Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A 16-nal mikor elkezdett D16-ra dobalni, az tenyleg erdekes volt.. :bash: ;D

Bunting is majdnem hozta a "szokasost", nagyon szepen feljott a holland, mindenki rohadt jol tud itt jatszani, csak kerdes mikor es meddig.. :D

Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2017, 15:10:56
A 16-nal mikor elkezdett D16-ra dobalni, az tenyleg erdekes volt.. :bash: ;D

Bunting is majdnem hozta a "szokasost", nagyon szepen feljott a holland, mindenki rohadt jol tud itt jatszani, csak kerdes mikor es meddig.. :D

Ha erre a kérdésre tudnánk mindig a választ, mocskos gazdagok lennénk.. ;D

Whitllock csak 6 meccsnyilat rontott... ;D Őrület..

Idézetet írta: robmiller Dátum november 11, 2017, 15:43:06
Whitllock csak 6 meccsnyilat rontott... ;D Őrület..

Nem emlékeztem, hogy Berry van Peer így játszik, elég rossz lehet, hogy nem igazán hisz magában meg ilyen berögződései vannak...

Nagyon kóstolgatják ezt a 170-et, most Cadbynek hiányzott csak a bull... (amit előtte 126-nál gyönyörűen bevert, most meg kb. 3-4 centit tévedett a 12-essel  ;D)

#784 november 11, 2017, 16:22:44, robmiller
Idézetet írta: peshark Dátum november 11, 2017, 16:06:45
Nem emlékeztem, hogy Berry van Peer így játszik, elég rossz lehet, hogy nem igazán hisz magában meg ilyen berögződései vannak...

Nagyon kóstolgatják ezt a 170-et, most Cadbynek hiányzott csak a bull... (amit előtte 126-nál gyönyörűen bevert, most meg kb. 3-4 centit tévedett a 12-essel  ;D)

A Cadby-lendület mintha kezdene lecsengeni. Hát igen, Európa, kvalitásos ellenfelek, illetve a nagy arca is hozzájárulhat ehhez. Most picit átértékelheti magát, mert Norris simán lezúzza őt.

szerk: hát nem lett sima...4:1-ről azt hittem elcseszi a végén...

De jól dob ez a BDO-s srác Gary ellen!! Benne látom a potenciált eddig egyedül közülük!

Vicc ez a Wright. 52-re nem tudja megcsinálni 3 nyíllal...meg is érdemli, rohadjon meg. PDC  világranglista 3. hely, gratulálok!

Idézetet írta: robmiller Dátum november 11, 2017, 18:16:47
Vicc ez a Wright. 52-re nem tudja megcsinálni 3 nyíllal...meg is érdemli, rohadjon meg. PDC  világranglista 3. hely, gratulálok!

Van ilyen, de azért 100+os átlaggal ilyen simán kikapni, az nem gyakori. Glen Durrant óriási játékos, mindig is az volt, nem is értem, miért nem a PDC-ben tolja, simán az elitben lehetne, nagy csatákat tolhatna a PDC legjobbjaival. Remélem, sokáig jut ezen a tornán, mert nagyon szeretem a játékát.

Mára egy kora esti szelvény:

Durrant - Norris H 1.50
Chizzy - Bunting H 1.53

2.29  :great:

#789 november 12, 2017, 16:00:51, robmiller
Én ezeket tippelem délutánra

Wright - Cadby - Cadby 180 1.5 over @1.61 1 db  :noway:
Wilson - McGeeney 1 @1.66 5:2  :ok:
Whitlock - Menzies Menzies +2.5 hendikep @1.50 2:5  :ok:

Estére még csak most bővítik a kínálatot, így azzal később jövök :)

Tud valaki valamiféle ellentétről Jeffrey de Zwaan és Scott Mitchell között? Azért az elég pofátlan volt a hollandtól, hogy még csak nem is gratulált az angolnak...

Estére két tippem van:

Wade - Machin 1 @1.40 - ez nem a legértékesebb szorzó ugyan, de egyszerűen ilyen mély gödörben nem lehet az angol, hogy most ne nyerjen egy meccset. A csoportból tutira kizúgott a Green elleni sima vereséggel. Taylort itt el nem kapja, ha csak az öreg ma este nem biztosítja be továbbjutását, de akkor sem...igazából becsületbeli ügy lenne Wadetől, hogy most nyerjen azért.

M. van Gerwen - R. Cross Cross +2.5 hendi @1.85 - ennek indoklását a naplómban írtam meg.

Szegény van Peer...ez kemény volt. Mocsok dolog lehet ez a dartitis...

Na ez a Taylor - Green meccs sem volt piskóta...honnan jött vissza az öreg, hihetetlen!

Hu ugy latom sajnalhatom, hogy lemaradtam a tegnaprol de ma volt egy vizsgam es az volt az elsodleges. Viszont matol bekapcsolodok vissza a nagyuzembe :D Valamit osszehozok meg a nap folyaman az esti meccsekre.