zsivany20 pókeres naplója

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Reklamálni kell... Ki kell hajtani ennél a szarrágó bandánál az igazadat. Utolsó suttyók egyébként, hogy egy szar satot nem tudnak megrendezni úgy, hogy minden oké legyen. Mondjuk azt se nagyon értem, hogy miért egy ilyen putriban játszol, mert vannak 100x jobb Bossos termek.

Mail ismét mehet nekik, az a minimum, hogy a következő ilyen versenyre adnak egy kupont.

#31 október 31, 2010, 22:39:33, zsivany20
Az lesz, reggel írok nekik. Bár nem tudom, hogy lesz-e még jövőhéten.... mintha a lobby-ban nem láttam volna már ilyen Kick Off versenyeket.... na de akkor adjanak másikra...  

(jah, amúgy csak a sportfogadás miatt volt itt pénzem a nyáron, és ezért gondoltam pokerezek is néha... egész jó bankrollom lett belőle, jól mennek itt a versenyek... ameddig ilyen jól jövedelmez, addig folytatom itt :) )

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 30, 2010, 01:28:52
Nah, most értem az esti versenyek végére... felemás érzésekkel.  :)

Összességében elégedett vagyok, mert elég plusszos volt a nap... de kissé bosszús vagyok azért, mert egy kis szerencsével (vagy inkább kevesebb balszerencsével), sokkal több is lehetett volna a nyeremény...

Előbb a 2.000 Grntd 10 euro 3max rebuy versenyen lettem 111 indulóból kilencedik, ami 76 euro-t fizetett (20 euro ráfordításból)! Itt játékom alapján korrekt a helyezés... a középső szakaszban túl passzív voltam, így nem érkeztem elég chippel a végjátékhoz, ahhoz hogy jobb eredményt érjek el...

A második, egy elég nehéz verseny volt, az 5 euro-s Deep&Steep.... 5.000 zsetonnal kezdesz, de nagyon gyorsan nőnek a vakok... a végefelé úgy álltam a 18 játékosból a 2. helyen, hogy csak 11 nagyvakom volt!!!!  :D A versenyt jól kezdtem, sokáig az első 10-ben voltam az első órában... aztán szünet után kicsit visszább estem.... sőt, az ITM (50 fő) elejére 4 nagyvakra is visszaestem! Innen sikerült felállni, olyannyira, hogy az utolsó 2 asztalt végig a 2-3. helyek egyikén töltöttem... aztán az utolsó asztalnál már végképp lutri volt... mentek az all in-ek.... senkinek nem volt több 10 nagyvaknál....  :D ..... aztán amikor 6an voltunk rám emelt az addig is minden egyes all in-t megnyerő (amúgy fish) CL.... én AQ-val visszatoltam az all in-t.... mutatás... itt AQ.... ott A9.... természetesen itt is lejavulta ellenfelét a tag (akkor kb már zsinórban tizedjére.... ), csak sajnos ezúttal én voltam ez az ellenfél...  :) Amúgy ha nyerem a potot, akkor megint 1. vagy 2. lettem volna a 6-ból.... és lett volna esélyem a 420 euro körülí első helyre.... így meg maradt a hatodik hely.... ami azért nem rossz 357 indulóból... a nyereményem 90 euro... !

Ha nem is volt tökéletes este, de hogy is szoktuk mondani.... Ennél rosszabb ne legyen!!!  ;)

Gratulálok!  :beerchug:  :great:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum október 30, 2010, 01:28:52
Nah, most értem az esti versenyek végére... felemás érzésekkel.  :)

Összességében elégedett vagyok, mert elég plusszos volt a nap... de kissé bosszús vagyok azért, mert egy kis szerencsével (vagy inkább kevesebb balszerencsével), sokkal több is lehetett volna a nyeremény...

Előbb a 2.000 Grntd 10 euro 3max rebuy versenyen lettem 111 indulóból kilencedik, ami 76 euro-t fizetett (20 euro ráfordításból)! Itt játékom alapján korrekt a helyezés... a középső szakaszban túl passzív voltam, így nem érkeztem elég chippel a végjátékhoz, ahhoz hogy jobb eredményt érjek el...

A második, egy elég nehéz verseny volt, az 5 euro-s Deep&Steep.... 5.000 zsetonnal kezdesz, de nagyon gyorsan nőnek a vakok... a végefelé úgy álltam a 18 játékosból a 2. helyen, hogy csak 11 nagyvakom volt!!!!  :D A versenyt jól kezdtem, sokáig az első 10-ben voltam az első órában... aztán szünet után kicsit visszább estem.... sőt, az ITM (50 fő) elejére 4 nagyvakra is visszaestem! Innen sikerült felállni, olyannyira, hogy az utolsó 2 asztalt végig a 2-3. helyek egyikén töltöttem... aztán az utolsó asztalnál már végképp lutri volt... mentek az all in-ek.... senkinek nem volt több 10 nagyvaknál....  :D ..... aztán amikor 6an voltunk rám emelt az addig is minden egyes all in-t megnyerő (amúgy fish) CL.... én AQ-val visszatoltam az all in-t.... mutatás... itt AQ.... ott A9.... természetesen itt is lejavulta ellenfelét a tag (akkor kb már zsinórban tizedjére.... ), csak sajnos ezúttal én voltam ez az ellenfél...  :) Amúgy ha nyerem a potot, akkor megint 1. vagy 2. lettem volna a 6-ból.... és lett volna esélyem a 420 euro körülí első helyre.... így meg maradt a hatodik hely.... ami azért nem rossz 357 indulóból... a nyereményem 90 euro... !

Ha nem is volt tökéletes este, de hogy is szoktuk mondani.... Ennél rosszabb ne legyen!!!  ;)

Gratulálok!!!  :great:  :beerchug: A betklikkel kapcsolatban mindenképp üsd a vasat, és szerintem írhatsz itt a fórumon Iván képviselőnek is / + support mail /: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=4859.0

Idézetet írta: csacsa44 Dátum november 01, 2010, 07:49:17
Gratulálok!!!  :great:  :beerchug: A betklikkel kapcsolatban mindenképp üsd a vasat, és szerintem írhatsz itt a fórumon Iván képviselőnek is / + support mail /: http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=4859.0

Köszi!  ;)

Azóta írtam itt is a BetClic-es topic-ba, illetve a supportnak is természetesen!

Hát ez "jól" esett... toronymagas CL lettem volna ha nem esik neki a K riveren.... így meg 2 körrel késsőbb top párommal AA-ba futottam és végeztem....   >:( >:( >:( :bash: :bash: :bash:   Áh... bossmedia...  :(


***** Leosztás 2383427687 *****
150.00/300.00 Texas Hold'em (No Limit) - 2010. november 1. 12:11:25
€2,000 GTD REBUY (Valódi/Verseny)
Szék 1: flonuts (14858.00)
Szék 2: azurra (16926.00)
Szék 3: gonda1986 (18954.00)
Szék 4: chistorra (12532.00)
Szék 5: bobsky1 (7790.00)
Szék 6: Blanc0 (11186.00)
Szék 7: antoniocy (3754.00)
Szék 8: plamia (2525.00)
Szék 9: Unknown (0.00)
Szék 10: DumbGirl (16121.00)
antoniocy tesz KV 150.00
plamia tesz NV 300.00
** Osztás **
flonuts [N/A, N/A]
azurra [N/A, N/A]
gonda1986 [Qp, 10p]
chistorra [N/A, N/A]
bobsky1 [N/A, N/A]
Blanc0 [N/A, N/A]
antoniocy [N/A, N/A]
plamia [N/A, N/A]
DumbGirl [N/A, N/A]
*** Licitkör 1 ***
DumbGirl Fold
flonuts Fold
azurra Fold
gonda1986 Call 300.00
chistorra Fold
bobsky1 Call 300.00
Blanc0 Fold
antoniocy Call 300.00
plamia Check
*** Flop(asztal): *** : [10k, 5t, 7t]
*** Licitkör 2 ***
antoniocy All-in 3454.00
plamia Fold
gonda1986 Call 3454.00
bobsky1 Call 3454.00
*** Turn(asztal): *** : [10k, 5t, 7t, Qk]
*** Licitkör 3 ***
gonda1986 Bet 4250.00
bobsky1 All-in 4036.00
*** River(asztal): *** : [10k, 5t, 7t, Qk, Kk]
*** Leterítés *** : Rake: 0.00 Teljes pot: 19859.00
flonuts Fold Nyer: 0.00
azurra Fold Nyer: 0.00
gonda1986 [Qp, 10p] Két pár dáma és tízes Nyer: 0.00
chistorra Fold Nyer: 0.00
bobsky1 [Kp, 10t] Két pár király és tízes Nyer: 19859.00
Blanc0 Fold Nyer: 0.00
antoniocy [6p, 8t] Magas lap király Nyer: 0.00
plamia Fold Nyer: 0.00
DumbGirl Fold Nyer: 0.00


A BetClic válasza....

Kedves Miklós!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Vezetőségünk kérésére szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy kérdésének megfelelően kivizsgálás alá került az eset.

Szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy honlapunkon a versenyről a promócó kiírásának honlapján minden információ rendelkezésére állt, ott feltüntetésre került, hogy a versenyre bekerülő játékosok számára a heti selejtező mikor kezdődik.

Szabályainkban feltüntetett módon semmilyen pénzügyi kompenzáció nem kérhető nem használt beülőkért.

Kérjük, tekintse meg a verseny kiírását honlapunkon az alábbi linken:

http://hu.betclic.com/poker_content.aspx?PageCode=pok_kick_1010_2

Ennek szabályzata az alábbi linken olvasható:

http://hu.betclic.com/poker_content.aspx?PageCode=pok_kick_1010_4
Kérjük, másolja be a linkeket böngészőjébe.

Tisztelettel:
Bence,
BetClic Ügyfélszolgálat

#37 november 01, 2010, 14:04:17, zsivany20
Nem a selejtezőről van szó eleve... hanem a döntőről... ahova nem voltam beregisztrálva, és nem is reagáltak a kérdésemre....

Ja és tuti, hogy valamiféle hiba volt náluk, mert a szatellit-en 3 díjazott hely volt elvileg (3 beülő).... amikor a végén kiesett a 4. helyezett... NEM LETT VÉGE!... már akkor furcsállottuk a 2 másik játékossal, hogy megy tovább a játék.... (amit amúgy megnyertem).... majd mikor vége lett, akkor sem kaptam semmilyen kiírást, értesítést, mail-t, arról, hogy akkor most mi van, ráadásul, NEM VOLTAM regisztrálva a döntőre sem....   >:(

KÉSZ! Hadoválnak össze vissza, de a lényeget nem akarják megérteni úgy látom. Én azért a helyedben írogatnék nekik folyamatosan, hogy legalább értsék meg, hogy egyáltalán mi a problémád.
Mondjuk nem is értem, hogy miként működik ez a terem. Ha valaki qualifikálja magát a sat.-on, elvileg automatikusan beültetik a főversenyre vagy azonnal kapja a beülőt a főversenyre. Itt miért nem így van? Passz.

A történet folytatódik...  ;)  >:( válaszom:

T. BetClic!

Nem a selejtezővel van gondom, hanem azzal, hogy a szatellit megnyerése ellenére nem voltam beregisztrálva a versenyre, valamint semmiféle értesítést (vagy legalább választ az e-mail-emre) nem kaptam ez ügyben!
Ami szintén érthetetlen, az az, hogy miután láttam, hogy nem vagyok regisztrálva a döntőre (a megnyert szatellit után) megpróbáltam visszakeresni a lobby-ban a szatellit-emet, hogy mit is írnak a díjazásról... DE egyszerűen NEM VOLT OTT a lobbyban a szatellit!!!
Majd miután pár órával később sem lettem regisztráltja a döntőnek, úgy döntöttem írok Maguknak ez ügyben. Pénteki e-mail-emre, nem kaptam érdemleges választ... a verseny résztvevői között pedig továbbra sem voltam ott, így minden remény nélkül nem is ültem tovább a gép előtt... Majd pedig, amikor este hazaértem, láttam, hogy Önök KEVESEBB MINT 2 ÓRÁVAL a verseny kezdete előtt, írtak egy mail-t, miszerint résztvevő vagyok...
Önök szerint tehát ez így korrekt módon történt, ugye!?

Üdv,

jó lesz, írjad nekik folyamatosan a reklamációkat, meg hogy ez mennyire tűrhetetlen stb

Válaszuk:

Kedves Miklós!

Köszönjük, hogy kapcsolatba lépett velünk.

Elnézését kérjük a kései válaszért, de kérjük, vegye figyelembe, hogy ebben az ügyben vezetőségünk a döntéshozó.

Kérdésére válaszolva szeretnénk tájékoztatni Önt, hogy vezetőségünk döntése változatlan: a verseny kezdetéről játékosainknak minden információt rendelkezésére bocsájtottunk a verseny kiírásánál honlapunkon, mivel azon el nem indult, ezzel játékjogáról lemondott.

A pókerverseny előtt két órával megkapott e-mail elegendő információ arra nézve, hogy egy játékosunk eldönthesse: szeretne-e elindulni egy versenyen, amiatt, mert azt nem tudta elolvasni, valamint hogy a verseny kiírásából részvételi lehetőségéről nem tájékozódott, felelősséget vállalni nem tudunk.
Bármi kérdéssel, problémával forduljon hozzánk bizalommal.

Tisztelettel:
Bence,
BetClic Ügyfélszolgálat

#42 november 01, 2010, 22:00:37, th3PR0j3ct0r
A helyedben bizalommal kiutalnék. Putri, szar, legalja terem/iroda. Arra nem veszik a fáradtságot, hogy felfogják, hogy mi a problémád.

Mondom, kiutalnék, aztán írnék valami szépet az SBR-re, utána az EGBA-nak... Sokmindent persze nem érsz vele, de én valahogy ki***ul rühellem ezt a BetclicDudi féle galerit.

EDIT: Gondolom ilyen promó volt: http://hu.betclic.com/poker_content.aspx?PageCode=pok_rttc_1110_1

Remélem ezúttal nem tolnak ki velem a BetClic-esek...  >:(  ;)   :ok:

Én ezen a héten is mindent megtettem részemről... selejtező behúzva....  :beerchug:

Hm... tegnapi szatellit volt, de ma délután sem vagyok még regisztrálva a döntőre.... Szerintetek mit csináljak???  ??? ??? :icon_confused: