Egyéb Foci Fogadások 2021/22

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Kíváncsi vagyok, az Austria Wien mai barátságos meccsére tett fogadásokat kifizetik-e. Én toltam az overeket még tegnap, brutálisan jó oddsokon, az over 4,5 2.10 volt a bwinen, a bet365 over 4 is 2.00 fölött volt.

Idézetet írta: Szigo Dátum január 08, 2022, 12:31:34Kíváncsi vagyok, az Austria Wien mai barátságos meccsére tett fogadásokat kifizetik-e. Én toltam az overeket még tegnap, brutálisan jó oddsokon, az over 4,5 2.10 volt a bwinen, a bet365 over 4 is 2.00 fölött volt.

Csak kiértékelte a bwin is nyertesnek. Csupán egy napot ültek rajta...

Ma lesz Karlsruhe - Diósgyőr meccs.

Olvastam, hogy Bertus és Könyves tegnap este érkeztek meg spanyolba, mert sérülten itthon lábadoztak. A K.ruhe előrébb tart a felkészülésben, jövő héten ők már bajnokit tolnak. A Club Brugge ellen 0-0-at játszottak, kiválóan védekeztek a honlapjuk szerint.
A német győzelmet 2.00-val nyitották, már eléggé szétszedték, de még így is érték szerintem.

Idézetet írta: Szigo Dátum január 09, 2022, 13:25:21Csak kiértékelte a bwin is nyertesnek. Csupán egy napot ültek rajta...

Ma lesz Karlsruhe - Diósgyőr meccs.

Olvastam, hogy Bertus és Könyves tegnap este érkeztek meg spanyolba, mert sérülten itthon lábadoztak. A K.ruhe előrébb tart a felkészülésben, jövő héten ők már bajnokit tolnak. A Club Brugge ellen 0-0-at játszottak, kiválóan védekeztek a honlapjuk szerint.
A német győzelmet 2.00-val nyitották, már eléggé szétszedték, de még így is érték szerintem.

Jött a Karlsruhe győzelem, mégha nehezen is. A K.ruhe támadójátéka hulla gyenge szerintem.

Újabb Diósgyőr meccs lesz Esteponán. A mostani ellenfél a belga másodosztályú Deinze lesz.

Ők már január 5. óta ott vannak, játszottak egy felkészülési mérkőzést a Köln u23-as csapatával, és 1-1-re végeztek. Szerintem ez azért ciki, mert a jelenlegi helyzetben (pandémia, ANK) minden normális játékosra szükség van, így a Köln a legjobb utánpótlás játékosait nem vitte ki edzőtáborozni, hanem fel rendelte őket. Szóval akik kinn vannak a Köln u23-al Esteponán, azok elég gyengék lehetnek. Ezek ellen játszottak a belgák 1-1-et január 8-án.

A Dió a Karlsruhe ellen az első félidőben elég jól játszott, a második felére pukkantak ki, de még akkor is meglehetett volna a döntetlen, ha az a kérdéses büntető meg nem születik. Könyves és Bertus nem játszott ekkor, szerintem most már fognak.

A szorzók nagyon kiegyenlítettek, sőt a Deinzét tartják enyhén esélyesnek. Szerintem egy HT Dió jó opció lehet, ha bátor lennék, végeredményt is bevállalnék.







Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 20., 13:00CET

Enyhén Openda függő a Vitesse, ha gólt szerzett, az utóbbi időben mindig nyertek. Most kiállították, kikaptak.




Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 11:00CET


Az oddsok az Betfair fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: január 28., 11:00CET