Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum október 28, 2017, 13:45:47
Szerintem hosszabb távon nem érdemes darts végkimenetelre pakolni, tudod te is hogy miért, egyszerűen annyira hullámzó és kiszámíthatatlan, ezért is szereti annyi ember. :) Meg itt is más, hogy VB vagy egy sima ET mondjuk, ki mennyire veszi komolyan stb., lehetetlen szerintem ebből pluszt hozni sokáig, inkább csak poénból néha rakni 1-1 szelvényt, de nem ez lesz a fő bevételi forrása senkinek  :D

Igen, de apróval mégis kipróbálom :) Teljesen igazad van, de hajt a kíváncsiság. Majd év végén, a VB után megosztom az eredményt, ha érdekel :)

Idézetet írta: robmiller Dátum október 28, 2017, 13:48:32
Igen, de apróval mégis kipróbálom :) Teljesen igazad van, de hajt a kíváncsiság. Majd év végén, a VB után megosztom az eredményt, ha érdekel :)

Rendben, hajrá!  :great:

Na tegnap darts terén 100%-osak lettek a kimenetelek, remélem ma folytatás következik:

M. van Gerwen - S. Whitlock 1 @1.12
K. Anderson - M. Suljovic 2 @1.44
R. Cross - M. Smith 1 @1.61 - a nap értéke nekem ebben van. Smith tegnap elszenvedett van de Passzal, viszont Cross durvább formában van, mint a holland. Szerintem ki fog kapni ma tőle.
P. Wright - D. Gurney 2 @2.50 - szerintem a legerősebb underdog Gurney. Ugyan Wright tegnap jól dobált Clayton ellen. 98-as átlag, 8 db 180, viszont a kiszállói nem voltak az igaziak 31% (10/32), amiben Gurney pedig meglehetősen stabil, s ő is suhintott 6 db 180-at tegnap, valamint az átlaga sem maradt el annyira Wrighttól (94,12). Idén pedig többször tört már borsot a skót orra alá az észak-ír. Most kimenetelekkel szórakozom, viszont ésszerű fogadási szempontból sokkal jobb tipp a legek száma 16.5 over @1.72-ért. Szoros meccs lesz az előjelek alapján.

Ma estére az alábbi forgatókönyvet képzelem el:

Gerwen - Anderson 1 @1.12
Gurney - Cross 2 @2.00

Döntőt pedig behúzza a holland.

Szep tippek voltak a vegen Rob! :great:

Ma Jelle azert 2.37es oddson igencsak rakhato Cadby ellen..

#740 november 03, 2017, 08:48:44, robmiller
Köszi szépen!  :beerchug:

Rakható Klaasen, de én tuti be nem próbálom...ez az ausztrál egy állat. Szerintem most is menetel majd... :-\

Mai megérzések minden meccs kimenetelére:

S. Stevenson - J. Dekker 2 @1.61
J. Pipe - D. Chisnall 2 @1.36
M. Hopp - A. Lewis 2 @1.25
M. Smith - D. van den Bergh 1 @1.33
C. Cadby - J. Klaasen 1 @1.57
M. Webster - S. Whitlock 2 @1.40
C. Dobey - M. Suljovic 2 @1.22
J. Clayton - R. Cross 2 @1.30

Magyarul, ma nem érzek egyik underdogban sem igazi potenciált az utóbbi időszak teljesítményei alapján. Aztán meglátjuk mennyi száll el, mint a győzelmi zászló.. ;D

Na ezt a tornát is hanyagolom. Gyakorlatilag mindenki potyog kifelé... :(

Érdekes egy nyitó nap volt, az biztos  :bash: :D

Nálam ma a következő két megérzés a legerősebb első blikkre:

Whitlock tegnap nem dobott 80-as átlagot, s valami bűn gyenge meccset hoztak le Mark Websterrel! Gurney pedig tudjuk mennyire topjátékossá nőtte ki magát mostanság. Múlt héten beszívtam a Varázslóval, mert pénteken szintén gyenge volt, aztán szombaton 10:0-ra verte Norrist. Viszont Gurney nem Norris. Itt most az észak-ír nyerni fog. Ez a nap tippe nekem.

Gurney - Whitlock 1 @1.53

Picit félve teszem meg az ausztrált, mert brutális nagy tehetség ez a melák auszi, viszont tegnap Klaasen ellen 90 alatti átlagot dobott, amit még nem láttam tőle. Lehet az új környezet, időeltolódás stb. ami mentálisan picit megviseli. Viszont Price sem hasít úgy, mint tavasszal. Szerintem Cadby teljesítménye ma már feljavul és továbbjut a 8 közé.

Price - Cadby 2 @1.61

Ma amit érdemes lehet még ezeken felül rakni:

Barney - van den Bergh 9.5 over 2,10
Anderson - Cross 9.5 over 1,90
Gurney -1.5 2,00

Idézetet írta: peshark Dátum november 04, 2017, 17:50:01
Ma amit érdemes lehet még ezeken felül rakni:

Barney - van den Bergh 9.5 over 2,10
Anderson - Cross 9.5 over 1,90
Gurney -1.5 2,00

Kíváncsi vagyok, hol fognak keresztbe tenni nekünk!  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum november 04, 2017, 18:01:00
Kíváncsi vagyok, hol fognak keresztbe tenni nekünk!  ;D

;D Tegnap néztem Dimitri meccsét, nagyon komolyat játszott, Barney ellen is elég lehet ez 4 legre simán, persze tudjuk, hogy semmit nem jelent a tegnapi performansz :D

Viszont Crossék meccse nagyon tetszik, mindkettő nagy formában, nagy ütközet lesz az, akár döntő leggel is.

Mit játszott megint a belga, te jó ég, azért ezt nehéz lett volna verni :D A leg over jött 2,10-ért, kezdésnek jó :great:

Idézetet írta: peshark Dátum november 04, 2017, 21:17:27
Mit játszott megint a belga, te jó ég, azért ezt nehéz lett volna verni :D A leg over jött 2,10-ért, kezdésnek jó :great:

Elején pislogtam, mint hal az akváriumban. Első három kör 3 db 180...mondom mi a manó?  ;D Na gyerünk Cadby, te antipatikus melák, tasmán ördög!!!

Nagyon jól dobtak, élmény volt nézni még Barney szurkolóként is :)

Annyira nem bírom a játékát meg ezt a fejet, de Price-szal emberére talált, elordítanak egymás mellett még egy párszor, főleg hogy most Price csendre intette...  :great: ;D