A hónap Tippmestere

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Titti te húztad be utolsó 3 at augusztusban?

Szia Sparco! Igen úgy számoltam, hogy sikerült!  :cya:

Idézetet írta: Titti7 Dátum szeptember 06, 2010, 22:23:31
Szia Sparco! Igen úgy számoltam, hogy sikerült!  :cya:

Akkor grat :D Azokat már annyira nem követtem, azért kérdeztem, mert két fordulónál is, első nap már -10 ben voltam. És az volt a szar benne hogy nyert helyzetből rontották el, amivel ilyen 14-16 ponttal kezdtem volna :D Egyik héten Kirilenko Zvonareva ellen, mikor 5-2 ről nembírta befejezni, mert közbeszólt az eső, aztán elfelejtett játszani, 2.75 ös odds volt, másik héten meg De Bakker aki 2-0 át kettőshibával bukta el ... bah :D

csacsa44-nálam mindig előnyt élvez, aki nem a különféle tippjátékok alapján kerül ide.
hege1010:viszont hege mindhárom itt futó "tippjátékban" dobogós lett, nekem ez egyben sem sikerül  ;D
Lufu: ez alapján viszont hege megelőz
perlas: biztosan ügyes volt, ha még háromszor 10-be kerül, ígérem rá szavazok
sparco: :D látszik, hogy nagyon sokan nem vettük komolyan a gurukat
Titti7: Titti túl magasra tetted a mércét, ez most nem a te hónapod szerintem. Jelölés OK, de nem több. Volt jobb, lesz jobb  ;)

Nálam csacsa44 és hege1010 van versenyben, de még alszok rá egyet. A 1010 jobb mint a 44?

Remélem nem gond, hogy leírtam a véleményem, próbáltam objektív lenni. Aztán lehet feldobok egy tizest...

Idézetet írta: oakland23 Dátum szeptember 06, 2010, 22:28:54

sparco: :D látszik, hogy nagyon sokan nem vettük komolyan a gurukat


Én igazából csak a teniszben játszom, hónap elején írtam focira hogy ide meglegyen a 3-4 guru győzelem, de igazából tudom h úgyis olyanra szavaznak akiket ismernek, én meg csak a tenisszel foglalkozom, szóval nem is az a lényeg... amúgy teniszben amilyen borzalmakat írtál, el is hiszem h nem vetted komolyan, vagy te - ban akartál győzni? :D

Kézi meccseid még mindig olyan jól jönnek mint régen?

#20 szeptember 11, 2010, 01:27:24, rosco
Úgy tűnik, hogy az augusztusi tippmesteri cím Lufu és Titti7 között fog eldőlni. A szavazataitok alapján jelenleg Lufu vezet 16 vokssal, azonban Titti7 mindössze 3 szavazattal van lemaradva tőle. Vajon a szavazás történetében először Lufu, avagy előző havi győzelmét megvédve (immáron összesen negyedik alkalommal) újra Titti7 nyeri el eme kitüntető címet? A kérdés még nyitott, a döntés az Sf.org közösségének kezében van. :ok:

Aki még nem adta le voksát ma 22:00-ig megteheti. 

A szavazatok alapján az augusztusi szavazás végeredménye a következő:

1. Lufu (18 voks)
2. Titti7 (13)
3. csacsa44 (9)
4. hege1010 (5)
5. sparco (4)
6. perlas (1)

Meggyőző fölénnyel tehát augusztus hónap Tippmestere a kézilabda megszállottja és a Valencia CF fanatikusa: Lufu:great:

Lufu első alkalommal szerezte meg eme nagyszerű elismerést fogadótársaitól és ezzel ő is bekerült az Sf.org legnagyobb fogadóinak táborába. Gratulálok a győztesnek és további eredményes tippelést kívánok neki, a többi jelöltnek, illetve a fórum valamennyi tagjának.  

A következő hónapban ismét jelentkezek a szeptemberi jelöltek névsorával. :ok:

Hadd gratuláljak első ízben Lufu kollégának :beerchug: :beerchug: :beerchug:

Majd, ha egyszer összejön egy fórumtali és semmi se jön közbe, akkor majd iszunk erre is :cya:

Nagyon nagy gratuláció részemről is Lufunak! Szép volt!  :beerchug:

S ugyancsak köszönet jár rosco-nak is a téma vezetéséért. Köszönjük!  :great:

u.i. TiB-nek is köszönjük, hogy eddig vezette!

S köszönjük a Barcelonának, meg a Milannak, hogy ilyen csodás és sikeres estét produkáltak!  :D



Gratulálok Lufu! :beerchug: :beerchug:

Akkor ahogy ígérted, a Loki indulót énekeld el és tedd fel ide a fórumra az Újpest-Fradi összefoglalójával együtt. ;D ;D

Gratulálok Lufunak én is, szép munka volt!!!  :beerchug: :beerchug:

Szép volt Lufu, nagy Gratulációm!  :beerchug: És köszönöm a jelölést és a szavazatokat! És Titti-nek is gratulálok a második helyért! És a jelölteknek is gratulálok!  :beerchug: 

Gratula Lufu, és grat a jelölteknek is! Mindenkinek sok sikert a továbbiakban is.  :ok:

Köszi mindenkinek  8)
A Loki indulót majd 1szer részegen fórumtalin talán :D A Fradihoz meg csatoltam egy képet Solymosi játékvezetőről  :P