Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: gerry Dátum december 29, 2017, 15:53:11
Ehhez képest a Van den Bergh - Cross meccs sehol sincs. Mindketten tudásuk alatt dobálnak, az fog nyerni aki hamarabb magához tér.

Gyengén kezdtek mindketten, de beindult aztán a gépezet, óriási meccs lett a végére, sajnos egyiküknek ki kellett esni.. :)

Idézetet írta: gerry Dátum december 29, 2017, 15:53:11
Lewis ma is nagyon rendben volt. Úgy dobálta a 180-at, hogy azt öröm volt nézni  :) _ ha ezt a szintet tudja tartani még akár egy döntő is benne lehet.

Ehhez képest a Van den Bergh - Cross meccs sehol sincs. Mindketten tudásuk alatt dobálnak, az fog nyerni aki hamarabb magához tér.

Én azért gondolomfőleg, hogy akár az is benne lehet mert sem Taylor, sem Gary Anderson nem játszik egyelőre olyan szinten, hogy verhetetlenek lennének amennyiben Jamie Lewis tudja hozni az eddig mutatott játékot és a 100 fölötti nyílátlagot, főleg meg ha hozzá jól kiszállózik és így dobja a 180-akat.
Nem mondom, hogy favoritként indulna mert nyilván nem, de eddigiek alapján nem lehetne leírni az biztos, főleg elnézve Anderson pl. tegnap milyen játékkal ment tovább, persze ma meg lehet fényt kap mert ilyen ez a darts:-)

Barney ha jobban dobná a kiszállókat már a meccsnek is vége lehetne  :D

Eközben meg a sírból kellett visszajönnie, szép sport ez a darts  :beerchug: :redchug:

Barney  :'( :'(  Kár érte, hogy nem tudott kiszállózni, pedig meglehetett volna ez. Majdnem írtam, hogy megyek és rakom is Lewist Gerwen ellen, erre Cross lesz az ellenfele...

Sajnos az elődöntők oddsai valószínűleg reggel derülnek ki. Én ma 12 óráztam egyet, így akit érdekelni fog az esti elődöntőkről szóló beharangozó, kb. reggel 9-10-től keresse a főoldalon! Szerencsére ez az egyetlen ilyen "rövid távú"  főoldali poszt a VB során :) A döntőről lesz bőven időnk agyalni majd :)

Taylor megcsináltaaaaaa!!!!! Milyen meccs volt ez is, mindketten 50% feletti kiszálló  :redchug: :redchug: :redchug:

Darts-vb: Megkomponált forgatókönyv a végjátékra?

Michael van Gerwen - Rob Cross és Phil Taylor - Jamie Lewis! Ezzel a két elődöntővel zárul a 25. PDC világbajnokság 2017-es naptári éve! A szombat este kezdődő, hat nyert szettig tartó összecsapások során aligha tudjuk elképzelni, hogy meglepetés szülessen!Olvasd tovább ITT!


Mindket mai meccsen az eselytelenebbet tamogatnam, Tayloreknal egy +3.5et Lewisra, Cross pedig +2.5-el, de remelem Cross meg is nyeri... :)

Idézetet írta: peshark Dátum december 30, 2017, 17:39:22
Mindket mai meccsen az eselytelenebbet tamogatnam, Tayloreknal egy +3.5et Lewisra, Cross pedig +2.5-el, de remelem Cross meg is nyeri... :)

Pedig azt hittem te is azt várod, hogy Gerwen - Taylor döntőben még egyszer utoljára Taylor lezúzza az ogrét elnyerve a 17.-et!  ;D Gyakorlatilag, ha ez megtörténne, esélyes, hogy film is készülne pár év múlva az öregről  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 30, 2017, 17:45:28
Pedig azt hittem te is azt várod, hogy Gerwen - Taylor döntőben még egyszer utoljára Taylor lezúzza az ogrét elnyerve a 17.-et!  ;D Gyakorlatilag, ha ez megtörténne, esélyes, hogy film is készülne pár év múlva az öregről  ;D

Innentől egyértelműen Taylornak szurkolok, az is jó nekem, ha szétkapja a kopaszt a döntőben, csak nyerjen már valaki más... :bash: ;D

Tegnap 5,50 rol indult beten Lewis oddsa, ma delelott 4,50 volt, delutanra pedig leesett 4,33 ra...kivancsi leszek :redchug: ???

William hillen 6os szorzóval lehet azt tenni hogy gerwen és taylor is több 180at dob mint az ellenfelük, ez egész jó szorzó nem? Beten ugyanez 2.9ért rakható

Idézetet írta: ereghard Dátum december 30, 2017, 20:16:37
William hillen 6os szorzóval lehet azt tenni hogy gerwen és taylor is több 180at dob mint az ellenfelük, ez egész jó szorzó nem? Beten ugyanez 2.9ért rakható

Lewis tobbet fog szerintem, de ahogy erzed :) hajra! :beerchug:

1:0 Lewisnak. Most szubjektív leszek: nehogy már ez a semmiből jött suhanc elcsessze nekem itt az álomdöntőt!! Bírni fogom őt, de még ma essen ki a picsába, de sürgősen!!!  ;D

Idézetet írta: robmiller Dátum december 30, 2017, 21:07:00
1:0 Lewisnak. Most szubjektív leszek: nehogy már ez a semmiből jött suhanc elcsessze nekem itt az álomdöntőt!! Bírni fogom őt, de még ma essen ki a picsába, de sürgősen!!!  ;D

Nem semmi hogy 2-0 legrol megtudta forditani...kerdes mennyire erinti most ez lelkileg taylor papat :redchug: ;D