Napi tipp - Július 11.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Július 11.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


Africa Cup of Nations - 11 Jul 2019, 21:00
Madagascar - Tunisia
Továbbjut - Madagascar
@3.50
unibet

Madagaszkár tündérmeséje tovább folytatódik. Nagyon jó formát fogtak ki erre az AFCON-ra, minden meccsükön underdogok voltak, csoportkörben 2 győzelem 1 döntetlen, ebből a jóval esélyesebb Nigériát verve 2 góllal. Kongó ellen büntetőkkel jutottak tovább egy 2-2 rendes játékidő után. Tunézia minden meccse döntetlen lett, elég jól össze van rakva a védekezésük, támadójáték viszont azért köhög. A játék ezen részében már mindkét csapatnak ki kellett volna elviekben esnie, ez is egy szoros meccs lehet, hiszen a tét már óriási, afrikaiakat ismerve 0-0,1-1. Büntetők meg már pénzfeldobás. Így az összképet nézve, én személy szerint Madagaszkár felé húzok, szóval folytatódjon a fairytale.

Soccer » Europe » Champions League »
10 Jul 2019, 20:15
Slovan Bratislava (Svk) - Sutjeska (Mne)
tipp: 4,5 over
odds:  4,50
iroda: unibet
indok:
Gyakorlatilag semmit nem tudok a Sutjeska  csapatáról, tippemet a Slovanra alapozom.
5-0 át várok. Sok játékost vettek hogy nemzetkozi szinten is mutassanak valamit, a fórumon Guzmics ismertebb. A legjobb játékosuk Sporar, akit 2 millió euróért vettek a Bázelból. Ha akarnak  focizni akkor sima 5-0 lesz.

Idézetet írta: afrikailajos Dátum július 10, 2019, 09:34:00
Soccer » Europe » Champions League »
10 Jul 2019, 20:15
Slovan Bratislava (Svk) - Sutjeska (Mne)
tipp: 4,5 over
odds:  4,50
iroda: unibet
indok:
Gyakorlatilag semmit nem tudok a Sutjeska  csapatáról, tippemet a Slovanra alapozom.
5-0 át várok. Sok játékost vettek hogy nemzetkozi szinten is mutassanak valamit, a fórumon Guzmics ismertebb. A legjobb játékosuk Sporar, akit 2 millió euróért vettek a Bázelból. Ha akarnak  focizni akkor sima 5-0 lesz.
beteszem a 10-ikei játékba, azt hittem ma 11-ike van, ha érvényes ott akko JOE

Labdarúgás
US Open Cup
Los Angeles FC-Portland Timbers
2.f.i. 1.5 gól felett
1.5
bet365

2019.07.11.
Tenisz - ATP CH PerugiA

Napolitano - Ramos-Vinolas
Tipp: Napolitano
Odds: 3,00
Iroda: william hill

Iszonyatos formahanyatláson megy keresztül az ibériai Ramos az elmúlt egy évben. Korábban a legjobbakkal is felvette a versenyt akár a TOP20 as ellenfelekkel szemben, most meg szenved a gyengébb ellenfelekkel szemben is. Ugyan a Roland Garros ideje körül voltak bíztató jelek ám azóta a motivációt újra elvesztve csak leresi önmagát. Torebko, Nagal is verte a közelmúltban. Az első körben a majd 400. hellyel bíró Bonadio ellen szó szerint kiizzadta a továbbjutást. Napolitani kategóriákkal jobb olaaz játékos, akit rendre feldob a hazai környezet. A maga alatt levő Ramost könnyedén elkaphatja!

Elefantcsontpart v Algeria
Algeria golt lo buntetobol
10.00
Bet365

A jatekvezeto korabban is adott buntetot a tornan, mar Algeria is lott golt a buntetopontrol + van VAR is.

Wimbledon WTA
2019.07.11. 14:00

E. Svitolina - S. Halep
3 szett lesz a meccsen
2,50
bet365

A szorosabb elodonto szerintem ez lesz, nem igazan lattam egyik jatekost sem a het folyaman, de annyira azert ismerem oket, hogy kemeny hullamvasutazast tudnak csinalni, erdekes, hogy az elmult meccseiken Svitolina foleny volt boven, eloszor az ukran lany gyozelmere akartam tenni, de maradtam inkabb a szett overnel, szoros csata, jelenleg ket kozel azonos szintu jatekostol, remelem latunk egy maratoni kiszamithatatlan es fordulatokban gazdag elodontot...

Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.11.  19:00
Genk - Maccabi Tel Aviv
Tipp: Genk nyer
Odds: 1.67
Iroda: Unibet

A Genk eddig barátságos mérkőzéseken szórta a gólokat, igaz, hogy kisebb belga csapatokkal szemben. Pár napot pihentek. A Maccabi kilencedikén a ST, Gilloise-al találkozott, és 2:0-ás vereséget könyvelhetett el a gyengébbik belga csapattól. Az jóval erősebb Genk is behúzza ma ezt a meccset, és próbálgatja az erejét az augusztusi BL. fordulóra.

Tenisz, Wimbledon, nők 14:00
Elina Svitolina - Simona Halep
Tipp: 23.5 game felett
odds: 2.50
Iroda: Unibet

Nem várok tökéletes játékot egyik lánytól sem. Lesznek hibák, lesznek rosszabb periódusai mindkét hölgynek, viszont hatalmas csata várható. Számomra egyértelmű, hogy ez a meccs egy hatalmas csata és egy hatalmas over lesz, mivel egyik lányt se találom annyira stabilnak, hogy sima két szettben verje a másikat, viszont annyira tartom erősnek őket, hogy ne kapjanak ki sima 2 szettben. Ergo mi lesz ez a meccs? OVER, OVER, OVER!

Labdarúgás, EL selejtező
2019.07.11. 19:00
Debrecen vs Kukesi
Tipp: Debrecen-1,5( nyer legalább kettővel a Loki)
Odds:2,00
Tippmixpro

Indok: jól sikerült a felkészülés, a srácok motiváltak, remélem kettővel verjük legalább őket.

Labdarúgás, Európa Liga-selejtező
2019.07.11.  20:30

Europa FC - Legia Warszawa

Tipp: 3.5 gól felett
Odds: 2.20
Iroda: Bet365

A két csapat között hatalmas különbség van, remélem ez gólokban is megmutatkozik majd. Ha sikerülne az első 15-20 percben betalálni a lengyeleknek, akkor akár gálázhatnak is, de a 4 gól szerintem mindenféleképpen meg kell, hogy legyen. 

Soccer » Europe » Europa League »
11 Jul 2019, 20:30
Dun. Streda (Svk) - Cracovia (Pol)
tipp:Dun. Streda  team total +1,5
odds: 2,62
iroda: bet365

Labdarúgás, EL selejtező
2019.07.11. 19:00
Debrecen vs Kukesi
Tipp: Debrecen góljai 1,5 over
Odds:1,53
bet365


Labdarúgás    Bangladesh  -  B-Liga
2019.07.11.      12:00
Arambagh KS - Bashundhara Kings

tipp:2,5 gól felett
odds:1,62
Unibet

Egy mérkőzést játszott egymás ellen a 2 csapat, azon 5 gól született.Az esélyesebb vendég csapat a mérkőzés favoritja, utóbbi 12 meccsét megnyerte változó gólaránnyal.Vendégként is gólerős csapat szerintem minimum kettő gólt szerez.A tippem:2,5 gól felett.