Darts fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: robmiller Dátum december 30, 2017, 21:07:00
1:0 Lewisnak. Most szubjektív leszek: nehogy már ez a semmiből jött suhanc elcsessze nekem itt az álomdöntőt!! Bírni fogom őt, de még ma essen ki a picsába, de sürgősen!!!  ;D

Az első 2 leg után gondoltam, hogy rendben, ez sima lesz, aztán Taylor valami brutál sz.rul dobált ....
Aztán most a másodikat sem kezdi jobban sajnos

Makkal huzta be Taylor masodik szettet..Bar eddig Lewis nem azt hozza amit a tornan eddig sajnos...

Idézetet írta: Jhanee Dátum december 30, 2017, 21:22:07
Makkal huzta be Taylor masodik szettet..Bar eddig Lewis nem azt hozza amit a tornan eddig sajnos...

Szerencsére, hogy nem azt hozza  :D
Nem lesz ez egy egyszerű meccs Taylornak, muszáj javulnia. Kell a filmhez  :great:

Undorito ez a kozonseg... :noway:  :bash: De megint milyen kevesen mulott ez a szett is Lewisnak...nem hiszem el ???

Azért az sem semmi, hogy minden szett 5 leg volt eddig  :D

Nagyobb a tét, gondolom "kicsit" izgul. Nem akárki áll mellette  :)

Milyen jelenetek a meccs végén! Ahogy Lewist megünnepelték...ezért szép ez a darts! Már most sajog a szívem, hogy Taylort már csak egyszer láthatom...fúúú durva lesz ez a hétfő este!

Szép volt Phil! Szép volt Lewis!!!

Idézetet írta: robmiller Dátum december 30, 2017, 22:37:26
Milyen jelenetek a meccs végén! Ahogy Lewist megünnepelték...ezért szép ez a darts! Már most sajog a szívem, hogy Taylort már csak egyszer láthatom...fúúú durva lesz ez a hétfő este!

Szép volt Phil! Szép volt Lewis!!!

Gerwen siman elveri ezt a ven trotylit...Ha lewis ugy kiszallozik ahogy a tornan, akkor nem lett volna mirol beszelni :)

Kijött a rutin, a bukik megint sokkal okosabbak voltak nálam, meg a hendimnél. :D Kíváncsi vagyok, innen hova Lewisnak. És remélem behúzza Taylor Gerwen ellen.

Idézetet írta: Jhanee Dátum december 30, 2017, 22:40:45
Gerwen siman elveri ezt a ven trotylit...Ha lewis ugy kiszallozik ahogy a tornan, akkor nem lett volna mirol beszelni :)

Összerogyott a téttől Lewis, látszott hogy rettenetesen feszült, pocsékul kiszállózott az tény. Kár érte mert ha hozza amit előző meccseken akkor minimum nagyon szors meccs lehetett volna ez, de könnyen lehet akkor ő van döntőben.
Hát ez ilyen, Taylor játszott több száz hasonló hőfokú meccset, hasonló vagy még nagyobb tétért, Lewis meg kb. most először.
Nem bírta el ezt most Lewis így csúnya vereség lett a vége.
Mekkora lenne ha a Power vb címmel búcsúzna:-)

Idézetet írta: firgabácsi Dátum december 30, 2017, 22:44:46
Összerogyott a téttől Lewis, látszott hogy rettenetesen feszült, pocsékul kiszállózott az tény. Kár érte mert ha hozza amit előző meccseken akkor minimum nagyon szors meccs lehetett volna ez, de könnyen lehet akkor ő van döntőben.
Hát ez ilyen, Taylor játszott több száz hasonló hőfokú meccset, hasonló vagy még nagyobb tétért, Lewis meg kb. most először.
Nem bírta el ezt most Lewis így csúnya vereség lett a vége.
Mekkora lenne ha a Power vb címmel búcsúzna:-)
Az a baj, ha Cross jut tovább, ugyan így fog járni, mint Lewis. Gerwen más tészta, ő Terminátor fokozatban nagyon helyére tehetné ezt a vén mákos tésztát, de ehhez tényleg a legjobb formát kellene hozni... meglátjuk...

Idézetet írta: jólTippelek??? Dátum december 30, 2017, 22:51:52
Az a baj, ha Cross jut tovább, ugyan így fog járni, mint Lewis. Gerwen más tészta, ő Terminátor fokozatban nagyon helyére tehetné ezt a vén mákos tésztát, de ehhez tényleg a legjobb formát kellene hozni... meglátjuk...

Én azt mondom, hogy nagyon el fogja rakni MVG ma Crosst, pláne Taylor produkcióját látva. Alapból nagyon gyenge volt Cross eddig is.

Ma Taylor is gyenge volt (önmagához képest), ettől azért jobb lesz ő a döntőben. Mondanám, hogy Cross legyen vele szemben, de kell a népnek a Gerwen - Taylor döntő :great:
Ez most olyan mint amikor mindenki a Federer - Nadal döntőket várta  :beerchug:

Idézetet írta: jólTippelek??? Dátum december 30, 2017, 22:51:52vén mákos tésztát...

Bírlak titeket...na de nem állok le ezeken a kommenteken. A 16 VB címe, meg a mezének hátát szinte egészben betakaró címek is azt mutatják, hogy mákos tészta. Ráadásul 56 évesen még mindig ott van a legjobbak között! :) Nem hiszem, hogy valaki meg tudja majd ismételni ezt a teljesítményt. Ez az ember maga a kétlábonjáró darts. Mondom ezt úgy, hogy nekem sem volt sosem a kedvencem. De megérdemelné, hogy a 17. trófeával menjen nyugdíjba.

A hőbörgésen meg annyit, hogy ezek szerint a kérdésedre a válasz: nem, nem tippelsz jól.  :beerchug:

Idézetet írta: robmiller Dátum december 30, 2017, 22:58:44
Bírlak titeket...na de nem állok le ezeken a kommenteken. A 16 VB címe, meg a mezének hátát szinte egészben betakaró címek is azt mutatják, hogy mákos tészta. Ráadásul 56 évesen még mindig ott van a legjobbak között! :) Nem hiszem, hogy valaki meg tudja majd ismételni ezt a teljesítményt. Ez az ember maga a kétlábonjáró darts. Mondom ezt úgy, hogy nekem sem volt sosem a kedvencem. De megérdemelné, hogy a 17. trófeával menjen nyugdíjba.

A hőbörgésen meg annyit, hogy ezek szerint a kérdésedre a válasz: nem, nem tippelsz jól.  :beerchug:
Soha nem vitattam az előző 16-ot, mert nem láttam... de hogy ezen a világbajnokságon sokkal nagyobb a szerencséje, mint a tudása, az is biztos... és én nem szeretem a mákos tésztát, sokan szeretik... :) sokan nem... ez ilyen... :)

Most mondja Mardle a Sky-on, ha Cross itt kikap akkor a világranglista 9. helyére jön fel, ha nyer akkor a 6. lesz! A PDC történetében sosem volt még játékos, aki egy év alatt a Non-ranked kategóriából ilyen magasságokat ért volna el! Őrület ez az ember!