Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

Csak óvatosan Pozzato, a CRfelszopók figyelnek és jöhetnek bármikor :D akik szarrá alázták Dzsudzsákot, akik igazságosztók, akik erkölcsösek :D és CRlelkűek :D

Vicces hogy biztos küzdenek a dologgal, érzik hogy szar az egész, amit Ronaldo művel, de azért csak védik a szerencsétlenek ;D

Közben a japó meglepi válik semmisé...

Idézetet írta: TiB Dátum december 05, 2022, 17:13:33Csak óvatosan Pozzato, a CRfelszopók figyelnek és jöhetnek bármikor :D akik szarrá alázták Dzsudzsákot, akik igazságosztók, akik erkölcsösek :D és CRlelkűek :D

Vicces hogy biztos küzdenek a dologgal, érzik hogy szar az egész, amit Ronaldo művel, de azért csak védik a szerencsétlenek ;D

;D 

Érdekes, hogy mennyit változott a helyzet, hiszen korábban Messi kapcsán hazájában sok kritika érte, de most már istenként tisztelik, akár elbukhatnak a negyeddöntőben is, az se fogja érdekelni az embereket. Ronaldót már tiniként is imádták, majd ahogyan öregedett, úgy mutatkozott meg az igazi énje. Míg kezdetben mindenki rajongott érte Portugáliában, addig mára a nép 70%-a nem akarja a kezdőben látni egy vb egyenes kieséses meccsen. Durva.

Ez a szaúdi sztori is szerintem csak erősíteni fogja az utálatot, hiszen elmehetett volna bárhová, de ő egy elnyomó rezsimbe igazol, ahol embereket akasztanak vagy darabolnak fel, mindezt semmi másért, csak a pénzért. Ha visszatért volna a Sportingba, nemzeti hős lehetett volna, így viszont lehet még Figót is jobban kedvelik majd a Barcások, mint Ronaldót a saját népe. Ha meg tényleg belekezd a Szalmán által elvárt vb-s kampányba a portugálok ellen...

Idézetet írta: Experte Dátum december 05, 2022, 15:51:49A nyolcaddöntők első fele az esélyesek győzelmét hozta így én azt gondolom a másik 4 meccsen bizony lesz egy-két szorosabb vagy meglepő eredmény! Az ázsiaiaknak ideje hazahúzni (remélem a horvátok nem szórakozzák el) viszont Marokkó és Svájc okozhat meglepetést! Sztem. valamelyik továbbjut!

A Svájc győzelem mondjuk nem lenne olyan nagy meglepetés. A legkiegyensúlyozotabb nyolcaddöntő, bár látván most a japán - horvátot...


Idézetet írta: TiB Dátum december 05, 2022, 18:46:11Japán :cya:
Dominik Livakovic ismét bebizonyította, hogy nem kell túlizgulni a focizást. Érdemesebb higgadtnak maradni.
:beerchug:  :beerchug:  :beerchug:

#366 december 05, 2022, 20:17:24, Admin
Ez büntető?  ;D

Eszembe jutott, hogy miért utáltam mindig ezek a cigányokat. Mert nem tudnak tisztességesen játszani.

Hollandia – Argentína: Végre elkezdtek focizni!

Amikor kialakultak a nyolcaddöntők párosításai, szinte borítékolható volt, hogy Hollandia – Argentína negyeddöntőt rendeznek a felső ágon. A két favorit érvényesítette a papírformát, de hogyan tovább a negyeddöntőben?

Na ilyenkor, amikor a kieséses szakaszban 0:0 a végeredmény, mind a 2 csapatot hazazavarnám, egyik se juthatna tovább. Be is nyújtom ezt az unortodox módosító javaslatot a tisztelt fifának!

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 03, 2022, 12:58:59Szerintetek egy argentin, angol, francia, brazil 4-es kombiból melyik lehet necces 3esélyes fogadásban?


Simán gyütt! 3.5es oddsért. Nekem azt volt a nagytétesem. Ezen kívül volt még egy, amire a japó-horvát gg is rajta volt.  :great:
Ha a kengurúk megpattanó lövése nem a kapuban köt ki, egy kettes kötésem is nyer, 15-ös oddsért!  :bash:

Idézetet írta: Admin Dátum december 05, 2022, 20:13:51Ez büntető?  ;D

Eszembe jutott, hogy miért utáltam mindig ezek a cigányokat. Mert nem tudnak tisztességesen játszani.
Ez a hsz a mai napra is illik  :D És a végén Busquets feltette az i-re a pontot  ;D

Na ilyenkor mit lehet mondani?!? Lehet sírni, zokogni, de miért nem a pályán akarták megmutatni a "sztárok", hogy ők a jobbak? Nem láttam, hogy nem a tizikre mennek a spanyolok. Az már kib@szott nagy lutri. Bono a spanyoloknál véd, egyértelmű volt, hogy ez Marokkónak hatalmas előny.
Szánalmas ez a spanyol csapat. Nem végre volt az a csoport a leggyengébb!
Marokkó vár a negyeddöntőben egy újabb európai csapatot, aki nagyon meg fog szenvedni velük.

Kellett a Vb-nek egy ilyen eredmény; a spanyoloknak nem :P

Nesze, CR csak a padon. Lehet készülni a Marokkó-Svájcra  :D

Ajánlat a spanyol fociválogatott tagjainak: