Snooker World Championship 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ronnie - Mark J döntőt a népnek! Zseniális mindkét fazon, a tippeket is szépen szállítják, úgyhogy eddig egész jó ez a vb. :great:


Megdőlt a leghosszabb frame rekordja a világbajnokságok történetében a Selby - Yan meccsen... 83 percig szenvedett a két manus, hát többek között ezért utálom Selby játékát... ;D

Guruba gyorsan be is irtam 1,8-on Willot a negyeddontore, nalam must bet kategoria..

Az elejetol kezdve overnek nezezt ki a Wilson - Bingham, 8;8-nal meg vegkepp, 23.5 fele 1,80 most.

147-es break Robertsontol :great:  :great:  :great:  :great:

Idézetet írta: peshark Dátum április 20, 2022, 20:51:12Az elso koros tippek szepen alakulnak, osszesitem ha vege a teljes fordulonak.

Holnaptol masodik koros meccsek is jonnek, oda a tippjeim:


Ez 5/5 lett közben  :cya:

Binghamek overje elszallt mert Wilson benezte a veget.

Lisowski vitte a döntő frame-et, igy kialakult a legjobb 8:

Yan Bingato - Mark Williams
Stuart Bingham - Judd Trump
John Higgins - Jack Lisowski
Stephen Maguire - Ronnie O'Sullivan

Erdekes kis parositasok, ahogy lesznek oddsok reggel, jovok par otlettel.

Willo nalam nagy tipp, de benne van, hogy Bingham is veri Trumpot, ezt a meccset lehet megirom meg egy hosszabb indoklassal guruba is...

Negyeddöntős tippsor:

Nagyon erős elődöntők jöttek össze, nálam Ronnie győzelme nem kérdés, míg Williamséknél bízok a walesi sikerben, az simán lehet egy döntő framees meccs...

Williams +2.5 1,80
Ronnie 1,50


Az oddsok a bet365 fogadóirodától származnak, és a következő időpontban voltak érvényesek: április 29., 10:00CET


12:5-os Trump vezetesrol hozott Willo egy 6:1-et es egybol erdekesebb lett a meccs, nagyon komoly kis utolso szakasz lehet ebbol, ma nagyon sult a walesi keze, remelem atmenti ezt holnapra. Ronnie szepen halad a gyozelem fele, azzal ugy tunik sok gond nem lesz.

Ennyi mákot egy döntő frameben.... :bash:  :bash:

Guruba lekestem, de ez a donto 1.66ert Ronnie..

Idézetet írta: peshark Dátum április 28, 2022, 03:19:50Nagyon erős elődöntők jöttek össze, nálam Ronnie győzelme nem kérdés, míg Williamséknél bízok a walesi sikerben, az simán lehet egy döntő framees meccs...

Williams +2.5 1,80
Ronnie 1,50

Ez ismét sima volt :great: