Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: peshark Dátum december 27, 2017, 14:42:50
Nem nagy tudomany ez, megsem gazdagodtunk meg meg ebbol sem... ;D

Robmiller! Ugy emlekeztem hogy tipsteren nyugaton vagy de most megneztem, es nem orultem annyira ennek a Webster gyozelemnek.. ::) ;D Szep tipp volt!

Keleten vagyok, de nyugi, ez csak kompenzálta a Hendersonos baklövést múlt hétről...:) Csoda, ha be fogok ott férni a rájátszásba. Hendo ott nagyon elcseszte nekem. Köszi egyébként!  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum december 27, 2017, 14:41:52
Ahogy várható volt Webster, hatalmas easy...lehet este a fejem verem a falba, hogy miért nem őt tettem kiemelt tippnek. Na de a lényeg, hogy ez jött simán!

Rob koszi a tippet! En raktam Webster wint, -1,5 szettet is 3,40 oddsert, illetve -2,5 szettet is 6,5 ert :redchug: :redchug: :redchug:

Idézetet írta: Jhanee Dátum december 27, 2017, 14:48:36
Rob koszi a tippet! En raktam Webster wint, -1,5 szettet is 3,40 oddsert, illetve -2,5 szettet is 6,5 ert :redchug: :redchug: :redchug:

Állat vagy!  ;D Gratula, szép volt!  :ok:


Norris és Richardson vállalt egy Whitlock-Schindler-féle kiszálló csatát  ;D

Nem tudom mit esznek karacsonykor a spanyoloknal, de ha igy tudok majd dobalni tole, akkor nekem is kell... ;D

Ez a Jamie Lewis mit vallal?  :o :o :o

Idézetet írta: Jhanee Dátum december 27, 2017, 20:52:42
Ez a Jamie Lewis mit vallal?  :o :o :o

Ma adja neki a gép... ;D Ezért nincs értelme dartsban 1.50 alatt kimenetelt vállalni. Bárki bármikor bárkit. Henderson a világranglista 4. Gurneyt csapta el a 2. körben, most Jamie Lewis táncol Wright idegein. 

Idézetet írta: robmiller Dátum december 27, 2017, 21:04:18
Ma adja neki a gép... ;D Ezért nincs értelme dartsban 1.50 alatt kimenetelt vállalni. Bárki bármikor bárkit. Henderson a világranglista 4. Gurneyt csapta el a 2. körben, most Jamie Lewis táncol Wright idegein.

En mar kiszalltam ebbol a meccsbol...-2,5 szett hendit raktam Wrightra... :redchug: De brutal mit jatszik Lewis...megerdemelne hogy nyerjen  :redchug:

Idézetet írta: Leisen Dátum december 27, 2017, 21:26:53
Hihetetlen.  ;D ;D ;D 8)

Hát az. Sajnálom Wrightot, jobb évet produkált, minthogy a 2. körben itt búcsúzzon, de ez van. Lewis nagyot ment. Lewis - Richardson a 16 között, érdekes lesz  ;D

Wright - Lewis 1-4

Nálam eddig ez a top! Lewis volt amikor a 114-es átlaggal állt a 3. szett közepén  :D 
Lett volna itt is 29db 180-as ha 7 szett van  :)

Szép volt!  :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Robmiller toled kerdeznem elso sorba, ez a 4-1 ekkora tuti eredmenynek szamit amugy? Mert akkor elkezdek a 4-1 es pontos eredmenyekre fogadni... :redchug: ;D

Lewis kivwl jatszik kovi korbe? Mehet ra anyos, az ugyse baj ha veszik ;D

Lejjebb már írtam kivel játszik a 3. körben. És fogalmam sincs mennyire tuti ez a 4:1, viszont abban is biztos lehetsz, hogyha elkezded itt pakolni, onnantól tuti nem jönnek majd ezek  ;D Fortuna mindent lát  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 27, 2017, 21:28:09
Hát az. Sajnálom Wrightot, jobb évet produkált, minthogy a 2. körben itt búcsúzzon, de ez van. Lewis nagyot ment. Lewis - Richardson a 16 között, érdekes lesz  ;D

Lewis - Richardson nálam a mai nap után nem kérdés, még ha 1-2 szintet vissza is esik a játéka akkor is behúzza Lewis  ;)

Idézetet írta: gerry Dátum december 27, 2017, 21:31:56
Lewis - Richardson nálam a mai nap után nem kérdés, még ha 1-2 szintet vissza is esik a játéka akkor is behúzza Lewis  ;)

Jaja...ez a Richardson megy a levesbe ;D