Napi tipp - Július 16.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - Július 16.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (3.000 Forint/nap) részesülhet!


.
Tetovo v Nomme Kalju
Tipp: fi 2-0
Odds: 4.5
Bet365

Baratsagos meccs, 3:00

Colorado - Arsenal
3,5 gol felett
2.17
unibet

A Tim Howard altal iranyitott coloradoi vedelem az utolso 5 meccsebol 4-szer kapott ket golt, az MLS-ben kerek 2 dugot kapnak merkozesenkent. Az Arsenal is elkezdte a baratsagos meccseket, egy sokadik ligas kiscsapattal tolt 3-3-t, bele sem merek gondolni egy komoly egyuttes mennyit ramolt volna nekik aznap, abban az osszeallitasban. Egy 2-2 a minimum amit varok.

2019.07.16. 10:00
Tenisz - ITF Kassel selejtező

Rosenkranz - Markes

tipp: Rosenkranz
odds: 1,57
office: bet365

A német ITF "massza" jeles képviselője Mats Rosenkranz, aki képes ITF szinten bejáratottabb neveket is elkapni. A közelmúltban Dutra da Silvat és Altmaiert is megviccelte. Ellenfele a texasi egyetemről Európába tévedő amerikai Colin Markes lesz. Markes a kemény pályák híve, salakon csupán extra negatív mérlegű vagy teljesen nyeretlenek ellen tudott mérkőzést nyerni. Eddig saját hazájában boldogította a nagyérdeműt, de nem lenne meglepő, ha ez a kiruccanása az öregkontinensre rövid időtartamúra sikerülne, Rosenkranz ebben az európai ITF tenisz milliőben sokkal otthonosabban mozog, a selejtező számára kötelező házi feladat.

Labdarúgás
Colorado Rapids-Arsenal
Mindkét csapat szerez gólt-IGEN
1.8
bet365

Super League - 16 Jul 2019, 14:00
Guangzhou Evergrande - Dalian Yifang F.C.
Első gólszerző - De Oliveira Elkeson
@5.00
bet365

Na kínában is megkezdődtek a vándorlások, jönnek mennek a playerek. Shanghai SIPG behúzta Arnautovicot, hát nem tudom mit tud ez rajtuk dobni, de egy dolog nyílvánvalóvá vált, ha ő jön, Elkesonnak mennie kell. Evergrande le is csapott rá, korábban már ontotta náluk a gólokat, de átcsábították Shanghai-ba, úgyhogy most ismét reunion van. Paulinhoval elég jó kis csapatot alkotnak és én az egyik legjobb támadónak tartom a ligában. Benitezék is eléggé összekapták magukat, Carrasco is megtalálta a góllövő cipőjét, de azért Kuangcsounak nem olyan könnyű betalálni. Elkeson sokat ólálkodik a 16oson belül, szerintem bőven több sansz van rá, hogy itt ő lövi az elsőt mint amit az odds mutat.

Labdarúgás, EL-selejtező
2019.07.16. 17:00

Banants Yerevan - Cukaricki

Tipp: Cukaricki nyer
Odds: 1.70
Iroda: Bet365

Labdarúgás: VILÁG: Barátságos mérkőzés
2019.07.16.  19:00
Heracles -Excelsior
Tipp: gólszám: 2.5 felett
Odds: 1.60
Iroda: bet365

A holland totális foci támadó játékával gyártja a gólokat. Mindkét csapat kiesett az  élvonalból a rájátszásban. Elég valószínűtlen, hogy erre a barátságos találkozóra váltanának stílust. Legutóbbi találkozójukat az Excelsior nyerte 4:5-re. Három gólt az előzmények miatt is illik rúgni.

Labdarúgás  China - SuperLeague
2019.07.16.    13:35
Shanghai Shenhua - Henan Jianye

tipp:4,5 gól felett
odds:5,75
unibet

A 2 csapat eddig még nem játszott 4,5 gól feletti meccset egymás ellen,talán pont itt az ideje.
A tabella végefelé elhelyezkedő csapatok közül a Henan-nak van több esélye góloket szerezni ezen a találkozón.A tippem:4,5 gól felett.

Idézetet írta: Titti7 Dátum július 15, 2019, 22:15:21
2019.07.16. 10:00
Tenisz - ITF Kassel selejtező

Rosenkranz - Markes

tipp: Rosenkranz
odds: 1,57
office: bet365

A német ITF "massza" jeles képviselője Mats Rosenkranz, aki képes ITF szinten bejáratottabb neveket is elkapni. A közelmúltban Dutra da Silvat és Altmaiert is megviccelte. Ellenfele a texasi egyetemről Európába tévedő amerikai Colin Markes lesz. Markes a kemény pályák híve, salakon csupán extra negatív mérlegű vagy teljesen nyeretlenek ellen tudott mérkőzést nyerni. Eddig saját hazájában boldogította a nagyérdeműt, de nem lenne meglepő, ha ez a kiruccanása az öregkontinensre rövid időtartamúra sikerülne, Rosenkranz ebben az európai ITF tenisz milliőben sokkal otthonosabban mozog, a selejtező számára kötelező házi feladat.
Nyertes (5)  :ok:

U19 női kézilabda EB 20:30

Hollandia - Oroszország
tipp: over 54.5
odds: 1.50
iroda: tippmixpro

Két futós, elég sok gólt lövő csapat így egymással is el tudom képzelni hogy egy sokgólos meccset játszanak. Tavalyi U18-as vb-n nagyjából hasonló felállásban 57 gólos meccsük volt. Reméljük nem ma kezdenek el védekezni keményen.

Tenisz / ATP / Newport   2019.07.16. 18:30
Ramkumar Ramanathan - Sergiy Stakhovsky
Tipp: 22,5 játék felett
Odds: 1,58
Iroda: unibet
Indoklás: Ramanathan pályafutása nagy részét kemény pályán tölti, így a gyors borítás fekszik neki, tavalyról ráadásul döntőt véd itt Newportban, tehát a motiváció is megvan. Az előző fordulóban Sugitával háromszettes meccset játszott, ahol viszont az adogatását egyszer sem vesztette el. Stakhovsky egy tapasztalat öreg játékos, füvön is rengeteg meccset játszott, ráadásul előszeretettel bonyolódik döntőszettes mérkőzésekbe, így a mai meccsen szerintem elég jó esély van az overre. 22,5 overhez ez az odds egy kicsit kevésnek tűnik, a bet 1,90-ért adja a 23,5-et, de ebbe a játékba elég ez az odds is, ami egy kényelmes 7-6 6-4-gyel le is jön, pont ennyire végződött az eddigi egyetlen közös meccsük tavaly, ugyancsak füves borításon.

Sziasztok!

Időpont:19 óra
Esemény:Foci Västerås SK - Jönköpings
Tipp: több mint (2.5) gól
Odds:1.95
Iroda:Tippmix
Indoklás: Mindkettő csapat igen jó formában van! Västerås SK utolsó öt mérkőzéséből három végződött legalább négy vagy több gólosra és ebből kettő győzelme lett!

Jönköpings jobb helyezést ért el hiszen utolsó öt mérkőzéséből három győzelmet ért el ebből kettő végződött legalább három vagy több gólosra!

Jobb helyezésért nagy küzdelem lesz és gólokkal tűzdelve!


Sportág, időpont: Tenisz WTA Bukarest 16:00
Esemény: Sevastova - Bogdan
Tipp: Bogdan
Odds: 3.25
Iroda: Bet365
Indoklás: Két éve ugyanitt, hazai közönség előtt elég simán verte Sevastovát Bogdan. A lett jelenleg is túl van értékelve. A tippem Bogdan nyer.

Magyarország - Norvégia
U19-es női kézi-Eb
18:30
Tipp: Norvégia 1-5 góllal nyer @ 7.50 (bet365)

Nem akarok hazudni, egyszer sem láttam ezt a norvég csapatot, de háromból hármat nyert, ahogy amúgy mi is. Szépen szórták a gólokat, minket meg itt valami favorit félének állítanak be, de kíváncsi vagyok én az igazi tudásunkra. Lehet én látom rosszul, vagy túl sokat várok el a mieinktől, de azért én ilyen oddson elkövetek egy hirtelen felindulásból történő Norvégiára való fogadást. Nem hiszem, hogy elbalfaszkodják majd a helyzeteket, mint a spanyolok, azt meg már az osztrákok elleni meccs is mutatta (meg a spanyolok elleni is), hogy van rés a pajzson. 5.50 a sima norvég szorzó, hát én ezt nem tudom kihagyni. Egyébként nem hiszem, hogy ne lenne a meccsnek pillanata, amikor ebből úgy durván a tét duplájával nem lehet kiszállni. Ha igen, elnézést kérek érte. Hattal meg csak nem kapunk ki  ;D