Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum december 27, 2017, 21:31:56
Lewis - Richardson nálam a mai nap után nem kérdés, még ha 1-2 szintet vissza is esik a játéka akkor is behúzza Lewis  ;)

Csak legyen rá jó szorzó, bár a mostani játéka alapján, jó ha lesz rá 1.57... ;D

Idézetet írta: Leisen Dátum december 27, 2017, 21:38:22
Kirk Shepherd-féle sztori kialakulóban egyébként.

Azért korai még ilyennel párhuzamba hozni. :) Ha még megy két kört, akkor lesz benne valami. ;)

Van der Voort ma gyengus volt, esélye sem volt. Viszont az 1-4 lejött megint  ;D (csak nem fogadtam meg)

Gerwen is vajon 1-4 lesz, és kiesik?  :P

Idézetet írta: gerry Dátum december 27, 2017, 22:43:58
Van der Voort ma gyengus volt, esélye sem volt. Viszont az 1-4 lejött megint  ;D (csak nem fogadtam meg)

Gerwen is vajon 1-4 lesz, és kiesik?  :P

1:2-nél már éreztem, hogy nem lesz meg. Kiszámíthatatlan szokásosan az egész kóceráj. :(

Idézetet írta: robmiller Dátum december 27, 2017, 22:48:46
1:2-nél már éreztem, hogy nem lesz meg. Kiszámíthatatlan szokásosan az egész kóceráj. :(

1-2-nél mikor kiszállt Barney 161-ről, vége is lett a meccsnek. Onnan már leget sem vesztett. Ha azt elveszíti valószínűleg 2-2 lett volna, de nem így történt....

Pricenak a kezében volt, de benne is maradt. Ha a kiszállóknál tudta volna tartani amit a meccs első szakaszában, akkor itt lehet ő a győztes.

Jaja, látszódott azért, hogy MvG sem verhetetlen, ami nekem csak jó hír, ugyanis következő körben Gerwen - Barney, felsejlik bennem egy korábbi negyeddöntő ugyanebben a párosításban... ::)

#1012 december 29, 2017, 00:11:58, robmiller
Darts-vb: Élre tör az új generáció

Jamie Lewis, Dimitri van den Bergh, Rob Cross! Aligha gondoltuk volna tavaly ilyenkor, hogy ezek a nevek szerepelni fognak a világbajnokság negyeddöntőjében! Márpedig ez a helyzet, miközben olyan sztárok hullottak ki korán, mint Adrian Lewis, Dave Chisnall, Peter Wright! Olvasd tovább ITT!

Sajnos a Taylor-Anderson meccs-párosítás "lapzárta" után derült ki, így szorzók híján kimarad az elemzésből! A meccs kapcsán a fórumon, illetve a főoldali poszt alján lehet diskurálni! :)


#1013 december 29, 2017, 08:30:25, peshark
Hoppááá!!!

A tegnapi jatek alapjan araztak be Taylorek meccset es bizony ez alapjan igy a realis. Raadasul Garynek hatproblemai jottek elo a Steve West elleni meccsen (nagyon sok most az ilyen problema..), ami miatt kb leszaladt a vegen es meg az interjun se vett reszt. Nem lenne jo, ha igy jatszanak le a meccset, remeljuk talalnak valami csodaszert... Vegkimenetelre semmikepp nem fogadnek.

Idézetet írta: peshark Dátum december 28, 2017, 09:03:36
Jaja, látszódott azért, hogy MvG sem verhetetlen, ami nekem csak jó hír, ugyanis következő körben Gerwen - Barney, felsejlik bennem egy korábbi negyeddöntő ugyanebben a párosításban... ::)

Igen, az egész vb-re jellemző, hogy az ászok egyelőre nem igazán élesek. Ez azokra is vonatkozik akik még versenyben vannak, Taylor, Gary Anderson, sőt, Gerwen is. Nem is beszélve azokról akik már kiestek. Bár Wright szerintem rendben volt, főleg ahhoz képest hogy betegségből jött a vb-re, dobott egy 103-as átlagot a második meccsén ami szinte bárki ellen elég lett volna, főleg ezen a mostani vb-n, de pechjére kifogta az azon a meccsen űrdartsot játszó Jamie Lewist:-)
Ma ha Gary úgy játszik mint tegnap akkor simán ki fog esni Taylor ellen, de itt azért nagy ingadozások vannak meccsről meccsre legtöbb játékosnál. Gary tegnap döbbenet volt mikor tegnap a vége felé 6 nyílból nem tudott megdobni egyszer egy dupla 20-at. Szerencséjére tegnap ez is belefért, Taylor ellen ez nem fog nyílván.

Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 29, 2017, 10:28:40
Igen, az egész vb-re jellemző, hogy az ászok egyelőre nem igazán élesek. Ez azokra is vonatkozik akik még versenyben vannak, Taylor, Gary Anderson, sőt, Gerwen is. Nem is beszélve azokról akik már kiestek. Bár Wright szerintem rendben volt, főleg ahhoz képest hogy betegségből jött a vb-re, dobott egy 103-as átlagot a második meccsén ami szinte bárki ellen elég lett volna, főleg ezen a mostani vb-n, de pechjére kifogta az azon a meccsen űrdartsot játszó Jamie Lewist:-)
Ma ha Gary úgy játszik mint tegnap akkor simán ki fog esni Taylor ellen, de itt azért nagy ingadozások vannak meccsről meccsre legtöbb játékosnál. Gary tegnap döbbenet volt mikor tegnap a vége felé 6 nyílból nem tudott megdobni egyszer egy dupla 20-at. Szerencséjére tegnap ez is belefért, Taylor ellen ez nem fog nyílván.

Az első meccsén azt mondtam pl. Taylornak, hogy egy nagy szenvedés lesz ez, túl ideges volt, ami mostmár azért elmúlt, tegnap már elég tisztességes játékkal simázott, és ez alapján bőven van érték az ő győzelmében Gary ellen, főleg azután, hogy láthattuk, egy esetleges hátfájdalom (Mervyn King) miként rondíthat bele egy meccsbe.

Leírom akkor a mai véleményemet: Én amúgy ma azon sem lennék meglepődve, ha az oddsok alapján esélyesek közül maximum Taylor tudná behúzni. Rögtön az első meccs, a Wright ellen parádésat nyújtó Lewis szerintem ma kipukkan, Webster nem nyújtott semmi extrát eddig, de ez is bőven elég volt, nyilatkozta is, hogy nem a statisztika meg az átlagok érdeklik őt, hanem a győzelem.
Cross a Smith elleni meccs után azért Hendo ellen már nem volt az a nagy magabiztosság, Dimitri meg egyre jobb lesz, itt sem lenne nagy meglepetés szerintem, ha az újonc ifi vb-győztes belga nyerne.
Este meg nagyon úgy érzem, hogy Gerwen menetelésének véget vet Barney, ebben az is benne van, hogy neki szurkolok és miatta nézem-játszom-imádom a dartsot, de az is, hogy ahogy Firga is írta, nem az az igazán éles Gerwen játszik itt. Price simán verhette volna, 2-2 szettnél 5 nyila volt a duplára, hogy ő vezessen 3-2-re, onnan meg ki tudja mi lett volna... Na egy ilyet viszont este Barney ki fog használni, ha lesz rá lehetősége, és amondó vagyok, hogy megveri MvG-t.

Ezeket raktam mára:
Webster nyer
Crosséknál sok 180
Barney nyer
Taylor nyer

a bet365-ön 2.20-as odds, hogy a Gerwenék meccsén több 180 lesz, mint Andersonék meccsén. Ezek kb hülyék. Szerintem Barney 2-3 szettre jó minimum, Andersonék meg ha 9 szetett játszanak, akkor sem lesz ott több 180 szerintem, Taylor papa nem egy gyár, Anderson mneg tegnap is váltott össze-vissza, akkor is, amikor épp semmi sem indokolta

vélemény?

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 29, 2017, 13:31:26
a bet365-ön 2.20-as odds, hogy a Gerwenék meccsén több 180 lesz, mint Andersonék meccsén. Ezek kb hülyék. Szerintem Barney 2-3 szettre jó minimum, Andersonék meg ha 9 szetett játszanak, akkor sem lesz ott több 180 szerintem, Taylor papa nem egy gyár, Anderson mneg tegnap is váltott össze-vissza, akkor is, amikor épp semmi sem indokolta

vélemény?

Hol látsz ilyet?  :D Ez tényleg value odds, Barneyék meccsén szerintem lesz bőven, Tayloréknál meg ahogy írtad is kb ugyanezt tudnám leírni, ezt rakni kell..

https://www.bet-mart.com/#/AC/B15/C20511536/D1/E35654145/F2/

de amúgy ha magára  ameccsre kattintol, ott is 18.5 ből adják gerwenéket, és 19.5ből andersonékat

Lewis ma is nagyon rendben volt. Úgy dobálta a 180-at, hogy azt öröm volt nézni  :) _ ha ezt a szintet tudja tartani még akár egy döntő is benne lehet.

Ehhez képest a Van den Bergh - Cross meccs sehol sincs. Mindketten tudásuk alatt dobálnak, az fog nyerni aki hamarabb magához tér.