Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nagyon durva, hogy Brendan Dolan, hogy visszaesett az utóbbi pár évben. Pedig a "History Maker" egy időben jól tolta, most pedig előselejtezőt kell játszania majd a kelet-európai zóna horvát győztesével. Érdekes párharc lesz, kíváncsi vagyok Ljubic mit fog alkotni.

Idézetet írta: robmiller Dátum november 27, 2017, 19:25:18
Nagyon durva, hogy Brendan Dolan, hogy visszaesett az utóbbi pár évben. Pedig a "History Maker" egy időben jól tolta, most pedig előselejtezőt kell játszania majd a kelet-európai zóna horvát győztesével. Érdekes párharc lesz, kíváncsi vagyok Ljubic mit fog alkotni.

Annyira durván azért nem esett vissza, épphogycsak kicsúszott a top32-ből. Ma végig követtem a PDPA selejtezőt, az elődöntőig ellentmondást nem tűrően játszott, ott elképesztően nagyot mákolt Lewis ellen, a döntőben meg már kb mindegy volt neki. Ha kikapna az előselejtezőben a vb-n, nagyot néznék.

Idézetet írta: Linner Dátum november 27, 2017, 19:54:27
Annyira durván azért nem esett vissza, épphogycsak kicsúszott a top32-ből. Ma végig követtem a PDPA selejtezőt, az elődöntőig ellentmondást nem tűrően játszott, ott elképesztően nagyot mákolt Lewis ellen, a döntőben meg már kb mindegy volt neki. Ha kikapna az előselejtezőben a vb-n, nagyot néznék.

OFF:
Linzer, Linner, Pulter. Te hány regisztrációt készítesz még a jövőben?  ;D Egyébként kösz az infot. Nem néztem utána ennek a PDPA selejtezőnek, de megnézném kik ellen ment ellentmondást nem tűrően. Én ahányszor láttam mostanság tv-s tornákon (leginkább ET-versenyeken, ha egyáltalán kijutott, mert mostanság ez is ritka úgy emlékszem), akkor ott sem alkotott maradandót. Na mindegy, meglátjuk. Az biztos, hogy az előselejtezőt illene majd hoznia.

Idézetet írta: robmiller Dátum november 27, 2017, 20:36:01
OFF:
Linzer, Linner, Pulter. Te hány regisztrációt készítesz még a jövőben?  ;D Egyébként kösz az infot. Nem néztem utána ennek a PDPA selejtezőnek, de megnézném kik ellen ment ellentmondást nem tűrően. Én ahányszor láttam mostanság tv-s tornákon (leginkább ET-versenyeken, ha egyáltalán kijutott, mert mostanság ez is ritka úgy emlékszem), akkor ott sem alkotott maradandót. Na mindegy, meglátjuk. Az biztos, hogy az előselejtezőt illene majd hoznia.

Van Peer 5-2, Coni Singh Nagi 5-2, Lukeman 5-1, Tabern 5-1 (170-es kiszállóval zárta a meccset), Ricky Evans 5-1, 5-4 Lewis (itt hatalmasat mákolt, 2-4-nél zsinórban 4 meccsnyilat hibázott Lewis), végül aztán Evetts lemosta a döntőben, de amilyen teljesítményt nyújtott a gyerek végig a selejtezőben, amellett még Dolan teljesítménye is eltörpül.

#889 november 27, 2017, 21:17:28, robmiller
Na a csóró spanyolok jól belehúztak. Reyes - Alcinas. Rögtön egyik elszáll. Nem mintha utóbbi nagyon sok vizet zavart volna, de akkor is mekkora pech nekik  ;D

Bunting-van den Bergh sem lesz piskóta az első körben! Szerintem a legnagyobb a meccs lehet a Chisnall-van der Voort ütközet mellett.

Jövő héten megjelenik a Darts Magazin 2. száma. A 2016-os VB-re készült anno az első, s most pedig a 2. szám, mintegy beharangozóként. Sok-sok érdekes cikket lehet olvasni majd benne gondolom az idei VB esélyeseiről, illetve az elmúlt év itthon főbb történeseiről. Aki szereti követni a dartsot, és a VB-t, annak érdemes lehet megvenni...már csak hangolódásképpen :)

Na ízlelgessük..

Sziasztok! December, vagyis darts VB, nézzük az esélyeket...

Pár hosszútávú tipp:


MvG világbajnok lesz – 1.70 (unibet)
Egyszerűen ő a legjobb. Ebben az idényben is látszott, hogy amikor kellett, fullosan odarakta magát, mindent meg akart nyerni, gyakorlatilag sikerült is neki 1-2 tornát leszámítva, viszont amikor kell, nagyon éles. A kevésbé nagy nevű ellenfelek ellen képes gyengébben teljesíteni (de ki nem..), viszont ilyen meccseken is ha szorul a hurok, felhúzza magát és bedarálja az ellenfelet. A nagyok ellen meg a kezdetektől úgy megy oda, hogy harap, bár az elején kell neki egy kicsit míg belejön, de ez max 1-2 leget jelent, utána elkezdi szórni amit megszoktunk tőle. Sokat gondolkodtam, Taylor végső győzelmén, viszont hiába lesz ez az utolsó vb-je a sportág legnagyobbjának, a vb címig le kellene győznie a jelenlegi ranglista első 3 helyezettjét, nevezetesen Gerwen-Wright-Anderson hármast, ha mindannyian hozzák a ,,kötelezőt"..  MvG-nek a saját negyedében nem nagyon van ellenfele, egyedül szerintem Barneynak van meg a játéka, hogy esetleg megszorítsa a honfitársát, de vele csak a negyeddöntőben találkozhat, ott meg 5 szettet azért nem egyszerű nyerni a kopasz ellen...2 éve ugyan sikerült ez Barneynak, igaz egy körrel hamarabb, amikor 4-3-ra győzte le Gerwent. Mindent összevetve, ez (is) Gerwen vb-je lehet és megkoronázhatja a szinte tökéletes szezonját.

Peter Wright a 3. negyed győztese – 1.72 (bet365)
Két játékost tartok képesnek arra, hogy ez ne így alakuljon. Az első Adrian Lewis, akit nagyon jó lenne már végre látni úgy, hogy jól játszik, elkezdett Barney nyilaival dobálgatni, igaz hogy a Players Championshipen Rob Cross megverte, de voltak bíztató jelek, jött pl egy 170-es check, meg néhol már felfedezhető volt a régi Lewis, én speciel jobban örülnék, ha ő nyerné ezt a negyedet és jutna az elődöntőbe, de nem ezen múlik sajnos..:) A másik, aki megszoríthatja a skótot, az Whitlock, ő viszont nagyon hullámzó, rá nem nagyon mernék majd úgy igazából fogadni sem, viszont ha megy a varázslónak, akkor bárkit meg tud verni, kérdés, ilyen hosszabb meccseknél mennyire fér bele az ingadozó játéka... Ebben a negyedben van még Alan Norris vagy a fiatalabb Huybrechts, de tőlük nem félek annyira. Wrightnál annyi a veszély, hogy lehet elkezd majd próbálgatni, és 3 féle nyíllal fog játszani egy meccsen, de azért nála megvan az a játék, amivel megnyeri majd ezt a negyedet.

Beten érdekes lehet még egy olyan esemény, hogy egy elsőbálozó nyeri-e a vb-t, vagy egy már korábbi világbajnok.... 1,14 a már világbajnok, de nem hiszem, hogy nem a Gerwen, Taylor, Gary, Barney (még Lewis is ide tartozik, de na..) körből kerülne ki a győztes... 2 hétig áll benne a pénz, de ez ilyen surebet kategória azért.

A nyertes negyed opciónál is egész jó odds van a Gerwen – Barney duót tartalmazó negyedre, szerintem vagy innen, vagy a 4. negyedből, vagyis a Taylort és Andersont tartalmazó negyedből kerül ki a győztes. A 4.negyedre kerek 4-es odds van, pedig itt található ahogy írtam, egy 16x és egy 2x világbajnok, nem elképzelhetetlen ez sem, nagy oddsok közül talán ez az, amire lehet esély...

Kicsit kitérek még pár játékosra, aki ott lehet a végső elszámolásban. 



Phil Taylor: Az utolsó vb-je a legnagyobb dartsosnak, biztosak lehetünk benne, hogy oda fogja tenni magát, márpedig ha ez megtörténik, akkor még mindig iszonyat jól tud játszani. Akarni fogja a sikert, ez biztos, megkoronázhatná ezzel a csodás pályafutását, szurkolok neki, hogy behúzza, rögös az út odáig, ugyanis már a negyeddöntőben Gary Anderson várhat rá, az elődöntőben mondjuk egy Peter Wright, a döntőben meg nagy valószínűséggel Gerwen... Persze nem lehetetlen, de húzós meccsek lesznek. Taylornak ha hozza a tudását, a negyeddöntőig kikövezett útja van, ott jöhet ugye Gary, az érdekes meccs lehet, szerintem ott dől el az alsó ági döntős. Taylor nyerheti a negyedét véleményem szerint, melyre 2,62-es oddsot kapunk. Illetve Taylor döntőbe jutására 4,00-ás odds van, ez is megfontolandó :P 



Gary Anderson: Kezd magához térni a kétszeres világbajnok a szezon eleji gyengélkedése után. Ő is nyilatkozta, hogy újra elkezd rendesen a dartsra koncentrálni, ami nála elég produktív eredményt tud hozni. Az alsó ágról Taylor vagy ő juthat a döntőbe, a negyeddöntőig neki is sima útja van, ott meg jön a már ismertetett nagy meccs. Az ő döntőbe jutása 2,75...



Rob Cross: A PDC új csillaga, két éve még villanyszerelő volt, most meg mosolyogva dobálja be a 100+os kiszállók utolsó nyilait, hihetetlen ez az ember. Nem véletlen volt a Players Championshipen első kiemelt, amit nyújtott az idei szezonban, az eszméletlen teljesítmény, gyakorlatilag egyből belerázódott a PDC iramába, hangulatába, színvonalába. Szinte folyamatosan 100 feletti átlagokkal és gyakorlatilag minden meccsen 100 feletti kiszállókkal hívja fel magára a figyelmet. A dupláin még sokszor van mit javítani, azért néhány nagyobb meccsen, a fontosabb pillanatokban még megremeg, ezt használta ki idén ellene MvG, viszont egyre veszélyesebb... A nagyok közül már nyert szinte mindenki ellen (már Gerwen is hamar bekerült a skalpjai közé), és ebből bőven meríthet erőt. A 2. negyed amúgy is brutál kemény, itt van Suljovic (aki az idén szintén hatalmasat ment, megnyerte többek között a Darts BL-jét, és Crosshoz hasonlóan bárkit meg tud verni. Nála is számíthatunk a 100 körüli/afeletti átlagokra és Suljo talán a kiszállókat is stabilabban tudja hozni a fontosabb szitukban, mint még Cross.) Ebbe a negyedbe került még Superchin, Daryl Gurney is, neki is az idei szezon hozta meg az igazi áttörést, megnyerte az első komolyabb tornáját, és ő is nagyon kellemetlen ellenfél lehet bárkinek. Ha elkapja, a D16-ra nem tud hibázni, bár az év vége felé azért többször bizonytalankodott a duplákkal, kérdéses, most hogy fog neki jönni, de ha hoz egy tűrhető kiszállózást, akkor akár ő is lehet ezen negyed nyertese. Itt van még Michael Smith is, aki bár tud súlytalan lenni (főként a kiszállózása miatt), viszont a 180-akat elég komolyan be tudja tekerni, és nyert ő azért European Tour állomást is idén, Ausztriában meg a döntőben kapott ki MvG-től 6-5-re, pedig ott emlékszem, elsüllyesztett egy szép 170-es kiszállót is...
Összegezve ezt a negyedet, szerintem itt lesz az egyik legdurvább harc az elődöntős helyért, három jelentkező szinte egyenlő eséllyel indul nálam : Suljo-Gurney-Cross. Ha elkapná Smith (aminek örülnék..:)) akkor ő is bejelentkezhetne az elődöntős helyért, de azért jelenleg a másik 3 játékos sokkal jobb formában van, úgyhogy erre kicsi esélyt látok. 



Barney: A holland 5x világbajnokot sosem szabad leírni. Bármikor simán esélyes, amikor színpadra lép, a negyeddöntőig szerintem sima útja van, Kyle Anderson-Beaton-Chizzy trió közül valószínűleg két játékost le kell győznie (ha ők nyerik a meccseiket), hogy összejöjjön az MvG elleni meccs, de ez menni fog Barneynak. (számomra) Sajnos a végső győzelemre kicsi esélye van Barneynak, de azért én szurkolni fogok neki, amíg lehet, a negyeddöntőig meg játszani is fogom a győzelmeit, mivel addig mindenképp favoritnak tekinthető bárki ellen, aki jöhet.

Peter Wright: Egyértelműen az esélyesek közé sorolható Snakebite. Egyrészt az idei teljesítménye alapján is (UK-Open győztese, nyert emellé egy German Masters, több ET versenyt). Ha nem cserélgetné annyit a nyilait, hanem végre megbízna valamelyikben, akkor szerintem még precízebb lehetne, de ez magánvélemény... A harmadik negyed ahogy írtam is főbb tippként, az övé. A 100-as átlag nála is legtöbbször alap, nagyrészt a kiszállók is jönnek. Neveket tekintve nem, de szerintem egyébként itt lesz a legkönnyebb dolga a negyed legjobb kiemelésű játékosának. Az elődöntőben már nagyobb kihívás várhat Wrightra, alulról megkapja a Gary/Taylor duó valamelyikét, ott már azért más tészta lesz, 6 nyert szettig itt már nehéz dolga lesz, és szerintem a végállomás is ez lesz a jelenleg első számú skótnak...

Természetesen majd meccsenként jönnek a tippek, ez egy ilyen beharangozó jellegű írás..

Bréking!!

Peter Wright tegnap korhazba kerult, ahonnan mar hazaengedtek, de lemondta az osszes szerepleset decemberre a vb-t kiveve.. Remeljuk azert a vb-re rendbe jon, barmi is legyen a problema, de ez azert kihathat a jatekara esetleg, lehet varnek egy meccset azzal a negyed nyeros tippel es majd ha megmutatja Peter, milyen formaban dobal, akkor raknam meg, ha meg erdemes...

Idézetet írta: peshark Dátum december 01, 2017, 17:45:58
Bréking!!

Peter Wright tegnap korhazba kerult, ahonnan mar hazaengedtek, de lemondta az osszes szerepleset decemberre a vb-t kiveve.. Remeljuk azert a vb-re rendbe jon, barmi is legyen a problema, de ez azert kihathat a jatekara esetleg, lehet varnek egy meccset azzal a negyed nyeros tippel es majd ha megmutatja Peter, milyen formaban dobal, akkor raknam meg, ha meg erdemes...

Itt már a VB is le van szarva esetében. Remélem nincs komoly baja...  :-X


Szeretnék egy nagyobb tétes kombi fogadást az első néhány mérkőzésből.

- Anderson , Barneveld , Taylor , Suljovic erre 1.92 szorzót adnak ( esetleg wade valaki helyett ) vagy nagyobb szorzóért a második alternativa.: Taylor, Anderson, Wade,Suljovic,Barneveld erre 2.35 szorzót adnak...

Mit gondoltok életképes lehet valamelyik kombináció a kettő közül nagyobb téttel esetleg valamelyik játékost hanyagoljam / cseréljek le valakire ? Mit gondoltok Ti?

Idézetet írta: Pulter Dátum december 02, 2017, 09:38:14
Szeretnék egy nagyobb tétes kombi fogadást az első néhány mérkőzésből.

- Anderson , Barneveld , Taylor , Suljovic erre 1.92 szorzót adnak ( esetleg wade valaki helyett ) vagy nagyobb szorzóért a második alternativa.: Taylor, Anderson, Wade,Suljovic,Barneveld erre 2.35 szorzót adnak...

Mit gondoltok életképes lehet valamelyik kombináció a kettő közül nagyobb téttel esetleg valamelyik játékost hanyagoljam / cseréljek le valakire ? Mit gondoltok Ti?

Mindkettő sima :)


Egyébként epekővel került kórházba Wright, ennél pontosabb állapotot nem tudunk, úgyhogy arról sem tudunk többet, hogy indul-e a vb-n.. :( (Amúgy, ha visszalépne a szerepléstől Wright, akkor a selejtezőkön a nem kijutottak közül legjobban teljesítő, jelen esetben Terry Jenkins lépne a helyére.)

Idézetet írta: peshark Dátum december 02, 2017, 17:52:45
Egyébként epekővel került kórházba Wright, ennél pontosabb állapotot nem tudunk, úgyhogy arról sem tudunk többet, hogy indul-e a vb-n.. :( (Amúgy, ha visszalépne a szerepléstől Wright, akkor a selejtezőkön a nem kijutottak közül legjobban teljesítő, jelen esetben Terry Jenkins lépne a helyére.)

Igen, ő, csak pontosabban az OoM helyezése miatt.

9 nyil blogjan jonnek a jatekosbemutatok folyamatosan, erdemes ranezni  ;)