Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Darts-vb: Holland, belga, osztrák sikereket várunk

Pénteken ismét beindul az egész napos darts-maraton! Délután és este újfent négy-négy mérkőzést tekinthetünk meg, ráadásul ezek már a 2. kör párharcai! A legjobb 32 között járunk tehát a torna folyamán, ahol már négy nyert szettig tartanak a csatározások!Olvasd tovább ITT!


(Szerencsére) Nem láttam a Pipe - Smith meccset, de most néztem hogy Mardle miket irkált twitterre, és most visszanéztem Smith meccsnyilait, hát elég érdekes, hogy Pipera pont akkor jött rá egy szép köhögés és nem az hogy elfordul, vagy valami, hanem direktbe kiengedi... :bash: Majd Taylor papa helyrerakja :beerchug:

Ha valakinek kell egy kis cash január elejére, az dobjon van Gerwenre, nem hiszem, hogy valaki meg tudná fogni, meglesz a címvédés.

Idézetet írta: mate_debrecen Dátum december 21, 2017, 15:55:42
Ha valakinek kell egy kis cash január elejére, az dobjon van Gerwenre, nem hiszem, hogy valaki meg tudná fogni, meglesz a címvédés.

Két éve, sőt az utóbbi 4 évben is jópárszor mondtuk ezt, aztán egyszer csak van Barneveld kiütötte a 16 között, máskor meg Anderson az elődöntőben. Plusz Taylortól is szenvedett már vereséget anno a döntőben. Nem olyan biztos az, hogy megnyeri, bármennyire is neki áll a zászló...csak óvatosan.

Idézetet írta: peshark Dátum december 21, 2017, 11:38:16
(Szerencsére) Nem láttam a Pipe - Smith meccset, de most néztem hogy Mardle miket irkált twitterre, és most visszanéztem Smith meccsnyilait, hát elég érdekes, hogy Pipera pont akkor jött rá egy szép köhögés és nem az hogy elfordul, vagy valami, hanem direktbe kiengedi... :bash: Majd Taylor papa helyrerakja :beerchug:

Én sem láttam a meccset, de a statisztika alapján nem is volt meccsnyila Smithnek.A flashscore-on néztem.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 21, 2017, 18:57:28
Én sem láttam a meccset, de a statisztika alapján nem is volt meccsnyila Smithnek.A flashscore-on néztem.

https://youtu.be/YYMsnbvNS3U
1:09:20-nal van 2db meccsnyil is :)

Gyerekek Reyes nagyon petyhüdt f.sz benyomását kelti. Semmi tűz benne....lehet ez bukta lesz.

Ilyen átlaggal egy magyar verseny végén alig nyerne szettet, nem hogy a VB-n  ::)

Idézetet írta: peshark Dátum december 21, 2017, 20:33:53
Ilyen átlaggal egy magyar verseny végén alig nyerne szettet, nem hogy a VB-n  ::)

Olyan érzésem van az első legtől kezdve, mintha szarna az egészbe, amit nem tudok hova tenni. Motiváltabb Alcinas...kár, hogy ezeket nem lehet előre kiszűrni... :-\

Idézetet írta: robmiller Dátum december 21, 2017, 20:34:59
Olyan érzésem van az első legtől kezdve, mintha szarna az egészbe, amit nem tudok hova tenni. Motiváltabb Alcinas...kár, hogy ezeket nem lehet előre kiszűrni... :-\

Reyesnél sokszor van ez, én nem is szeretem őt pont ezért, igaz hogy most Alcinas nagyon elkapta, de ilyen unott fejjel nehéz jól játszani  :bash:

#940 december 21, 2017, 20:47:11, robmiller
Idézetet írta: peshark Dátum december 21, 2017, 20:40:31
Reyesnél sokszor van ez, én nem is szeretem őt pont ezért, igaz hogy most Alcinas nagyon elkapta, de ilyen unott fejjel nehéz jól játszani  :bash:

Élete meccsét játssza Alcinas. Be fogja húzni szerintem. Szarja a triplát...Reyes ki is nézett a hozzátartozóira, hogy ez van b+...

Egyébként az idei VB tanulsága eddig számomra, hogy adott 70 dartsos kb. akik közül bárki képes megverni bárkit. Egyszerűen az adott nap az, ami határoz. Van 1-2 kivétel (pl. Gerwen), de a mostani világbajnokság egyértelműen ezt sugallja. Nézzétek meg ezt a Kevin Münch nevű németet. Én speciel nem sokat hallottam róla. Idejön és kiüti Lewist. Ok, hogy Lewis nincs nagy formában, de ez akkor is komoly teljesítmény. Láthattuk Wade bukását Brown ellen, aki sehol nem volt ebben az évben.

Na el is ment a kedvem az este további részétől. Nézek egy jó filmet, minthogy idegesítsem magam ezeken.  :beerchug:

Idézetet írta: Leisen Dátum december 21, 2017, 21:19:46
Az is lett, nem is meglepetés már az eddigiek után.

Vicc, de két leg után éreztem, hogy szar van a palacsintában...rohadjon meg Reyes ott ahol van.

Kezd érdekes lenni ez a VB. Ennyi papírforma borulása nem véletlen. S ez túlmutat már azon, hogy bundát kiáltsunk. Nekem van egy teóriám mi a jelenség oka, s ha úgy alakul, január elején, a VB-t követően egy posztban ezt le is vezetem. Komoly átalakulásban a darts, s főként a kulisszák mögött kell keresni az okokat szerintem.

Teljesen laikusként én arra leszek kíváncsi, hogy Kína, Japán és Dél-Korea mikor kezdi el sportként kezelni a dartsot és látja meg benne potenciált. Addig fog tartani ugyanis az európaiak egyeduralma. Az ázsiai "gépek" beárazzák majd őket, de ez csak idő kérése.