2019 World Snooker Championship

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#45 május 05, 2019, 21:18:05, peshark
Hihetetlen milyen színvonalú a döntő, a 6. 100+ breaket lökték 11 frame alatt, Trump 128-nél hát mögötti dákófogással áll oda a feketéhez és bombázza be, ez nagyon kemény.. :D


https://twitter.com/worldsnooker/status/1125113508679434240?s=21

Uhhh azert 5-4 Higgins vezetesnel kevesen gondoltak, hogy 5-12-vel mennek majd pihenni, Trump lazan behuzott 8 framet zsinorban, nagyon nagy lepest tett a vilagbajnoki cime fele Judd, ezt innentol igazabol csak elvesziteni lehet, de nem fogja, az az abszurd helyzet allhat fent, hogy nem is lesz esti szakasz, ha Trump holnap delutan nyerne 6 framet a 8-bol... Meglatjuk.. :)



Zseniális történelmi döntőn vagyunk túl, egy snooker meccsen sem volt még ennyi százas break, összejött a 100 százas a VB-k történetében először, Trump valami elképesztő formában játszott.. 7 db százas egy döntőben hihetetlen, azért Higgins is lökött 4-et, a tippek a közelében nem voltak de ahogy az aktivitást láttam nem sok mindenki rakta ezt, én meg élveztem mert extra volt az egész meccs.. :)


Köszönjük peshark, a lelkesedést amivel e témát vezetted. Csak így tovább.  :beerchug:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum május 07, 2019, 13:42:25
Köszönjük peshark, a lelkesedést amivel e témát vezetted. Csak így tovább.  :beerchug:

A snooker iranti lelkesedes sosem apad, csak eleg nehezen tippelheto igy az idei VB nem sikerult valami fenyesre, de azert osszeszamolom meg a heten mit sikerult alkotni... ::)