Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Én szinte teljes egészében kihagytam most ezt a tornát egyéb teendők miatt. Viszont folyamatosan követtem a híreket, s nem bánom, hogy egy petákot sem tettem fel rá. Ez a DO in - DO out rendszer még kaotikusabbá teszi az amúgy sem kiszámítható esélyeket. Kimenetelre nem is érdemes tenni egyébként, s aki azt mondja nekem, hogy tuti Whitlock, vagy Gurney nyer, az hazudik. Nincs tuti azt tudjuk, de ezt még sejteni sem lehet, hogy ki emeli fel a trófeát ma este.

Btw, tudom, hogy nem nekem szólt  a kérdés, de a szettek piacán overben keresném az értéket látatlanban. Nem hiszem, hogy egyik könnyen lelépné a másikat. Mindketten óriási eredmény küszöbén állnak, lesz itt idegek csatája, s rontás bőven.

#721 október 07, 2017, 21:46:46, peshark
Hát nagyon megkavarta az egészet a DIDO levezetés, amit persze tudtunk, de igazából azt kell mondani, hogy ez egy gyenge torna volt. Mármint a játék színvonalára értem, tegnap Suljoék jó meccset toltak (persze miután kielemeztem, hogy mennyire esélyes, az első meccsén elszállt.. :bash:), de azon kívül viszonylag kevés 180, egy-egy nagy kiszállón kívül szinte alig jöttek a 100+os checkoutok, hát ez van, néha kell ilyen lazább torna is .. :D

Döntőre:

Mindketten izgulósnak számítanak ezen a szinten, és ha lesz egy lehetőség egy fontos pillanatban breakelni vagy behúzni egy szettet a vezetésért :bash:, ott lesznek szerintem megingások. Ne legyen így, de nem várok egy sziporkázó döntőt, 5 nyertig megy, ami azt jelenti, hogy lesz egy 20 körüli legszám. Na, a 180-akban látok most egyedül értéket, mégpedig a kevés 180-ban. Ugye a DIDO rendszer miatt első körös 180 kilőve, ami segítségünkre lehet. 15-nél lövik be a bukik a határt, azt mondom, hogy nem lesz nagy döntő és 15.5 alatti 180 1,72-ért egész jó opció. Illetve pont a várt hullámzó játék miatt mondok egy szett overt is, ahogy Rob is írta, 7.5 szett felett 1,83.

Szerk: Hu gyerekek mekkorat tevedtem, nem szabad mar egy ilyen nap utan ilyeneket irni nekem... 5nyert szett ja, de lesz vagy 8 vagyis 30+leg kornyeke, 2 legenlent meg egy 180 az boven meglesz.. remelem a 180as tipp nem jutott el senkihez... :bash:

Ma este indul az European Championship. Első blikkre nekem ez a két kimeneteles tipp tetszik:

J. Henderson (Sco) - K. Anderson (Aus) 2 @1.57
M. Suljovic (Aut) - K. Huybrechts 1 @1.53

Utóbbit érzem erősebb tippnek.

Idézetet írta: robmiller Dátum október 26, 2017, 18:16:12
Ma este indul az European Championship. Első blikkre nekem ez a két kimeneteles tipp tetszik:

J. Henderson (Sco) - K. Anderson (Aus) 2 @1.57
M. Suljovic (Aut) - K. Huybrechts 1 @1.53

Utóbbit érzem erősebb tippnek.

Hendó ellen nem raknék, de Suljo tetszik, hajrá  :great:

Ez kicsit rosszul esett, hogy 5leg utan szunet van.. :o 6 nyertig meno meccsen szunet ne már.... :bash:

Idézetet írta: peshark Dátum október 26, 2017, 20:25:07
Ez kicsit rosszul esett, hogy 5leg utan szunet van.. :o 6 nyertig meno meccsen szunet ne már.... :bash:

Én is meglepődtem. Azt hittem csak a 10 nyertigtől lesz majd. De úgy tűnik nem.

Na ezek jöttek szerencsére. Pont Anderson volt sima, és Suljo neccesebb, bár az osztrák a döntő leget simán hozta végül...

Holnap délutánra ezeket néztem ki:

J. Clayton - D. van den Bergh 2 +1.5 AH @1.61
B. van de Pas - V. van der Voort 2 +1.5 AH @1.66

Idézetet írta: robmiller Dátum október 26, 2017, 23:38:25
Na ezek jöttek szerencsére. Pont Anderson volt sima, és Suljo neccesebb, bár az osztrák a döntő leget simán hozta végül...

Holnap délutánra ezeket néztem ki:

J. Clayton - D. van den Bergh 2 +1.5 AH @1.61
B. van de Pas - V. van der Voort 2 +1.5 AH @1.66

Hinnnye...van den Bergh szépen cidázott Clayton ellen (6:1). Nincs formában a fiatal belga, mert az év első felében sokkal jobb eredményekre volt képest. Van der Voort ugyan most kikapott van de Pas-tól, de az ázsiai hendi szerencsére ült a 6:5-ös eredménnyel.  :beerchug:

Ma estére nekem ez adja:

Whitlock - Norris 2 +2.5 AH @1.53

Bár egyikük sem játszott jól tegnap este, azért Norris hajszálnyival jobban teljesített. Eleve ütősebb ellenfelet győzött le King személyében, mint Whitlock Richardsonéban, illetve jobb átlagot és kiszállópontosságot is produkált Wizardnál. Ráadásul tudjuk, hogy Norris nagy küzdő, aki a World Matchplayen is bizonyította ezt júliusban. Úgy gondolom, hogy ha nem is nyer, az előjelek alapján meg fogja szorongatni az ausztrált. Ha Whitlock mára nem szedi össze magát, könnyen megéghet, "Chuck" ellen a 90 alatt átlag nem biztos, hogy elég lesz.

Idézetet írta: robmiller Dátum október 27, 2017, 18:19:06
Ma estére nekem ez adja:

Whitlock - Norris 2 +2.5 AH @1.53

Bár egyikük sem játszott jól tegnap este, azért Norris hajszálnyival jobban teljesített. Eleve ütősebb ellenfelet győzött le King személyében, mint Whitlock Richardsonéban, illetve jobb átlagot és kiszállópontosságot is produkált Wizardnál. Ráadásul tudjuk, hogy Norris nagy küzdő, aki a World Matchplayen is bizonyította ezt júliusban. Úgy gondolom, hogy ha nem is nyer, az előjelek alapján meg fogja szorongatni az ausztrált. Ha Whitlock mára nem szedi össze magát, könnyen megéghet, "Chuck" ellen a 90 alatt átlag nem biztos, hogy elég lesz.

10:0  :o :o Nem láttam a meccset, de úgy tűnik, Norris nem tudott kiszállót dobni és gondolom eldurrant az agya teljesen...

Rob, nem sokon múlt ez a hendi  ;D Sajnos ilyen a darts, sokszor lehetetlen rá fogadni, korábbi játék, minden alapján simán ülhetett volna a tipped, erre 10-0... :bash:

Na de, tippeljünk mára valamit:

Michael Smith 1,61
16.5 leg fölött 1,72

Cross - Chizzy 16.5 fölött 1,72

Gurney -3.5 2,10

Wright -3,5 1.72

A két kiemelt a fő tipp  :great:

Én most nem szórakoztam, nálam ez a menü, csak kimenetel megérzésre:

Smith - van de Pas 1 @1.61
Wright - Clayton 1 @1.20
Cross - Chisnall 1 @1.72
Bunting - Gurney 2 @1.30

Idézetet írta: robmiller Dátum október 28, 2017, 10:15:01
Én most nem szórakoztam, nálam ez a menü, csak kimenetel megérzésre:

Smith - van de Pas 1 @1.61
Wright - Clayton 1 @1.20
Cross - Chisnall 1 @1.72
Bunting - Gurney 2 @1.30

Cross-Chizzy nagy ütközet lesz, az nálam nobet, többit adom  :)

Én itt most elsősorban megérzésre mentem és csakis kimenetel terén. Elkezdtem vezetni excelben ezeket a tippeket, és meglátjuk, hogy csak pusztán darts kimenetel esetén nyereséges lennék-e mondjuk 100 tipp után, vagy totál veszteséges. :)

Idézetet írta: robmiller Dátum október 28, 2017, 13:30:01
Én itt most elsősorban megérzésre mentem és csakis kimenetel terén. Elkezdtem vezetni excelben ezeket a tippeket, és meglátjuk, hogy csak pusztán darts kimenetel esetén nyereséges lennék-e mondjuk 100 tipp után, vagy totál veszteséges. :)

Szerintem hosszabb távon nem érdemes darts végkimenetelre pakolni, tudod te is hogy miért, egyszerűen annyira hullámzó és kiszámíthatatlan, ezért is szereti annyi ember. :) Meg itt is más, hogy VB vagy egy sima ET mondjuk, ki mennyire veszi komolyan stb., lehetetlen szerintem ebből pluszt hozni sokáig, inkább csak poénból néha rakni 1-1 szelvényt, de nem ez lesz a fő bevételi forrása senkinek  :D