Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Schleck Dátum november 05, 2017, 17:19:32
statban lehetetlen megverni a bukikat.

Igen, ez a bajom nekem is.

#766 november 05, 2017, 21:33:45, peshark
Fogadhatatlan sportag ez, en imadom, de nem fogadasilag, reg nem fogadok penzben ra, tippjatekokban, bonuszokban szoktam max nyomatni mert tenyleg nehez nagyon... :)

Gurney kemeny lesz kopasznak, Gary az jo tipp volt, Wadenek mar ez elott ki kellett volna esnie..

Idézetet írta: Linzer Dátum november 05, 2017, 15:29:09
Csendben figyelgettem a hsz-eket és végül arra jutottam, hogy dartsban tényleg nincs olyan tipp, amiben bármiféle érték volna. Gyakorlatilag össze-vissza, megjósolhatatlanul teljesítenek a versenyzők.

Igazabol az idezet helyett a koszonetre nyomtam, de mindegy is  ;D Ez igy nem igaz, hogy nincs olyan tipp amiben ertek van, mert lathattad, tegnap siman jott 3db 2es odds, ma egy 3-as, tehat egysegenkent meg mindig plusz. Amiben nincs ertekna dartsban, az a kis oddsok.

Idézetet írta: Oroxy Dátum november 05, 2017, 21:59:08
Hát ezt azért én nem így látom... Rengetegszer nyertem kis oddsokkal már, nyilván sok pénzzel érdemes megrakni ezeket.

Hát nem tudom képes lennék-e ennyi money-t dartsra tenni, ráadásul kombiban...olykor olyan szépen szállnak el a kis - értsd 1.10-es - oddsok, hogy "öröm" nézni. A pár év alatt nem egy ilyen eset volt! Mindenesetre ha te eddig sikeresen elkerülted ezeket a kellemetlen buktákat velük, akkor gratula és így tovább!  :beerchug:

Hivatalos, Cadby nem lesz ott a VB-n. :(

Indul a Grand Slam!

A darts-fanatikusok már megszokhatták, hogy novemberben a slágertorna egyértelműen a Grand Slam, amely hagyományosan az utolsó major-torna a decemberi világbajnokság előtt! Olvasd tovább ITT!


Hú, gyerekek szerintem találtam egy elég jó kis value oddsot az első napra  :bash:

170-es kiszálló az első játéknapon 4,33

16 meccs, bőven benne lehet a pakliban, a dartsvilág elitje itt van, a BDO-ból is itt vannak a legjobbak, Mighty Mikeban bármikor benne van egy 170, szokta azért dobálni, rámegy akkor is, amikor nem kell, plusz biztosan lesznek alkalmak amikor rá kellesz mennie a játékosoknak, nagy hülyeség lenne? :o


Idézetet írta: peshark Dátum november 10, 2017, 19:09:48
Hú, gyerekek szerintem találtam egy elég jó kis value oddsot az első napra  :bash:

170-es kiszálló az első játéknapon 4,33

16 meccs, bőven benne lehet a pakliban, a dartsvilág elitje itt van, a BDO-ból is itt vannak a legjobbak, Mighty Mikeban bármikor benne van egy 170, szokta azért dobálni, rámegy akkor is, amikor nem kell, plusz biztosan lesznek alkalmak amikor rá kellesz mennie a játékosoknak, nagy hülyeség lenne? :o

Szerintem nem rossz, bár rövidek a meccsek, és első forduló. Ki tudja mennyire lesznek bemelegedve a srácok? Mindenesetre 4.33-ért tényleg nem rossz!

Persze, 5 nyertig megy, szerintem ez a legnagyobb veszely benne, nem tudom igazabol.. Alszok ra egyet es meglatjuk holnap hogy fogok allni a tipphez :D

Na hadd szoljon a 170es checkout megspekelve azzal, hogy Wright es Duzza kijatssza a 9 lehetseges leget  ::)

Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2017, 13:08:15
Na hadd szoljon a 170es checkout megspekelve azzal, hogy Wright es Duzza kijatssza a 9 lehetseges leget  ::)

Az Úr szóljon belőled! Hajrá!

Bááááz Smith majdnem megdobta rögtön az első meccsen  :D Szerintem le fog ez itt jönni a nap folyamán!  :beerchug:

Már az első meccsen majdnem megvolt a 170-es kiszálló.

Mikor nem dobott ra Wilson a 16-ra, na mondom megbosszulja most Smith, latszott hogy nem is tetszett neki, hat a drotig jutott a 170... :( :D

Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2017, 14:32:04
Mikor nem dobott ra Wilson a 16-ra, na mondom megbosszulja most Smith, latszott hogy nem is tetszett neki, hat a drotig jutott a 170... :( :D

Mit művelt a végén Wilson??  :o :o :o Pedig nagyon szépen összeszedte 0:3-ról...erre ilyet a végén..durva. Jól indul ez a Grand Slam  ;D