Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Köszönöm szépen a válaszotok, hasznos volt. Egyébként a VB-n nagyobb eséllyel szoktak jönni a papirforma eredmények ?

Idézetet írta: Pulter Dátum november 22, 2017, 18:44:57
Köszönöm szépen a válaszotok, hasznos volt. Egyébként a VB-n nagyobb eséllyel szoktak jönni a papirforma eredmények ?

A tavalyi VB-n nagyjából igen. Azért ott mindenki komolyan veszi a dolgokat. Vannak meglepetések azért, mint például 3-4 éve Michael Smith akkor még ifjoncként rögtön a 2. fordulóban kiütötte a címvédő Taylort. Vagy nemrég Barney amikor megverte a 16 között talán (?) Gerwent (lásd lenti videót, amit pont ma osztott meg a PDC hivatalos oldala hangolódva a VB-re...már csak 22 nap!). Szóval nem lehet azt mondani, hogy nincs meglepetés, de azért az igazi nagyágyúk nem sűrűn búcsúznak idejekorán.

Gerwen-gyilkoló Barney

Bezony, a VB az egyertelmuen stabilabb szokott lenni, mint egy ilyen players champ finals!

Pont azt szeretem a PDC-s játékvezetőkben, hogy a BDO-sokhoz képest sokkal jellegzetesebb hangszín, érdekesebb hangzás, na hát a mostani első táblás játékvezető úr (akit talán egyszer láttam eddig bárhol is) pont nem ezt képviseli  :bash: :D

Mára egy kis kombi

Steve West 1.53
Barney 1.53

2.34

Akit érdekel, a világbajnokságra a mai napon megkezdődött a visszatartott jegyek értékesítése is.  :ok:

Én is toltam egy szolidabb kombit, hogy kijöjjön egy kettes odds:

Cross, Smith és Suljovic --> 2.14

Kíváncsi melyik "mocsok" tesz nekem keresztbe!  ;D

Idézetet írta: RedMunchen Dátum november 24, 2017, 16:58:43
Akit érdekel, a világbajnokságra a mai napon megkezdődött a visszatartott jegyek értékesítése is.  :ok:

Bizony, hétfő este pedig a sorsolásra is sor kerül!  :D

Idézetet írta: robmiller Dátum november 24, 2017, 17:02:36

Cross, Smith és Suljovic --> 2.14


Elvileg nagyon sima... :D

Idézetet írta: peshark Dátum november 24, 2017, 17:05:54
Elvileg nagyon sima... :D

Pont ezért fog olyan simán elszállni, mint a győzelmi zászló! Csak figyeld ki  ;D

Hát remélem nem, azért ezeknek az embereknek nem szabadna hibázni az első körben  :redchug: :D


Na srácok erre a tornára sem érdemes rápakolni a kocsi, ház, asszony kombót. Első napon rögtön Barney, Smith, Gary és Wright out...valakit kihagytam?  ;D A VB-re kell gyúrni, mert ez itt megint easy MVG lesz a végén.

Ismét a kiszámíthatatlanság :D De amúgy, érdekes és tanulságos volt nézni a White - Barney meccset, 5-5-nél White hagyott magának egy shanghait, tripla gyönyörűen benne, majd a következő nyíl (ami ugye a nagy szektorért ment) konkrétan a tripla alsó drótja alá ment, vagyis egyrészt majdnem besokallt, másrészt tévedett legalább 5 centit az eredeti célhoz képest. Jó látni, hogy ők is emberek, (kivéve MvG-t.. :bash:) nem csoda hogy nekem 1 év komolyabb játék után még remeg a kezem egy meccsért menő dobásnál, ha egy Ian White kaliberű játékos is ilyet képes rontani. Sokszor gondolkozok azon, hogy a nagyok szednek-e vajon valamilyen abszolút legális, a szimpatikus idegrendszert blokkoló anyagot. Ami lehet egy normál vérnyomáscsökkentő is ha megvan ez a fajta hatása, vagy vannak kifejezetten szimpatikus izgalmat blokkoló szerek.. És ez nem dopping, egy patikában megkapod egy receptért cserébe, erre mondjuk kíváncsi lennék, bár valószínűleg nem közölnék ezt így nyilvánosan..

Teljesen egyetertek Oroxy tippjeivel :)

Vb selejtezőkör

2017/2018 William Hill World Darts Championship
Preliminary Round Draw
Jeff Smith v Luke Humphries
PDPA Q Runner Up v Alan Ljubic
Xiao Chen Zong v Bernie Smith
Kenny Neyens v PDPA Q Third Place
Seigo Asada v Gordon Mathers
Kai Fan Leung v Paul Lim
Willard Bruguier v Cody Harris
Aleksandr Oreshkin v Kevin Munch

Na, hát elég érdekes torna lett ez, konkrétan a két kopaszon kívül a nagyok kihullottak a torna komolyabb része előtt.. Ma történik a vb-sorsolása, a vb kezdetéig jönni fog tőlem egy összefoglaló, amin egy kis esélylatolgatás címén végignézem az esélyesebb játékosok útját, illetve negyedekre lebontva is lesz kis elemezgetés. Valószínűleg a hét végére készen leszek, de lehet csak a jövő héten, de az sem késő még..  :cya: