Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: robmiller Dátum december 26, 2017, 12:49:37
Jó, hogy te megvárhatod  ;D Sajnos a kezdés pillanatában nem lehet beharangozót írni  ;D ;D Egyébként igaz, de bízom Vincentben. :)

De bele lehet írni, hogy azért veszélyes is lehet ez, ha Barney kezd  :D

#976 december 26, 2017, 18:56:13, robmiller
Idézetet írta: Oroxy Dátum december 26, 2017, 18:43:43
Hehe, követem jópár éve azért én is a dartsot, csak kíváncsi lettem volna a Te véleményedre is! ::)

Őszintén megmondva, nekünk, szerkesztőknek azért terjedelmi korlátaink is vannak a főoldali posztokat illetően. Nem írhatunk litániákat, mert sajnos az a tapasztalat, hogy az emberek többsége nem szeret olvasni. Tisztelet a kivételnek, ezáltal neked is!
A másik ok, amiért én kihagytam a három mérkőzést az a következő: egyikre sem éreztem jó tippet - jó szorzóval.

1. Gerwen - Price - gyakorlatilag nincs érték a meccsben. Maximum Price oldalán lehetne keresni, hogy talán nyer egy szettet, de őszintén megvallva a Wilson elleni Gerwen-henger után nem tudom mit várjak.

2. Münch - Alcinas - totál kétesélynek érzem. Egyiket sem láthattuk nagyon év közben. Münch gyakorlatilag a semmiből jött, ranglistás helyezése sincs. Alcinas a csapatVB-n feltűnt, meg talán a Gibraltar Darts Trophyn. Amiért ő itt van, az egyedül a motiválatlan Reyesnek köszönhető, illetve minden összejött neki azon a meccsen. Szerintem karrierje legnagyobb meccse volt "kőkemény" 85-ös átlaggal. Ha mondani kéne kimenetelt, szerintem Münch. Nagy fegyvertény Adrian Lewis legyőzése, mégha nincs is formában az angol. Jobban megérdemelné a német a 16 közé jutást....egyébként nem rosszból, de valahol vicc ez a párosítás a 32 között, amikor Michael Smith kiesett már...de hát nem mindig igazságos a sorsolás.

3. Norris - Richardson - itt is kissé tanácstalan vagyok. Mindkettő 3:0-ra nyert, viszont Richardson szerzett nagyobb skalpot Kim Huybrechts ellen. Ellenben Norris szeritem alapból jobb játékos, viszont agresszív stílusú, s ha elszakad a cérna, képes jóval tudása alatt játszani. Nem is tudom kitől kapott ki 10:0-ra ősszel. Máskor meg a nagytornákon menetel. Jutott ő már 8 közé a VB-n és a World Matchplayen is azt hiszem. Hirtelen írom ezeket, nem néztem pontosan utána most. De az a lényeg, hogy Richardson számomra fekete ló. Talán itt a szett-overre mennék rá 5.5 határon.

Idézetet írta: peshark Dátum december 26, 2017, 18:50:39
De bele lehet írni, hogy azért veszélyes is lehet ez, ha Barney kezd  :D

Utólag már nem nyúlok bele a posztokba. :) Alapszabály. Maximum helyesírási hibákat javítunk! :) De aki csak a főoldalit olvassa, így járt. Jöjjenek szépen a fórumra, mert van itt még sok hozzáértő, akiknek a véleménye szintén sokat segíthet! Gondolok itt pl. pesharkra  ;) :beerchug:

Idézetet írta: Oroxy Dátum december 26, 2017, 17:49:27
És a többi meccsről egy szösszenetet se?  :) Gondolod itt a Norris vs Richardson, Munch - Alcinas és MVG - Price meccsekre :beerchug:

Norriséknál szerintem mehet a szett over, Münch behúzza ezt még és folytatja a nagy menetelést, Price meg remélem egy szettet elkap és az is 1.85-ös oddsot érhet... Szerinted?

Idézetet írta: peshark Dátum december 26, 2017, 18:53:07
Norriséknál szerintem mehet a szett over, Münch behúzza ezt még és folytatja a nagy menetelést, Price meg remélem egy szettet elkap és az is 1.85-ös oddsot érhet... Szerinted?

Olvasd el, mit írtam lentebb!! Nagyon egy rugóra járunk  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 26, 2017, 18:54:35
Olvasd el, mit írtam lentebb!! Nagyon egy rugóra járunk  ;D

Még ki is írta, hogy közben született egy új hsz, mondom oké, mehet és utána néztem, hogy leírtuk ugyanazt :D Na akkor ezt így lehet meg is rakom hármas fogatban  :great:

Azért a sorsolás igazságtalanságát felesleges emlegetni ott, ahol a táblára a legjobb 32 az aktuális világranglista alapján kerül fel...   ::) Tehát 1.-32., 2.-31.... 16.-17. a párosítás - elvileg - a 16-ba jutásért.
Mondjuk ez is van Gerwennek kedvez, mert mindig a "lehető leggyengébb" ellenfelet kapja automatikusan.

Münch és Alcinas meg azért játszhatnak egymással, mert mindketten egy jóval magasabban jegyzett játékost vertek ki. Ez azért ne az ő hibájuk legyen.  :)
Persze kár, hogy Smith búcsúzott, de azért érdemes megemlíteni, hogy az első körben a leggyengébbek között volt az átlaga, még az általa legyőzött Lennonnál is gyengébben dobott, akkor mégis tovább tudott menni.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 26, 2017, 20:38:31

Münch és Alcinas meg azért játszhatnak egymással, mert mindketten egy jóval magasabban jegyzett játékost vertek ki. Ez azért ne az ő hibájuk legyen.  :)
Persze kár, hogy Smith búcsúzott, de azért érdemes megemlíteni, hogy az első körben a leggyengébbek között volt az átlaga, még az általa legyőzött Lennonnál is gyengébben dobott, akkor mégis tovább tudott menni.

Ezert izgalmas sport ez, igazabol az atlagoknak sincs sokszor ertelme, ha azt nezed, Wilson 95kornyekevel leget nem nyert, Alcinas meg 85-os atlaggal meccset nyert. Az aktualis ellenfelet kell legyozni, es mindegy hogy sikerul ez, ha sikerul, akkor feladat teljesitve, senkit nem fog izgatni se az atlag se a kiemeles :D Abban is igazat adok neked, hogy egesz eves tejesitmeny alapjan van kiemeles, ennel igazsagosabb nem nagyon lehetne a dolog. Az meg, hogy miert volt pl Bunting -van den Bergh vagy eppen Benito-West meccs az elso korben, a sorsolas szepsege. Ugyanugy, hogy miert lett a bl-ben most Real-PSG vagy Chelsea-Barca. Nincs itt mar rossz jatekos, csak jo es meg jobb, ezt kell elvezni :great:

Price nyer egy szettet 1.85-ért nálam kihagyhatatlan, akkor is, ha Gerwen az ellenfél..  ??? :-\

Darts-vb: Nem számolunk sok meglepetéssel

A csütörtök már teljes egészében a legjobb 16 mezőnyéről fog szólni! A világbajnokság utolsó napjaiban rendesen felgyorsulnak majd az események, hiszen az újév első napjának estéjén, azaz hétfőn, már a döntőt rendezik! Olvasd tovább ITT!


Tegyük fel, hogy Taylor és Anderson is továbbjut, akkor ti, akik kicsit jobban benne vagytok, és nemcsak decemberben néztek dartsot, milyen szorzókra számítotok egy Phil Taylor-Gary Anderson meccsen?

Ill még akarom írni, hogy bwin-en (így gondlom sb-n is) elég szép kínálat van, 180-as dobásoknál van eltolt line is, akit érdekel, érdemes körülnézni, ill lehet fogadni első 3 nyíl átlagára, stb...

Én hirtelenjében megérzés szinten a Taylor - Andersonra 2.00 - 1.72-vel nyitnék, ha lesz ilyen párosítás.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 27, 2017, 10:57:27
Tegyük fel, hogy Taylor és Anderson is továbbjut, akkor ti, akik kicsit jobban benne vagytok, és nemcsak decemberben néztek dartsot, milyen szorzókra számítotok egy Phil Taylor-Gary Anderson meccsen?

Anderson - Taylor 1.66-2.20

Ahogy a végső győzelemre adott oddsokból is látszik, esélyesebbnek tartják Garyt, szerintem ennyivel mindenképp, de érdekes kérdés ez, mert egy 1.57-2.37 sem lepne meg, de a Rob által írt 1.72-2.00 is benne van a pakliban.. Bár szerintem 1.66 felé nem fog menni Gary.

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 27, 2017, 10:57:27
Ill még akarom írni, hogy bwin-en (így gondlom sb-n is) elég szép kínálat van, 180-as dobásoknál van eltolt line is, akit érdekel, érdemes körülnézni, ill lehet fogadni első 3 nyíl átlagára, stb...

Igen, sportingbeten is vannak csúsztatott line-ok, átlagos fogadások, egyéni 180-ak, ezt én is idén fedeztem fel torna és a 30 milliós kihívás alatt, de lehet érdemes lesz itt fogadni dartsra.. 8)

Ahogy várható volt Webster, hatalmas easy...lehet este a fejem verem a falba, hogy miért nem őt tettem kiemelt tippnek. Na de a lényeg, hogy ez jött simán!

Idézetet írta: Oroxy Dátum december 27, 2017, 11:15:33
Szépen leírtuk kvázi ugyanazt  :D :beerchug:

Nem nagy tudomany ez, megsem gazdagodtunk meg meg ebbol sem... ;D

Robmiller! Ugy emlekeztem hogy tipsteren nyugaton vagy de most megneztem, es nem orultem annyira ennek a Webster gyozelemnek.. ::) ;D Szep tipp volt!