Női kézilabda-vb 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Dátum/Időpont: 2019 12.03.  07:00
Esemény: Dél-Korea - Brazília
Tipp: játékidő eredménye: döntetlen
Odds: 8.50
Iroda: Unibet

Mindkét csapat döntetlent játszott az előző fordulóban. Dél-Korea - Dánia 26 : 26, és Brazília -Franciaország 19 : 19 eredménnyel zárultak. A koreaiak három ponttal állnak, a brazilok eggyel, így óvatos, kiegyenlített játék várható. Ők már találkoztak 2015-ös VB-n, és akkor Brazília-Dél-Korea 24 : 24 eredményszületett. Most is lejön a dönci.

Idézetet írta: Mido9292 Dátum december 02, 2019, 07:51:55
VILÁG: VB - női - Előselejtező
02.12.2019 10:00
Kongói DK N -  Japán N
Tipp:Kongó 16,5 gól alatt
Odds:5,00
Iroda:bet365
Az afrikaiak alárendelt szerepet fognak játszani ezen a mérkőzésen is.  Előző meccsükön is megálltak 16 gólnál , ma szerintem még ennyit sem fognak szerezni a jól védekező japánok ellen.
nyertes

 World Championship Women »
Denmark W - Germany W
tipp: x
odds: 8,5
iroda: bet365

indok: Dánok már vezstettek egy pontot. Németeket elvileg szorosabb meccsen vernék, de nem holnap. A tippet megérzésre alapozom. Tippem : 22-22

köztv elmegy a b*d*s k*rv* *nyj*ba b*zdm*g
mi ez,  7 perce megy norvég meccs erre gyökér m4 még mindig a kurva uefa bl szar műsort ismétel mikor 12:30től már meccset kellene adnia
szánalom :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

12.03. 07:00
Magyarország - Montenegró
over 54.5
2.70
bet365

A védekeze a magyaroknak nem állt össze igazán, ezt Montenegró könnyen kihasználhatja, így csak akkor lehet esély a győzelemre, ha többet dobnak a magyar csajok mint ellenfelük, tehát gyors, pörgős meccsre lehet kilátás. A felkészülés során két ellentétes stílusú mérkőzést játszottak egymás ellen, 54 illetve 42 gólos végeredménnyel, remélem, hogy most a sok gólra fognak inkább törekedni.



Idézetet írta: Talpas Dátum december 01, 2019, 19:20:34
2019.12.02.     07:00

Angola N     -     Hollandia N

Tipp:59,5 gól felett

Odds:3,0

Iroda:bet365

Indoklás:ez idáig 2x találkozott ez a 2 csapat és mind 2 alkalommal meg volt a 60 gól.
Az első meccsen a VB-n mind 2 csapatnak a meccse közel állt a 60 gólhoz, de szerintem ezen a meccsen meg lesz a 60 gól

NYERTES

2019.12.03.     11:00

Románia N     -     Kazahsztán N

Tipp:első félidőben 29,5 gól felett

Odds:3,5

Iroda:bet365

Indoklás: egyszer már találkozott a 2 csapat egymással, akkor meg volt az első 30 percben a 30 gól.
ezen a VB-n már Kazahsztán-nak volt olyan meccse Magyarország ellen mikor megvolt az első játékrészben a 30 gól és Románia közel járt a 2. meccsükön
Szerintem 20:10 lesz a félidő Románia javára

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 02, 2019, 03:37:24
2019.12.02. , 12:30

Szlovénia - Norvégia
Tipp: Norvég gólok 31.5 over   Odds: 2.05   Iroda: Unibet

A norvégok imádnak rohanni és tudnak is, nem nagyon kell őket bemutatni. AZ EB-blama után itt nem fognak egy meccset sem elalibizni, biztos vagyok benne, hogy végig maxon pörögnek majd. Pláne egy olyan meccsen, ami már valószínűleg a középdöntőben is beleszámít majd a matekba.
A szlovénok a hollandok ellen egy flúgos derbit nyertek meg, ami a hullámvölgyekről szólt. 32 góllal zárták a meccset, ami jóval több, mint amit tőlük vártak erre a meccsre. Szerintem ma is alkalmazkodnak majd a rohanós stílushoz és kiszakadhat ezen a meccsen is a gólzsák. De ha esetleg Gros-ék nem is tudnák tartani a tempót, a norvég hölgyek majd szépen dobálják a gólokat, én 35 lőtt gól környékére várom őket.

Nyertes - 1.

Dél-Korea - Brazília
Tipp: Dél-Korea nyeri az első fi-t pontosan 5 vagy 6 góllal @ 9.00

Sajna időhiány miatt eddig keveset láttam a vb-ből, viszont a francia-brazil roncsderbi első félidejét megnéztem. Sok köszönet nem volt benne, vak vezetett világtalant. A brazilok mindkét eddigi meccsükön 3-3 góllal bukták a félidőt, ami kisebb bravúr, mert nem jók. Picit olyanok, mint a görög fociválogatott, azoknak is kijött egyszer a lépés, aztán most hol vannak??? Én simán kinézem a meccsből, hogy a dél-koreai csajok félidőre elintézik a meccset, és 5-6 gólt közé tesznek, aztán a másodikban menedzselik az előnyt.

Kina v Argentina
45.5 felett
1.55
Bet365

2019.12.04    7.00
Magyarország-Montenegró
Félidő/teljes játékidő
Döntetlen/Magyarország
odss:14.00
Unibet
         Csak a győzelem elfogadható a magyaroktól.Nyerni kell punktum.

2019. 12. 03, 7:00

Magyarország - Montenegró
Tipp: 48,5 gól alatt

Odds: 2,65
Iroda: Unibet

Indoklás: Egyre nagyobb a tét a magyaroknál, egyre fontosabb a győzelem. Ehhez pedig elsősorban jó védekezés kell. A balkániak is erősek hátul - itt aligha fogunk túl sok találatot látni.

2019.12.03    7.00
Magyarország-Montenegró
tipp:X
odds:8.00
unibet

Remélem nem lesz igazam.... De sajnos két közel hasonló képességű csapat játszik egymással, s bár mi vagyunk egy kicsit esélyesebbek, a lányaink  tartok tőle hogy nem bírják majd ezt a nyomást, a nyerési kényszert. Ismétlem, ne legyen igazam és húzzuk be vagy 10-el!