Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


2db jó kis unibetes ajánlatot néztem ki mára, íme:

Peter Wright - King of the Oche - Match Winner, Highest Checkout & Most 180s 3,25
Michael Smith - King of the Oche - Match Winner, Highest Checkout & Most 180s 3,00

Smitht kiemelném, a kettő közül ha választanom kell, őt tuti raknám, nagyon jól játszik Bully Boy, számára még van is tétje a meccsnek, mivel Suljoék előtt játszik, ezért bebiztosíthatja a továbbjutást és hátradőlhet. A meccset nálam nyeri, a 180-aknak az egyik legnagyobbja ha elkapja, és a 100+os kiszállókkal sem áll rosszul, de lehet egy 76 is elég lesz mai ellenfele ellen.

Grand Slam of Darts: Hendikepek estéje

Javában zajlanak a Wolverhamptonban rendezett Grand Slam of Darts csoportmérkőzései! Alábbi posztunkban a kedd esti csörtékkel foglalkozunk néhány fogadásra sarkalló gondolatmenet erejéig! Olvasd tovább ITT!


Mai tipp nálam:

M. Smith - M. McGeeney Smith több 180 @1.66 - hasonló logika alapján mentem ezek szerint, mint te. Tegnap 5-öt dobott!! És most különösen fontos, hogy nyerjen, mert kizúghat a fenébe, ha rosszul alakul a forgatókönyv.

Andersonék után, a Peer-Menziez meccs egy kínszenvedés volt. ????
A kiszállókkal egy picit bajban voltak a fiúk ????

Idézetet írta: gerry Dátum november 13, 2017, 21:10:00
Andersonék után, a Peer-Menziez meccs egy kínszenvedés volt. ????
A kiszállókkal egy picit bajban voltak a fiúk ????

Ezt nagyon elb.szta Menzies. De nagy küzdő ez a van Peer ezzel a dartitisszel. De tény, hogy nem ez volt az este mérkőzése :)

Idézetet írta: robmiller Dátum november 13, 2017, 21:11:21
Ezt nagyon elb.szta Menzies. De nagy küzdő ez a van Peer ezzel a dartitisszel. De tény, hogy nem ez volt az este mérkőzése :)

4-2-nél lazárhatta volna, akkor, hogy nem sikerült biztos voltam benne, hogy itt vége a szerencsének és kiesik, erre Menziez elront vagy 6 meccsnyilat. ( vesztettem is vele)
Peernek Suljovic ellen esélye sem lesz, remelem kapunk rá legalább majd 1,3 körül ????

Wright milyen meccset nyert meg  :D Ki is eshetett volna, de nem így történt. (Szerencsére)
170-es kiszálló az bevillant  :beerchug:
Smith meccsen remelem nem kell ennyit izgulni majd ????

Smith-McGeeney a nap meccse. 100 feletti átlag mindkét részről, Smith kiszállói pedig 5/6. Szép volt.  :beerchug:

Idézetet írta: gerry Dátum november 13, 2017, 22:46:14
Smith-McGeeney a nap meccse. 100 feletti átlag mindkét részről, Smith kiszállói pedig 5/6. Szép volt.  :beerchug:

Nem volt rossz este, de összességében felejthető volt szerintem. Szorítottam pesharkért, mert az ok, hogy value-bet volt a Smith több 180, de azért McGeeney csak visszajött 4-1-ről 4-4-re!! Nem gondoltam volna ezt róla, de bizonyította, hogy van benne azért kurázsi, s nem tombolán nyerte a kvalifikációt a Grand Slamre. Gratula peshark a 3.00-as szorzóért!  :great:

Lesznek szép kis playoff meccsek, jól fogadható oddsokkal, de ne szaladjunk előre...

Mára olyan sok fogadásra érdemes oddsot nem látok, sokaknak már mindegy, egyedül Price akiben biztos vagyok, de 1.33-al sokra nem megyek..

Idézetet írta: robmiller Dátum november 14, 2017, 08:55:18
Nem volt rossz este, de összességében felejthető volt szerintem. Szorítottam pesharkért, mert az ok, hogy value-bet volt a Smith több 180, de azért McGeeney csak visszajött 4-1-ről 4-4-re!! Nem gondoltam volna ezt róla, de bizonyította, hogy van benne azért kurázsi, s nem tombolán nyerte a kvalifikációt a Grand Slamre. Gratula peshark a 3.00-as szorzóért!  :great:

McGeeneynek magasabb volt a kiszállója az a tipp nem nyert vagy én látom rosszul?

Idézetet írta: FafNirRr Dátum november 14, 2017, 13:07:41
McGeeneynek magasabb volt a kiszállója az a tipp nem nyert vagy én látom rosszul?

Igazad van, Wrightnal viszont jott a tipp 3.25ertb :)

Én mára Darren Webster maximum 1 db 180-asában látom a legnagyobb értéket (@1.72). A legutóbbi 8 GS meccsén dobott összesen négyet, így 7-ből 8-szor zöldült volna ez a tipp. Ezen kívül nagyon szimpatizálok még Rob Cross kiszállóival is. Őrületesen tolja még mindig a magas kiszállókat, sajnos bet365-ön nem találtam olyan lehetőséget, hogy 100 feletti lesz a legmagasabb, de abban szinte biztos vagyok, hogy 1.4-ért lehozza a meccs legmagasabb kiszállóját, és szerintem az is megér egy kis pénzt, hogy a nap legmagasabbját is Rob fogja produkálni (@9). A Price - Hughes meccsen várható a mai nap egyik legnagyobb különbségű győzelme, hiszen Hughes totál súlytalan ezen a tornán, míg Price mindkét eddigi meccsén hozta a 100 körüli átlagot. Itt a Price -1.5 (@1.61) és a -2.5 (@2.25) is elég erős tippnek tűnik. A záró meccsen meg egy remek meccset várok, Barney iszonyat hullámzó tud lenni, míg Lennon rettentően stabil. Sokan megkedvelték ezen a tornán az ír srácot (köztük én is):



A Lennon +2.5-re adott 1.61 szerintem baromira magas, de akár a győzelme is benne lehet a meccsben.

Én a főoldaliban leírtam a meglátásaimat. Annyit kérek, hogy Green verje meg Machint és lejárjon végre a piros-cunami a főoldali posztjaim terén  ;D Mostanság egyetlen megérzésem sem akar jönni, szóval most már eléggé frusztráló a dolog, pedig nem érzem azt, hogy a valóságtól totál elrugaszkodott megérzéseket osztanék meg... :redchug:

Gerwen elég gyorsan lerendezte. 108 feletti átlag és a kiszallókkal sem volt nagy promléma  :D