Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Épp azt akartam írni, hogy nekem ebből elegem van, nekem sajnos Prince is a szelvényen volt, de ezzel csak azt értem el, hogy rossz éjszakam lesz. Mi a szar van ma itt?  :( :( :(

Idézetet írta: gerry Dátum november 14, 2017, 23:13:01
Épp azt akartam írni, hogy nekem ebből elegem van, nekem sajnos Prince is a szelvényen volt, de ezzel csak azt értem el, hogy rossz éjszakam lesz. Mi a szar van ma itt?  :( :( :(

Én sem értem. Pedig egyetlen leg kellett volna még Pricenak a továbbjutáshoz ha jól számolom. Ő is 100 feletti átlagokat dobált, és most tessék. Én ezt nem értem.

Idézetet írta: petercrouch Dátum november 14, 2017, 19:39:49
Darren Webster maximum 1 db 180 @1.72
Rob Cross 1.4-ért lehozza a meccs legmagasabb kiszállóját, és a nap legmagasabbját is Rob fogja produkálni @9.
Price -1.5 (@1.61) és a -2.5 (@2.25)
Lennon +2.5 1.61

Darren Webster maximum 1 db 180 @1.72 2 db
Rob Cross 1.4-ért lehozza a meccs legmagasabb kiszállóját 164
a nap legmagasabbját is Rob fogja produkálni @9 164
Price -1.5 (@1.61) 1-5
-2.5 (@2.25) 1-5
Lennon +2.5 1.61 2-5

Remek nap volt :D Ha nincs Cross utolsó legje, pirosodott volna az egész. A megfogott 9-es odds is csak arra volt elég, hogy csökkentse a veszteséget. Webster kezdésnek rögtön elvitt 20 eurót, ezután Cross behozott 4 eurót a meccs legmagasabb kiszállója miatt, majd Price elvette a kedvemet a naptól a töketlenkedése miatt (-20 euró), és a legvégén hiába jött Lennon kihagyása 2-2 után (-10 euró), beesett a mérkőzés után a nap legmagasabb kiszállása miatt 40 euró, ami tompította a fájdalmamat. Az elvesztett 6 eurót költhettem volna inkább pizzára.

Gary - Smith meccsén a 10.5 feletti 180 1.90-ért ajándék?  ??? 10 nyertig mennek, van rá idő megdobni.. :cya:

Idézetet írta: peshark Dátum november 15, 2017, 13:58:49
Gary - Smith meccsén a 10.5 feletti 180 1.90-ért ajándék?  ??? 10 nyertig mennek, van rá idő megdobni.. :cya:

Elírhattad,10 nyert legig játszanak. Nálam Gary 10-5-re nyer. Ahol meglepit látok ott Chizzy nyerhet a többi a mai napon papírforma az én meglátásom szerint.  :beerchug: :ok:

Idézetet írta: CsabY93 Dátum november 15, 2017, 14:17:23
Elírhattad,10 nyert legig játszanak. Nálam Gary 10-5-re nyer. Ahol meglepit látok ott Chizzy nyerhet a többi a mai napon papírforma az én meglátásom szerint.  :beerchug: :ok:

180akra irtam a tippet, hogy lesz 11db :)

Idézetet írta: peshark Dátum november 15, 2017, 13:58:49
Gary - Smith meccsén a 10.5 feletti 180 1.90-ért ajándék?  ??? 10 nyertig mennek, van rá idő megdobni.. :cya:

A legutóbbi olyan meccsükön, ahol 10 feletti legszám született, 1 db 180-ast sikerült termelniük... Alapjáraton baromira erős tipp lehetne ez, ráadásul most is keményen tolják a srácok, de szerintem ezt a line-t nagyon elkapták a bookiek. 

Én ezeket néztem ki mára:

Suljovic - van Peer: én kicsit sajnálom a holland srácot, az első komolyabb tornáján eddig nem alkot nagyot. Viszont ne felejtsük el, hogy tavaly a juniorok VB-jén döntőzött, szóval azért van a srácban tudás. Az akkori ellenfele (Cadby) már kiesett, szóval sikerült egy bizonyos revansot venni. Vesztenivalója már nincsen, ráadásul Mensur van olyan jó arc, hogy ne akarja földbe döngölni egy dartitisben szenvedő társát, emiatt én elhiszem, el akarom hinni, hogy 4 legre minimum jó lesz van Peer. 180-asokban is lehetne szerintem érték, de Mensur ezen a tornán nem nagyon dobálja ezeket. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy egy 10 legig tartó mérkőzésen 2-3 azért kinézhet az osztráknak, míg Berry esetében olyan 0-1 tartományt lőnék be. Tippem: van Peer +6.5 leggel @1.9. Tét: 15 euró

Durrant - Chisnall: Chizzy gyakorlatilag nulla munkára kapott egy plusz esélyt. Az utóbbi időben nagyon gyengén játszik, de ez már egy kieséses szakasz, simán elképzelhető, hogy helyretette magát tegnap. Ezek a szorzók nem kifejezetten hoznak lázba, viszont a 180-asok terén találtam fogadható eseményt. Durrant jól tolta eddig a versenyen, Wright ellen például a csoportban odaszórt rögtön 3-at is, pedig ott csak 7 leget játszottak. Ennek megfelelően a mostani 4.5-es határ szerintem jó értékkel bír. Kemény meccsre számítok, ahol várható egy jó kis 180-as párbaj is. Tippem: Durrant over 4.5 180s @1.9. Tét: 10 euró

Anderson - Smith: pörgős meccsre számítok, ahol magas lesz a kiszállók értékesítésének aránya is. Smith 56%-osan száll ki ezen a tornán, ami a skót számára annyit jelent, hogy nem mehet majd rá az alacsony kiszállásokra. Emiatt eredetileg az lett volna tervben, hogy Anderson legmagasabb kiszállására megyek rá, ami véleményem szerint minimum 120-as lesz, de mivel a bet365 nem ad erre lehetőséget, így marad a mérkőzés legmagasabb kiszállásának vagy az egymás elleni legmagasabb kiszállójának megtippelése. Első blikkre ez a 128.5 baszottul magasnak tűnt, még másodjára is, de simán megoldhatják, ennek ellenére én nem láttam benne fantáziát, szóval maradt a H2H. A skót az elmúlt 15 meccséből 11-szer jegyzett 100-asnál magasabb kiszállót, ezen a tornán már négynél tart. Menzies ellen volt egy 148-asa, míg Whitlock ellen 130. Az MVG elleni pofon óta nagyon pörög a volt világbajnok, s talán nagyobb érték lett volna a -3.5-es leghendiben is, de miután alapból a kiszállókból indultam ki, így ennél is maradtam meg. Tippem: Highest checkout - Anderson @1.53. Tét: 10 euró

Bunting - Wright: itt nem sokat gondolkodtam. Buntingnak soha nem ment Wright ellen, szóval ha itt nem jön le a Wright -2.5, akkor azt Snakebite csak magának köszönheti. Elég csak megnézni a 2017-es találkozóikat, 6:0-tól 6:3-ig itt van minden, kivéve szoros meccset. A Grand Prix-n vívtak egy komolyabb mérkőzést, ott a 2-1-es szettgyőzelem mellett 7-5-re hozta el Wright a meccset legekben is. Tippem: Wright -2.5 @1.72. Tét: 20 euró

A nap legjei:

Legmagasabb kiszálló: Anderson @5 és Suljovic @6.5. Mint írtam, Anderson-ék meccsén nagy pörgésre számítok, és Gary rá lesz kényszerítve a magas kiszállásra. Wright statisztikailag könnyen leér Bunting ellen egynyilas kiszállókra, Smith ellen alapból bejátszottam győztesre, szóval megmarad a Mensur, Chizzy, Durrant hármas. Közülük én inkább Mensur-tól tartok, aki szerintem hagyni fogja van Peer-t kibontakozni, de azért meg fogja mutatni azt is, hogy miért Ő a jobb játékos. A Durrant - Chizzy meccstől pedig inkább azt várom, hogy gyorsan leérnek majd kiszállóra, de ott megkezdődik majd a betlizés. Tét: 5-5 euró.

Legtöbb 180-as egy mérkőzésen: Durrant - Chizzy @2.37. Tét: 5 euró

Nagyon beindultatok a mai nappal kapcsolatosan! Örülök, hogy így pörög a topik. Mindenesetre én már kicsit előreugrottam az időben, és íme a csütörtöki esti meccsekhez fűződő gondolataim!

Folytatódik az őrültek háza?

Véget értek a csoportmérkőzések a Wolverhamptonban rendezett Grand Slam of Darts versenyen! Aki követte kedd este a mérkőzéseket, döbbenten tapasztalhatta, hogy több játékos is jóval az általa addig képviselt színvonal alatt teljesített! Robbie Green, Gerwyn Price, illetve Phil Taylor messze nem hozta azt a produkciót, amit tőlük a mostani tornán megszoktunk. Olvasd tovább ITT!


Suljovic darabokra szedte van Peert (hál Istennek)  ;D _ nagyon nem szimpatikus a Holland

Durrant - Chrisnall meccsén én behúztam Durrant győzelmét, ha a kiszállókkal nem lesz gondja akkor nem lesz probléma a tippel, 10-8-ra meg lesz az  ;)


De fura, hogy szól a Perfecto Allstarz zenéje és nem Adrian Lewis vonul be rá... :-\

Idézetet írta: gerry Dátum november 15, 2017, 20:58:19
Durrant - Chrisnall meccsén én behúztam Durrant győzelmét, ha a kiszállókkal nem lesz gondja akkor nem lesz probléma a tippel, 10-8-ra meg lesz az  ;)

Remélem bejátszottad a pontos eredményt!!!!!!!!

Idézetet írta: robmiller Dátum november 15, 2017, 22:01:07
Remélem bejátszottad a pontos eredményt!!!!!!!!

Természetesen nem .... sajnos

Közben viszont Anderson-Smith meccs parádés eddig.

Durrant 161-ese után temettem a tippemet a nap kiszállójára, de Anderson most visszaadta a reményt a 164-essel.
Durrant-tal kapcsolatban egyébként meg voltam győzödve arról a meccs elejére, hogy ki fog esni, egyre inkább mentem volna rá Chizzy-re. Grat gerry! :ok:

#838 november 16, 2017, 00:03:19, petercrouch
Idézetet írta: petercrouch Dátum november 15, 2017, 18:17:41
Suljovic - van Peer: van Peer +6.5 leggel @1.9. Tét: 15 euró. 10-2.
Durrant - Chisnall: Durrant over 4.5 180s @1.9. Tét: 10 euró. 7 db.
Anderson - Smith: Highest checkout - Anderson @1.53. Tét: 10 euró. 164 vs 110.
Bunting - Wright: Wright -2.5 @1.72. Tét: 20 euró. 4-10
Legmagasabb kiszálló: Anderson @5 és Suljovic @6.5. Tét: 5-5 euró. Anderson 164
Legtöbb 180-as egy mérkőzésen: Durrant - Chizzy @2.37. Tét: 5 euró. 12 db

Rosszul kezdődött a nap, van Peer súlytalannak bizonyult. Sokan nem kedvelik Őt, de szerintem aki szereti ezt a sportágat, annak drukkolnia kellett a kiscsákónak. Barney-n kívül nincs olyan holland sportoló, akit kedvelnék, de van Peer-nek szívből drukkoltam. Sokan nem tudják, hogy egy ilyen dartitis mennyire haza tudja vágni egy dartsos pályafutását, de erről sok volt nagymenő tudna mesélni (Bristow, Mark Webster, Walsh, stb). Szóval ezt a tippemet nem bánom, az elvesztett 15 euró sem érdekel.

https://www.youtube.com/watch?v=O-Ngsq2D6OM

Az viszont álmomban sem fordult volna meg a fejemben, hogy a többi tippem ilyen szép arányban fog lejönni. A napi legmagasabb kiszállóra csak biztosításként tettem meg Mensur-t, az alaptipp Anderson volt, aki ezt le is hozta. Szóval számolhatok úgy is, hogy az utolsó 3 meccsen 100%-os volt a találati arányom. Persze, baszott nagy mázli kellett ez utóbbi tipphez is, hiszen Durrant 161-ese után már temettem a tippet. A befektetett 70 euróra visszajött 105.5 euró, ami szerintem kifejezetten jó arány.


#839 november 16, 2017, 10:48:13, peshark
Gratula a tegnapi naphoz  :beerchug:

Az én tippem 1db maximumon múlt, 10 lett a 11 helyett, mikor az utcsó legben benne volt Garynek az első két nyíl, úgy voltam vele, ez zöldülni fog  ;D

Mára két meccset látok amivel érdemes foglalkozni.

1.) Daryl Gurney - James Wade

Egyértelmű a formakülönbség a két játékos között, Gurney nagyon jól játszik, az első komolyabb tornagyőzelmét is megszerezte idén, egyértelműen a legjobbak közé sorolandó. Wade ezzel szemben csak szenved mostanában, se a tömeg, se a kiszállók nem jönnek neki úgy, mint ahogy kellene, Taylor ellen sem tudom, hogy nyerhetett, kellett ehhez hogy papa rosszabb napot fogjon ki vagy csak szimplán érdektelenül játsszon. Ma viszont Gurney harapni fog, szerintem bedarálja az angolt, a 3 leg különbséghez lényegében 1 break elég, de szerintem közétesz Daryl egy 4-5 leget, 10-5-ös végeredményre tippelnék.

Gurney -2.5 1,90
Gurney -3.5 2,50

2.) Barney - Rob Cross

Barney ismét későn lép színpadra, és szépen lezárja a mai napot egy nagy győzelemmel Cross felett. A nap legjobb meccsére számítok itt, mindkét oldalról remek teljesítménnyel, ezért merném rakni a 180-asok röpködését is, illetve a leg overt. Cross 2 éve még villanyt szerelt, most meg a nagyszínpadon keveri a 100+os átlagokat, hihetetlen az ember, nagy jövője van neki a PDC-ben, küzdhet majd a két kopasz egymás ellen egy párszor... Mai nap viszont Barney szerintem legyűri (vagyis nagyon remélem :D :great:) egy szoros csatában. Pontos eredménynek Barney 10-8 / 10-9-et mondanék..

180-ak száma 10.5 felett 2,20
17.5 leg felett 2,50

Szerk.: most olvastam a főoldali posztodat Rob, szintén nagyrészt ugyanazokat gondoljuk, vagyis ez lenne a realitás, a többi a játékosokon múlik :)