Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Összegezném Smith és Cross meccsét:

HIHETETLEN, ZSENIÁLIS, ELKÉPESZTŐ  :cya:

Idézetet írta: peshark Dátum december 23, 2017, 17:13:23
Összegezném Smith és Cross meccsét:

HIHETETLEN, ZSENIÁLIS, ELKÉPESZTŐ  :cya:

És én nem láttam...helyette undormány Star Wars filmet kellett végigszörnyülködnöm a moziban.... :lehany: :lehany:

Idézetet írta: robmiller Dátum december 23, 2017, 20:53:40
És én nem láttam...helyette undormány Star Wars filmet kellett végigszörnyülködnöm a moziban.... :lehany: :lehany:

:( Sajnálhatod, ez egy csoda volt, a kövi 3 napban úgysem lesz játék, valamelyik nap iktasd be, bőven megéri..

Idézetet írta: peshark Dátum december 23, 2017, 21:05:52
:( Sajnálhatod, ez egy csoda volt, a kövi 3 napban úgysem lesz játék, valamelyik nap iktasd be, bőven megéri..

Annak örülök, hogy jöttek durván a 180-ak, ahogy várható volt. 29 darab!! omg... ;D

Óriási tömegek mentek, a kiszállók döntöttek (mint lényegében mindig)... A 29db 180 meg felidézi a Chizzy-Anderson meccset... :D


Pipe-ot miért fütyülik?

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 23, 2017, 21:52:41
Pipe-ot miért fütyülik?

Ezért: https://www.facebook.com/SkySports/videos/10156011222768762/

Elvileg előző meccsén kulcspillanatban direkt köhögéssel zavarta mocsok módon az ellenfelet.

Idézetet írta: Pozzato Dátum december 23, 2017, 21:52:41
Pipe-ot miért fütyülik?

Ellenfelnek ket meccsnyila volt elso korben, Pipe meg jo hangosan belekohogott mikor mar kezeben volt a nyil az ellenfelnek.. :bash:
De amugy is eleg unszimpatikus, ez hogy hergeli is a nezoket, ez meginkabb azza teszi..

Köszi srácok, nem túl szimpatikus így elsőre.

#971 december 26, 2017, 10:47:03, robmiller
Darts-vb: Felemás nappal folytatódik a torna

A karácsonyi intermezzót követően folytatódik a Londonban zajló 25. PDC világbajnokság! A helyszín az immár hagyományosnak mondható Alexandra Palace, a kiírás pedig fordulóponthoz érkezett! Olvasd tovább ITT!

Annyit súgok, hogy akinek tetszik a főtipp, érdemes annak a bet365 oldala felé is elnézni... ;)


Barneyék meccére egy 5.5 over szerintem is nagy tipp, bár lehet megvárom vele, hogy ki kezdi a meccset, mert ha Barney, akkor akár egy break egy jó pillanatban és hirtelen 3-0 lehet a szetteket tekintve, és onnan már necc.. ???

Idézetet írta: peshark Dátum december 26, 2017, 12:32:48
Barneyék meccére egy 5.5 over szerintem is nagy tipp, bár lehet megvárom vele, hogy ki kezdi a meccset, mert ha Barney, akkor akár egy break egy jó pillanatban és hirtelen 3-0 lehet a szetteket tekintve, és onnan már necc.. ???

Jó, hogy te megvárhatod  ;D Sajnos a kezdés pillanatában nem lehet beharangozót írni  ;D ;D Egyébként igaz, de bízom Vincentben. :)

Idézetet írta: Oroxy Dátum december 26, 2017, 17:49:27
És a többi meccsről egy szösszenetet se?  :) Gondolod itt a Norris vs Richardson, Munch - Alcinas és MVG - Price meccsekre :beerchug:

Küldj skrillre 50 eurót per meccs, és karácsonykor kapsz a többiről is pár szösszenetet. ;)