Tippjáték - Hibabejelentés

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


ID: 120471 Nem vesztes, érvénytelen, mivel félbeszakadt. Köszönöm a javítást!  :beerchug:

ID: 120287
ID: 120285

Már 3 napja volt a meccs, szóval töröljétek légyszí, mert még az előző hónaphoz számít bele, és addig nem tudok még rakni ma csak 3 meccset. Köszi! :beerchug:

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum június 01, 2013, 10:12:24
ID: 120471 Nem vesztes, érvénytelen, mivel félbeszakadt. Köszönöm a javítást!  :beerchug:

Igaz, javítva!  ;)

Idézetet írta: davixxx Dátum június 01, 2013, 11:53:57
ID: 120287
ID: 120285

Már 3 napja volt a meccs, szóval töröljétek légyszí, mert még az előző hónaphoz számít bele, és addig nem tudok még rakni ma csak 3 meccset. Köszi! :beerchug:

Biztos, hogy nem ma lesznek ezek a meccsek?  :o  ;D

Hát most  hogy így nézem... De ezt még előző hónapban raktam, és most már nem akarom megrakni.. ;D Nem lehetne törölni ? (Csak azért raktam előző hónapban, mert szarul áltam, és nagy oddsokat kerestem. De mivel több mint 4 napot elhúzodott..
Ha nem akkor tárgytalan.:)

Idézetet írta: davixxx Dátum június 01, 2013, 12:48:40
Hát most  hogy így nézem... De ezt még előző hónapban raktam, és most már nem akarom megrakni.. ;D Nem lehetne törölni ? (Csak azért raktam előző hónapban, mert szarul áltam, és nagy oddsokat kerestem. De mivel több mint 4 napot elhúzodott..
Ha nem akkor tárgytalan.:)

Tippet utólag törölni nem lehetséges.

Idézetet írta: Milan Dátum június 01, 2013, 12:58:49
Tippet utólag törölni nem lehetséges.

Tök jó -20 al kezdeni a hónapot csak mert nem játszották le 4 nap alatt... ;D

''6. Félbeszakított, elhalasztott, törölt, vagy akár feladott mérkőzések esetén a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel!''

Ha őgy nézzük el lett halasztva, mivel 28. ára volt kiírva a tipp, és most meg elseje van, ráadásul új verseny hónap

#442 június 02, 2013, 06:54:23, Várda64
Idézetet írta: davixxx Dátum június 01, 2013, 20:28:08
Tök jó -20 al kezdeni a hónapot csak mert nem játszották le 4 nap alatt... ;D

''6. Félbeszakított, elhalasztott, törölt, vagy akár feladott mérkőzések esetén a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel!''

Ha őgy nézzük el lett halasztva, mivel 28. ára volt kiírva a tipp, és most meg elseje van, ráadásul új verseny hónap

Nem Te vagy az első, ezért szólok:

Tipp megtételekor az esemény után a dátumot nézzétek!


Nem törvényszerű, hogy a listában csak aznapi események szerepelnek.

Idézetet írta: davixxx Dátum június 01, 2013, 20:28:08
Tök jó -20 al kezdeni a hónapot csak mert nem játszották le 4 nap alatt... ;D

''6. Félbeszakított, elhalasztott, törölt, vagy akár feladott mérkőzések esetén a tippet 1.00-ás szorzóval dolgozzuk fel!''

Ha őgy nézzük el lett halasztva, mivel 28. ára volt kiírva a tipp, és most meg elseje van, ráadásul új verseny hónap

Ez a tenisztippek átka. Sajnálom.

Idézetet írta: Milan Dátum június 03, 2013, 10:05:12
Ez a tenisztippek átka. Sajnálom.

Mind1, úgyis kiestem volna megint +110 ről... ;D Azért köszi:)

ID: 123030 Konföderációs kupa tippem már nem júliusra számít?

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum július 04, 2013, 13:41:59
ID: 123030 Konföderációs kupa tippem már nem júliusra számít?

Egy kérés: Az ilyen és ehhez hasonló kérdéseket az infó topicba írjátok, mert ez nem hiba. Hiba az, amikor én rosszul értékelek ki egy tippet.

Ha elolvasod a Tippjáték szabályzatát, akkor egyértelmű, minden igényt kielégítő választ kapsz a kérdésedre.
Ha nem akarod elolvasni, akkor a válasz röviden: nem.

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum július 04, 2013, 13:41:59
ID: 123030 Konföderációs kupa tippem már nem júliusra számít?

Nem, mivel a játék időpontja GMT szerint van.

"10. A nap GMT szerint számít! Tehát 0:00 GMT-től 23:59 GMT-ig. Az NHL mérkőzések nagy része még általában ugyanarra a napra esik, ha éjjel 2 óra előtt játsszák le."

Hello!
Kérlek nézzetek utána az adatlapomon,hogy a Celtices tippem nyerőnek értékeltétek, miközben ez nem igaz.

Idézetet írta: prigioni1 Dátum október 23, 2013, 09:10:59
Hello!
Kérlek nézzetek utána az adatlapomon,hogy a Celtices tippem nyerőnek értékeltétek, miközben ez nem igaz.

Javítva. Köszönjük.  :ok: