Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum november 04, 2017, 21:32:03
Nagyon jól dobtak, élmény volt nézni még Barney szurkolóként is :)

Annyira nem bírom a játékát meg ezt a fejet, de Price-szal emberére talált, elordítanak egymás mellett még egy párszor, főleg hogy most Price csendre intette...  :great: ;D

Kíváncsi vagyok melyik reked be előbb...kár, hogy erre nem lehet fogadni.  :-\

Mondjuk én azon játékosokat nem ítélem el, akik ilyen teljesítményre ordibálnak. Mikor az a kanadai őstehetség ordított mikor eltalálta a szektort a fiúk ellen a páros vb-n, na az idegesítő, ha van mögötte teljesítmény akkor szerintem nem gáz ez. Én is ismerek olyan játékost, aki integet meg kiabál, mikor megnyer egy leget 40 nyílból, na az igazán idegesítő  még kívülről is ;D

Idézetet írta: peshark Dátum november 04, 2017, 21:40:02
Mondjuk én azon játékosokat nem ítélem el, akik ilyen teljesítményre ordibálnak. Mikor az a kanadai őstehetség ordított mikor eltalálta a szektort a fiúk ellen a páros vb-n, na az idegesítő, ha van mögötte teljesítmény akkor szerintem nem gáz ez. Én is ismerek olyan játékost, aki integet meg kiabál, mikor megnyer egy leget 40 nyílból, na az igazán idegesítő  még kívülről is ;D

Olyannak bele kell lépni a szájába meccs után, aztán kérdés legközelebb csinálja-e még  :) Egyébként 100%-osan egyetértek a kommenteddel

Életre szóló barátság született Price és Cadby között. Ja, nem.. ;D Pedig sokáig bírta Cadby fejben, de végére elfogytak a triplái..


Idézetet írta: peshark Dátum november 04, 2017, 22:02:02
Életre szóló barátság született Price és Cadby között. Ja, nem.. ;D Pedig sokáig bírta Cadby fejben, de végére elfogytak a triplái..

Le fogok szokni a kimenetelre való fogadásról. Tényleg lutri, el is ment a kedvem a tegnapi nap után a kísérletezéstől. Kéne valami stratégia dartsra, hogy csak egy piacot figyelek, pl. 180-ak. Vezetem ígyis a játékos adatlapokat átlagolva az átlagot és a 180-at. És egész szépen kiadja, ha valakinek jól megy a maximális érték. Mostanság Gurney és Cross dobálja, mint hülyegyerek a sós mogyorót. Korábban nagymenő volt Wright és Kim Huybrechts is. Lehet ezt elkezdem figyelni kizárólag játékosra nézve. Bár a szemét bukik tuti olyan határokat adnak meg, ami pont is-is lesz.... :-\

Idézetet írta: peshark Dátum november 04, 2017, 17:50:01
Ma amit érdemes lehet még ezeken felül rakni:

Barney - van den Bergh 9.5 over 2,10
Anderson - Cross 9.5 over 1,90
Gurney -1.5 2,00

Ez bitang szép volt peshark  :beerchug: :great:

Most nézem a kínálatot, és atyaisten van den Berghben mekkora érték van!! 2.37 Wade ellen! +2.5 hendikep 1.61...hát hülye lennék nem rakni a tegnapi produkciója után!

Wade - van den Bergh 2 +2.5 hendi @ 1.61

Idézetet írta: robmiller Dátum november 05, 2017, 10:55:13
Ez bitang szép volt peshark  :beerchug: :great:

Köszi, néha beakad egy-két ilyen kombi :D

Mára ami jó lehet:

van den Bergh -1.5 3,00
Gerwen-Cross 15.5 felett 1,80
Gurney -1.5 3,00

Idézetet írta: robmiller Dátum november 05, 2017, 11:30:00
Most nézem a kínálatot, és atyaisten van den Berghben mekkora érték van!! 2.37 Wade ellen! +2.5 hendikep 1.61...hát hülye lennék nem rakni a tegnapi produkciója után!

Wade - van den Bergh 2 +2.5 hendi @ 1.61


Ebben teljesen igazad lehet, én a vadabb verzióját próbáltam be  ;)

Csendben figyelgettem a hsz-eket és végül arra jutottam, hogy dartsban tényleg nincs olyan tipp, amiben bármiféle érték volna. Gyakorlatilag össze-vissza, megjósolhatatlanul teljesítenek a versenyzők.

Idézetet írta: Linzer Dátum november 05, 2017, 15:29:09
Csendben figyelgettem a hsz-eket és végül arra jutottam, hogy dartsban tényleg nincs olyan tipp, amiben bármiféle érték volna. Gyakorlatilag össze-vissza, megjósolhatatlanul teljesítenek a versenyzők.

Köszönjük :)

Idézetet írta: robmiller Dátum november 05, 2017, 16:16:30
Köszönjük :)

Bírom, hogy az ilyet mindenki félreérti akár szándékosan, akár nem. :D Én magát a sportot jellemeztem, nem a tippadókat és a tippeket.

Idézetet írta: Linzer Dátum november 05, 2017, 16:24:10
Bírom, hogy az ilyet mindenki félreérti akár szándékosan, akár nem. :D Én magát a sportot jellemeztem, nem a tippadókat és a tippeket.

Tudom, tudom..:) Egyébként fullra igazad van, csak én meg puffogok, mert ez tényleg egy jó tipp volt. S ez a szerencsétlen belga 0:3-ra ment is. Lehet a végén én is csak elméleti szinten fogom követni, mert nekem is csalódás hétről hétre mostanság.

Idézetet írta: Linzer Dátum november 05, 2017, 15:29:09
Csendben figyelgettem a hsz-eket és végül arra jutottam, hogy dartsban tényleg nincs olyan tipp, amiben bármiféle érték volna. Gyakorlatilag össze-vissza, megjósolhatatlanul teljesítenek a versenyzők.

ha ez ennyire szemmel láthatóan így lenne, akkor érdemes lenne mindig az esélytelennek tartott játékost megrakni, és máris jönne a profit... nem?

#763 november 05, 2017, 17:01:00, robmiller
Idézetet írta: Schleck Dátum november 05, 2017, 16:51:06
ha ez ennyire szemmel láthatóan így lenne, akkor érdemes lenne mindig az esélytelennek tartott játékost megrakni, és máris jönne a profit... nem?

Próbálkoztam vele egy-két verseny erejéig stat szinten, nem jött a profit...:( Mindig az underdogokat tettem elméleti szinten, s nem volt annyi meglepetés, hogy a meccsszám mellett nyereséges legyen. Magyarul bitang módon ki kéne szúrnod azt a pár meglepetést, ami pluszt adhat darts terén. Ez is egy ilyen lett volna, de mint látjuk Wade  bedarálta.

Ahol szerintem érdemes meglepetéseket tenni - legalábbis amit eddig leszűrtem következtetés -, az a kevés, 6 nyert legig tartó meccsek. Ott egy papíron gyengébb okozhat meglepetést. Sajnos úgy fest a 10 nyert legig tartó mérkőzések során az esetlegesen beragadó klasszisok még időben eszmélhetnek, s be tudják hozni a lemaradást. Rövid meccseknél érdemes underdogra vadászni szerintem. Ma ezt ismét tapasztaltam a bőrömön..

#764 november 05, 2017, 17:21:52, Schleck
Idézetet írta: robmiller Dátum november 05, 2017, 16:58:49
Próbálkoztam vele egy-két verseny erejéig stat szinten, nem jött a profit...:( Mindig az underdogokat tettem elméleti szinten, s nem volt annyi meglepetés, hogy a meccsszám mellett nyereséges legyen. Magyarul bitang módon ki kéne szúrnod azt a pár meglepetést, ami pluszt adhat darts terén. Ez is egy ilyen lett volna, de mint látjuk Wade  bedarálta.

Ahol szerintem érdemes meglepetéseket tenni - legalábbis amit eddig leszűrtem következtetés -, az a kevés, 6 nyert legig tartó meccsek. Ott egy papíron gyengébb okozhat meglepetést. Sajnos úgy fest a 10 nyert legig tartó mérkőzések során az esetlegesen beragadó klasszisok még időben eszmélhetnek, s be tudják hozni a lemaradást. Rövid meccseknél érdemes underdogra vadászni szerintem. Ma ezt ismét tapasztaltam a bőrömön..

De egy több nyert leg-ig tartó meccsen kisebb is a szorzó a 'klasszis-ra'.. Nem gondolom azt sem, hogy pl.: egy 1,6-os szorzó jelentősebben eltérne a ~60%-os bekövetkezési valószínűségtől, mint más sportágakban. Ki van ez találva, statban lehetetlen megverni a bukikat.