1xbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#195 április 06, 2019, 16:55:07, jeho
Idézetet írta: benedek185 Dátum április 05, 2019, 21:02:06
Köszi a tippet, kipróbáltam ezt az 1xbet alkalmazást. Egész pofás meg áttekinthető tényleg. Azt nem értem, ha ilyet össze tudtak hozni, akkor az eredeti főoldal miért nem ilyen, miért egy átláthatatlan katyvasz.
Amúgy azt néztem, hogy van Exchange fogadás ebben az alkalmazásban, bár a betfair-hez képest elég gyerekcipőben jár még.
Jeho, tudsz abban segíteni, hogy ezeket a személyre szóló statokat hol találom?

Persze. :) Igaz most kicsit átalakították azt is. Szóval felül a kis profil ikonnál válaszd a "személyes infó"-t.  Majd a megjelenő lap bal oldalán a felsorolásból "Az Ön jutalmai-t". Ez (kivételesen) átnavigál egy webes felületre és ott "Az ön értékelése-re" kattintva láthatsz néhány skálázott adatot és a rangodat (amolyan FIFA játékos arculattal) Találsz itt különböző focis/teniszes kártyákat, amelyekre kattintva különböző fogadási kihívásokat kell teljesítened, amelyekkel bónuszpontokat kaphatsz, amit beválthatsz ingyen fogadásra, speciálisan megemelt oddsokra vagy éppen akár el is kaszinózhatod. :)

Orosz dolgokban ne keress logikát, mi miért olyan :) És ha esetleg kedvet kapsz egy kis virtuális tőzsdézéshez, arra is van lehetőséged, ugyanezen alkalmazáson belül :)

#196 április 12, 2019, 03:22:10, armin900
Sziasztok!
Februárban kezdtem el játszani az 1xbet-en, mivel a bet365ön megkaptam a számlakorlátozást. Megelégelték hogy minden hónapban 200ezer körüli összegeket nyerek, aztán januárban már sikerült felvinni 500K-ra is. Szóval keresnem kellett egy olyan irodát, ahol tudok fogadni a kedvenc piacomra: Kapura lövési kísérletek, ráadásul ez nekem mindenképp liveban kellett, szóval 1xbet-en kötöttem ki, más irodánál ezt nem is találtam meg sajnos.
Március elejéig minden elég flottul ment, Skrilles kifizetés pillanatok alatt megvolt. Nem kértek okmányokat sem, utaltak szó nélkül. Viszont itt is elég jól pluszban voltam már 1 hónap után, szintén 550K-t sikerült nyernem (nagyjából 30-100K közti tétekkel játszom). Aztán kaptam egy odds csökkentést, nagyjából 20%-os marzsra, ami azért elég durván sok. Plusz ha fogadtam valamire a példa kedvéért arra, hogy mondjuk csapat 1 lövései 8.5 alatt lesznek, a már amúgy is csökkentett oddsot még egy kicsit csökkentették. Szóval innentől már sok értelme nincs is fent játszanom.
Viszont vannak az irodának klónoldalai, ahova beregeltem, és egy másik Skrilles számláról játszottam. 1 hétig tudtam játszani normális oddsokkal meg tétekkel, aztán sajna ott is megkaptam a korlátot. Elég zavaró, hogy nem hagyják az embert játszani. Etika nulla ebben a szakmában, de hát ez van, ezeknek nem kell a nyertes ügyfél.
Szóval összességében jó volt az oldal egészen addig, amíg meg nem kaptam ezt az oddscsökkentést. De innentől már abszolút nem érné meg tovább játszanom. Sajna olyan oldalt meg nem találok, ahol a kapura lövési kísérleteket tudnám liveban fogadni.

Idézetet írta: armin900 Dátum április 11, 2019, 19:46:35
Sziasztok!
Februárban kezdtem el játszani az 1xbet-en, mivel a bet365ön megkaptam a számlakorlátozást. Megelégelték hogy minden hónapban 200ezer körüli összegeket nyerek, aztán januárban már sikerült felvinni 500K-ra is. Szóval keresnem kellett egy olyan irodát, ahol tudok fogadni a kedvenc piacomra: Kapura lövési kísérletek, ráadásul ez nekem mindenképp liveban kellett, szóval 1xbet-en kötöttem ki, más irodánál ezt nem is találtam meg sajnos.
Március elejéig minden elég kloppul ment, Skrilles kifizetés pillanatok alatt megvolt. Nem kértek okmányokat sem, utaltak szó nélkül. Viszont itt is elég jól pluszban voltam már 1 hónap után, szintén 550K-t sikerült nyernem (nagyjából 30-100K közti tétekkel játszom). Aztán kaptam egy odds csökkentést, nagyjából 20%-os marzsra, ami azért elég durván sok. Plusz ha fogadtam valamire a példa kedvéért arra, hogy mondjuk csapat 1 lövései 8.5 alatt lesznek, a már amúgy is csökkentett oddsot még egy kicsit csökkentették. Szóval innentől már sok értelme nincs is fent játszanom.
Viszont vannak az irodának klónoldalai, ahova beregeltem, és egy másik Skrilles számláról játszottam. 1 hétig tudtam játszani normális oddsokkal meg tétekkel, aztán sajna ott is megkaptam a korlátot. Elég zavaró, hogy nem hagyják az embert játszani. Etika nulla ebben a szakmában, de hát ez van, ezeknek nem kell a nyertes ügyfél.
Szóval összességében jó volt az oldal egészen addig, amíg meg nem kaptam ezt az oddscsökkentést. De innentől már abszolút nem érné meg tovább játszanom. Sajna olyan oldalt meg nem találok, ahol a kapura lövési kísérleteket tudnám liveban fogadni.

Állítólag ilyenkor bevett szokás végigpörgetni az egész családot a regekkel ;D ;D
Erre a piacra nem tudok alternatív irodát én sem sajna

Ugyan a kommentedben live fogadásokról van szó, viszont pre-mach fogadásban van lehetőséged kapuralövésekre fogadni más irodáknál is. Ha pedig mindenképpen csak a live fogadás érdekel akkor ma este megnézem arra más irodáknál van-e lehetőséged. :)

Idézetet írta: jeho Dátum április 12, 2019, 16:23:43
Ugyan a kommentedben live fogadásokról van szó, viszont pre-mach fogadásban van lehetőséged kapuralövésekre fogadni más irodáknál is. Ha pedig mindenképpen csak a live fogadás érdekel akkor ma este megnézem arra más irodáknál van-e lehetőséged. :)

Itt ugye van egyszer a "Kapura tartó lövés", amit "Shots on goal"-ként szoktak angolul írni. Ebbe csak a gól, illetve ha gól lett volna ha az utolsó ember nem akadályozza meg, tartozik bele. Le van írva pontosabban a definíciója mindenhol. Ez mondjuk valóban van azért néhány irodánál.
Illetve van a sima "Lövés", "Shots", "Attempts", "Shots in the direction of the goal", ebbe minden olyan lövés beletartozik ami gólszerzési kísérlet, maga a gól is, blokkolt lövés, fölé, mellé, kapufára lövés. Na ez utóbbi az, amit én szoktam fogadni, és eddig csak ezen a két oldalon láttam. Ha lehetne ezeket ázsiai bukinál fogadni, az maga lenne a mennyország. Őket nem nagyon érdekli mennyivel rakod, vagy épp mennyit nyersz.

Melyek ezek az ázsiai bukik?

A 18bet pölö az. De ahogy itt olvasom a forumban nagyon nem ajanljak.

Idézetet írta: armin900 Dátum április 12, 2019, 19:15:43
Itt ugye van egyszer a "Kapura tartó lövés", amit "Shots on goal"-ként szoktak angolul írni. Ebbe csak a gól, illetve ha gól lett volna ha az utolsó ember nem akadályozza meg, tartozik bele. Le van írva pontosabban a definíciója mindenhol. Ez mondjuk valóban van azért néhány irodánál.
Illetve van a sima "Lövés", "Shots", "Attempts", "Shots in the direction of the goal", ebbe minden olyan lövés beletartozik ami gólszerzési kísérlet, maga a gól is, blokkolt lövés, fölé, mellé, kapufára lövés. Na ez utóbbi az, amit én szoktam fogadni, és eddig csak ezen a két oldalon láttam. Ha lehetne ezeket ázsiai bukinál fogadni, az maga lenne a mennyország. Őket nem nagyon érdekli mennyivel rakod, vagy épp mennyit nyersz.

Én sem tudok okosat ajánlani, bár annyira sosem kerestem ezeket az opciókat...
De ha már így elhúztad a mézesmadzagot, mire és milyen stratégia alapján fogadsz ilyenkor élőben!? Játék képe alapján!?  :)

Eddig soha semmilyen problémám nem volt az irodával, de ma nagyon felb*szták az agyamat. Elnézést kérek a vulgaritásért.

Történt ugyanis, hogy a délután folyamán fogadtam egy hokimeccsre; azon belül is az összgólok számára, 9,5 undert raktam. Követtem élőben a meccset, a vége 3:6 lett, épphogy jött. Ránézek az oldalra, zöld a tipp, az egyenlegem nőtt. Pár óra múlva ismét beléptem, akkor már 3:7 volt az eredmény és vesztes a tippem.

Elkezdtem emailezgetni velük, hogy most akkor mégis mi van. Élőben néztem a meccset, hát ennél mi kell több bizonyítéknak, hogy nyertes lett a tippem!? Persze nem prinszkríneltem le, ez volt a vesztem... mert most sehol se tudok utánanézni az eredménynek, esélytelen.

A válaszuk pedg ez volt:

"Fogadóiroda nem felelős a mérkőzések eredményeinek pontatlanságáért, amelyeken Élő fogadásokat fogadnak el. Az ügyfeleknek más független információforrásokat is igénybe kell venniük."

Kabaré az egész. Bezzeg ha kérem, hogy küldjék el a meccs jegyzőkönyvét vagy valami honlapot az eredménnyel, hallgatnak...

Csapatok hivatalos oldalán keresgélj, vagy Facebook,Instagram és a hokiliga hivatalos oldalán.

Az eredmény akkor tekinthető hivatalosnak amennyiben két egymástól független hírforrás azonos eredménnyel jegyzi, illetve ha a mérkőzést élő adásban közvetítették. Abban az esetben ha ezen szempontok alapján a végeredmény megállapítását a fogadóiroda tévesen végezte el, jogodban áll a fogadást megóvni, illetve panaszt tenni. Ehhez kell a fogadószelvényed pontos száma, a konkrét probléma leírása, de mivel látom hogy már váltottatok pár üzenetet ezen elvileg túl vagytok. Fontos hogy panasszal az erre a célra megjelölt e-mail címre írj.

#206 április 22, 2019, 15:11:38, Tippster.Mike
Idézetet írta: NoCukor Dátum április 12, 2019, 20:24:18
Melyek ezek az ázsiai bukik?

A 18Bet máltai.

Ázsiai bukik közül a legismertebb és legelterjedtebb sőt a maga nemében legjobb a Pinnacle, curacaoi székhellyel. További ismertebb irodák még: Asianodds, betISN, MaxBet, SingBet, Wuming, SBC168, iWin168 pharao,

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum április 22, 2019, 14:37:29
Az eredmény akkor tekinthető hivatalosnak amennyiben két egymástól független hírforrás azonos eredménnyel jegyzi, illetve ha a mérkőzést élő adásban közvetítették. Abban az esetben ha ezen szempontok alapján a végeredmény megállapítását a fogadóiroda tévesen végezte el, jogodban áll a fogadást megóvni, illetve panaszt tenni. Ehhez kell a fogadószelvényed pontos száma, a konkrét probléma leírása, de mivel látom hogy már váltottatok pár üzenetet ezen elvileg túl vagytok. Fontos hogy panasszal az erre a célra megjelölt e-mail címre írj.

Hát először úgy kezdtem, hogy felkerestem az online ügyfélszolgálatot, akik leírtak egy email címet, hogy a fogadási számmal és a problémámmal oda forduljak. Megtörtént. Kétszer is kértem őket, hogy valami független eredményforrást mutassanak már nekem; vagy bármilyen oldalt, honlapot, jegyzőkönyvet, hogy tényleg annyi lett a meccs, de válasz az nuku. Illetve először a saját fogadástörténetemet küldték vissza lefotózva az eredménnyel. Marha hiteles... :DDD
Másodszor már válaszra se méltattak. De most komolyan minden meccsnél majd fotózzam le az élő közvetítés végén az eredményt vagy mi? :DDD Egyszerűen nonszensz.
Amúgy az a baj, hogy egy ifi hoki meccs volt és bárhol, bármit kerestem, nem találtam semmit. Most mondhatná bárki persze, hogy minek rakok ilyen megbízhatatlan eseményekre, így jártam.
Engem nem a pénz bánt, hanem ahogy kb. a végén már hülyének néztek. Arról nem is beszélve, hogy milyen pongyolán, mindenféle hivatalos formát mellőzve beszélnek az emberrel. Semmi normális megszólítás, elköszönés, magázás stb. stb.

Új fogadási opcióként, immár fogadhattok Európa nagyvárosainak várható hőmérsékletére is egyes napszakokban. Hát egyre érdekesebb ötletekkel állnak elő az biztos :)

Idézetet írta: Tippster.Mike Dátum április 30, 2019, 12:41:56
Új fogadási opcióként, immár fogadhattok Európa nagyvárosainak várható hőmérsékletére is egyes napszakokban. Hát egyre érdekesebb ötletekkel állnak elő az biztos :)

Annyira nem új ez, de van ilyen:) Sőt, bizonyos reptereken mérhető légnyomásra és hőmérsékletre is lehet fogadni...  :D