Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Cross a végén kiszáll egy laza 164-el  :D szépen lezárta a meccset. A ma este színvonalasabb a tegnapinál   :)

Cross odatolt záró legre egy 164-es kiszállót, ezzel eddig övé a legmagasabb kiszálló. Bet365 nem ad cash out lehetőséget, szóval körömrágós lesz ez az utolsó 4 meccs.  ;D

Idézetet írta: gerry Dátum november 14, 2017, 21:41:33
Cross a végén kiszáll egy laza 164-el  :D szépen lezárta a meccset. A ma este színvonalasabb a tegnapinál   :)

Eddig minden a várt forgatókönyv szerint alakul! petercrouch-nak 1.4-ért easymoneyt hozott az a 164! Grat hozzá! :beerchug: Na most c'on Greeen!!!  :jump2_125:

Idézetet írta: robmiller Dátum november 14, 2017, 21:44:24
Eddig minden a várt forgatókönyv szerint alakul! petercrouch-nak 1.4-ért easymoneyt hozott az a 164! Grat hozzá! :beerchug: Na most c'on Greeen!!!  :jump2_125:

Ha innen elmegy a 9-es odds, akkor az 1.4-et is a sarokba vághatom  :D

Idézetet írta: petercrouch Dátum november 14, 2017, 21:47:45
Ha innen elmegy a 9-es odds, akkor az 1.4-et is a sarokba vághatom  :D

Hát ennél nagyobb kiszállás nem sok van. 167 és 170 azt csá  ;D Azt nem tudom mi van, ha más is dob 164-et...de elég durván jó esélyed van a nyerésre!

A két Webster totál ugyanolyan legkülönbséggel zárt, s ezért a nap végén 9 nyilas "szétlövés" lesz köztük, hogy ki jut tovább a főtáblára! Érdekes lesz!

#816 november 14, 2017, 22:16:28, robmiller
Ha ezt nem látom, nem hiszem el b+. Taylort majdnem kiüti kishíján 100-as átlaggal, 48 órával később 77-es átlagnál jár 7 leg után...hát elmegy a f.szomba, mert a főtippet meg rá adtam. Ez vicc...egy kibaszott vicc... >:( Kurva nagy bunda...ennyire nem lehet ingadozó egy ember teljesítménye..fel nem fogom. Ja és előtte Wadet 5:1-re zúzta....dögöljön meg.

Idézetet írta: robmiller Dátum november 14, 2017, 22:14:06
Ha ezt nem látom, nem hiszem el b+. Taylort majdnem kiüti kishíján 100-as átlaggal, 48 órával később 77-es átlagnál jár 7 leg után...hát elmegy a f.szomba, mert a főtippet meg rá adtam. Ez vicc...egy kibaszott vicc... >:( Kurva nagy bunda...ennyire nem lehet ingadozó egy ember teljesítménye..fel nem fogom. Ja és előtte Wadet 5:1-re zúzta....dögöljön meg.

Nekem úgy tűnt, h 3-2-nél már elkönyvelte a győzelmet, onnantól szart bele az egészbe. Örülnék annak, ha Taylor is ilyen hozzáállással játszana ma, és Wade jutna tovább ennek köszönhetően.

Idézetet írta: petercrouch Dátum november 14, 2017, 22:21:19
Nekem úgy tűnt, h 3-2-nél már elkönyvelte a győzelmet, onnantól szart bele az egészbe. Örülnék annak, ha Taylor is ilyen hozzáállással játszana ma, és Wade jutna tovább ennek köszönhetően.

Engem egyedül az b.sz fel, hogy a főoldaliban őt adtam meg. Egyszerűen baszki úgy érzem a posztok jók, és mégsem tudok zöldülni egy ideje, mert ilyen buzik, nyomorult köcsögök állandóan keresztbehúzzák a számításokat, de pofátlan módon. Nekem ne mondjátok, hogy ezen a szinten 48 óra alatt majd 20 pontos formaingadozás van...ezt gyakorlatilag toronymagasan hoznia kellett volna.

Na ez most jól fel...ott. Ez mi volt????? De egy rossz meccs, az utolsó legben ilyen 28 meg 42-őt dobott. Én többet dobok 10 fél után. Nem hiszem el, minden napra van egy cumi  :bash:

Tényleg nem szabad dartsra fogadni, mondom ezt úgy, hogy a főoldalikat én írom. Ha komoly fogadási stratégiát követsz, akkor eszetekbe ne jusson. Pénzégetőnek, hobbi-szelvények apróval oks, de ide nagy téteket esztelenség tenni. Ez két év alatt tisztán kirajzolódott. A kis szorzóknál nem éri meg rizikózni, mert bármikor beszophatjuk, mint most pl., a nagy szorzókra meg mocskosul rá kell érezni, hogy kiben lehet meg az a bizonyos potenciál underdogként, hogy a kiemelt ellenfelet meg tudja ütni....és még ilyenkor is jó adag szerencse kell.

Nekem az Unibeten sikerült ezzel a Green-undormánnyal az ott tartott aprómat totálisan felégetni, így részemről a Grand Slamnek vége. Semmi értelmét nem látom, hogy egy forintot is tegyek rá látva ezt a szégyenteljes produkciót.

Taylor sem akar ma nyerni úgy tűnik.


Robmiller én (mi) mind-mind szívesen olvassuk az elemzeseidet, ne húzd fel magad egy-egy ilyen vesztes tipp után, minden fogadóval megesik s nem csak a dartsban van ez így. Remelem a továbbiakban is lesznek elemzések! :beerchug:

#822 november 14, 2017, 22:52:30, robmiller
Köszi gerry, jól esik és örülök, ha így gondolod, vagy esetleg páran még gondoljátok! Engem csak az bosszant, hogy tényleg az ember követi, vezeti a statokat, hogy képben legyen a dolgokkal, lássa kinek megy jobban, ki van esetleg gödörben stb. aztán a befektetett meló nem igazán akar megtérülni. Illetve inkább itt a pechről van szó, mert a posztban pl. ajánlottam megfontolásra a Wade 180 1.5 over (@2.50) és az meg jött volna. Valahogy mindig belenyúlok mostanában a szarba :) De lesz még a Grand Slamről persze. A holnapi napról nem, de a csütörtöki meccsekről holnap délután jön egy beharangozó!

Taylor 84-es átlagot dobott és kikapott Wadetől...1.29-es szorzó volt rá. Tessék...őrület ami itt megy most.

Idézetet írta: robmiller Dátum november 14, 2017, 22:29:28
Tényleg nem szabad dartsra fogadni, mondom ezt úgy, hogy a főoldalikat én írom. Ha komoly fogadási stratégiát követsz, akkor eszetekbe ne jusson. Pénzégetőnek, hobbi-szelvények apróval oks, de ide nagy téteket esztelenség tenni. Ez két év alatt tisztán kirajzolódott. A kis szorzóknál nem éri meg rizikózni, mert bármikor beszophatjuk, mint most pl., a nagy szorzókra meg mocskosul rá kell érezni, hogy kiben lehet meg az a bizonyos potenciál underdogként, hogy a kiemelt ellenfelet meg tudja ütni....és még ilyenkor is jó adag szerencse kell.

Nekem az Unibeten sikerült ezzel a Green-undormánnyal az ott tartott aprómat totálisan felégetni, így részemről a Grand Slamnek vége. Semmi értelmét nem látom, hogy egy forintot is tegyek rá látva ezt a szégyenteljes produkciót.

Én nagyjából 10-15 éve fogadok dartsra. Mindaddig biztosan veszteséges voltam, amíg fogadtam minden versenyre. Idővel viszont azt vettem észre, hogy az alacsony leg-számú meccsek totálisan pénzégetők, mint ahogyan a PL a döntetlen miatt is. Mindezt függetlenül attól, hogy a favokkal mentem, vagy az underdogokkal. Hogy mérkőzés kimenetelre fogadtam, vagy speciális fogadásokat választottam ki.
Átálltam szinte csak a PDC VB-re és a Grand Slam-re. Utóbbi is szopatós, de ez legalább a vegyes társaság miatt izaglmas. A BDO VB-n is szoktam bohóckodni, leginkább a 180-asok undereztetésével, de nagyon kevés meccset tudok ott végignézni, ezért elég hamar véget szokott érni ez a projekt.
Az elemzésedet elolvasva egyértelmű, hogy értesz a dartshoz. Lehet, hogy most Neked is vmi dartitis-ed van, amiből remélhetően minél hamarabb kilábalsz. Az elképzeléseid nagyon tetszenek, és így utólag vicces az is, hogy mennyi tippünk volt mára azonos (bár nem zárható ki, hogy pont emiatt tetszettek  :D ). Abban viszont egyetértek, hogy a darts a legszeszélyesebb sportág, és komolyabb téteket nem érdemel meg.

Wade meg szerencsére elkapta Taylort, szóval Green ma átgondolhatja, hogy miért kell lelketlenül játszani.

Price 1:5....Ezen még tétem sem volt, de ez felháborító...na jól van, holnap meló van, én ezért nem maradok fenn. Jóéjt srácok  :beerchug: