Várda64 pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Várda64 Dátum december 16, 2009, 09:56:54
Csak nem hagyott a "kisördög"! Pénzt már nem akartam invesztálni ebbe a dologba, de FPP pontjaimból vásároltam egy 2+0.40$-os tokent, mondom hátha fordul már a szerencsém. Életem végéig csak nem pihenhetek. Beültem egy 6 fős SnG-re, behúztam. Nah, akkor irány eggyel feljebb, azt is behúztam. Hohóóó! Kezd a bab is hús lenni.... Na még egy 5$-os. Itt a hülyeségem miatt kiestem. Na, akkor egy kis váltás. Omaha PL cash 0,02/0,04 Fontos. Itt 5 Fontnak megfelelő dollárt beváltottam, megdupláztam, kiszállás. Így most 27$-ra feltornáztam a pár száz FPP pontomat, 2 óra alatt, ami nem sok, de legalább van miből gazdálkodni. Cél továbbra is a VIP szintem megtartása, ha már eddig küszködtem vele. Ha mellé éppen csurran-cseppen valami azért biztosan nem fogok megharagudni.

Szerintem nem rossz üzlet pár száz FPP-t 27$-ra cserélni.  Gratulálok!  :great:

Régen jártam már ebben a teremben (24hPoker) és most is csak a Fiam unszolására űltem be mondván, csináljak már neki egy kis aprót, hogy Ő is tudjon játszani. 3125 indulóból nem is olyan rossz teljesítmény, bár bevallom töredelmesen a heads upot elbasszintottam.

Idézetet írta: Várda64 Dátum december 24, 2009, 21:28:51
Régen jártam már ebben a teremben (24hPoker) és most is csak a Fiam unszolására űltem be mondván, csináljak már neki egy kis aprót, hogy Ő is tudjon játszani. 3125 indulóból nem is olyan rossz teljesítmény, bár bevallom töredelmesen a heads upot elbasszintottam.

Gratulálok!  A Fiad most tud egy kicsit gyakorolni, megvan az apró.   :beerchug:

Gratula, látom kezdesz kijönni a tiltből. Csak így tovább, majd talán valamikor játszunk egymás ellen:D

Idézetet írta: Dris Dátum december 29, 2009, 18:49:24
Gratula, látom kezdesz kijönni a tiltből. Csak így tovább, majd talán valamikor játszunk egymás ellen:D

Köszi Kolléga! Varda nicken futok általában minden általam használt teremben, ha megtalálsz szólj!  ;)

Engem DrisBigB nicken találsz meg, de idén már nem nagyon fogok játszani. Lehet januárba megnézem az expektet:)

Hali Sporttársak! Akkor hosszabb kihagyás után ide is visszatértem. Februári első versenyem a lapjárásomhoz viszonyítva egész türhetően végződött. (Projector barátom tanusíthatja, mert a FT-t már Ő is látta.) Összegezve: top30-ig elevickéltem valahogy, ott volt vagy két-három használható lapom, amit sikerült maximálisan jól kihasználnom. FT-re 9.pozicióban kerültem és tulajdonképpen türelmesen kivártam azt a pár lehetőséget, amivel végül a 4. helyet sikerült megszereznem. Sose legyen rosszabb!  ;)

Szép eredmény, gratulálok!!!  :ok:

Idézetet írta: Jóember Dátum február 03, 2010, 14:26:19
Szép eredmény, gratulálok!!!  :ok:

Köszönöm Kolléga! Dolgozunk az "ügyön", hogy szebb is legyen!  :beerchug:

Szép volt Várda!  :great: Ezt várom Tőled!  ;D  ;D

Szép eredménny s jó a képed:)


Köszönöm a gratulációkat! vmlinuz! A képről csak annyit: egy profi fotós készítette (lehet ismered is  ;D )! Szerinted ezek után lehet ez rossz? Egyébként mindig jó érzéssel gondolok arra az éjszakára, de gondolom így vagytok ezzel Ti is. Ha az Isten is úgy akarja az idén "rátromfolunk"! (reméljük már többedmagunkkal)

Ma ismételten sikerült FT-ra érnem a tegnap versenyhez hasonlóan. Most egy 5. helyet sikerült megcsípnem, de tudjuk jól "ki a kicsit nem becsüli"... Összegzés: FT-ig sokkal jobban alakultak a dolgaim, mint tegnap, viszont itt volt egy bukott all inem, mellyel jelentősen meggyengültem. FT-n továbbra is használhatatlan kezek özönét kaptam, de előbb-utóbb remélem ez is változik majd az idő előrehaladtával. Összességében nem vagyok elégedetlen és ezuton szeretném megköszönni Projector barátomnak a szurkolást!