SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Indulhat a rájátszás!

Mido9292 vs Greipel
Őrült Király vs Agot Gamer
marciluca vs zsobak
Giacomo012 vs evicus3333
BvB_09 vs Salvio
vigh88 vs HT
lencsab vs zakarmatyas
sipull vs BCsongor

Valószínűleg olyat fogok kérdezni, ami esetleg a legtöbb játékosnak már egyértelmű. Előre is bocs.
A Szabályzatban a "Selejtezőkör - szabályzat" rész alatt szerepel az a kitétel, hogy egy játékos naponta maximum 3 tippet tehet meg. Ugyanakkor a "Rájátszás - szabályzat" részben ez a mondat nem szerepel. Ez azért van, mert a rájátszásban már engedélyezett a napi háromnál több fogadás, vagy egyszerűen csak lemaradt innen ez a mondat, és a max. három fogadás a játék teljes idejére vonatkozik?

Idézetet írta: HT Dátum január 23, 2019, 13:18:14
Valószínűleg olyat fogok kérdezni, ami esetleg a legtöbb játékosnak már egyértelmű. Előre is bocs.
A Szabályzatban a "Selejtezőkör - szabályzat" rész alatt szerepel az a kitétel, hogy egy játékos naponta maximum 3 tippet tehet meg. Ugyanakkor a "Rájátszás - szabályzat" részben ez a mondat nem szerepel. Ez azért van, mert a rájátszásban már engedélyezett a napi háromnál több fogadás, vagy egyszerűen csak lemaradt innen ez a mondat, és a max. három fogadás a játék teljes idejére vonatkozik?

Ugyanaz vonatkozik a rájátszásban is, mint a selejtezőben.

Tévesen jelentettem az egyik tippemet, bocsánat.  :angel:

Startol a februári rájátszás!

zsiraf111 vs Anti1229
Salvio vs Atta1977
Greipel vs smilerock
Nezocsa vs Giacomo012
fullaci vs HT
toccsa vs Szeho95
Mido9292 vs Lampard77
Coutinho vs babuci91

Sok sikert!  :beerchug:

Alpok-Adria Kupa SPF Kupában várható még ma?

Idézetet írta: Greipel Dátum március 05, 2019, 11:55:25
Alpok-Adria Kupa SPF Kupában várható még ma?

Még az Unibeten sem látom az ajánlatban, előbb oda kell felkerüljön. Ha felkerül akkor még van rá esély, hogy nálunk is megjelenjen.

Sziasztok, az SPF kupában nem találom a Bajnokok Ligája mai meccseit. Fent lesznek?

Idézetet írta: flamman Dátum március 13, 2019, 09:01:08
Sziasztok, az SPF kupában nem találom a Bajnokok Ligája mai meccseit. Fent lesznek?

Én látom őket, és úgy rémlik, hogy már tegnap is fent voltak!  :)

Idézetet írta: zsivany20 Dátum március 13, 2019, 10:46:29
Én látom őket, és úgy rémlik, hogy már tegnap is fent voltak!  :)

Most már tényleg fent vannak. Amikor kérdeztem, rá is kerestem, hátha csak elkerülte a figyelmemet, de épp nem voltak ott  :redchug:

Idézetet írta: flamman Dátum március 13, 2019, 15:00:54
Most már tényleg fent vannak. Amikor kérdeztem, rá is kerestem, hátha csak elkerülte a figyelmemet, de épp nem voltak ott  :redchug:

Lehet, hogy nem kerested jó helyen.

SPF Kupa - Március 2019 - Rájátszás:

prigioni1 vs evicus3333
kubler vs zakarmatyas
kispeco vs Stavros01
guderian066 vs András
kuciboy vs Ricardo21
A Hentes vs zsiraf111
Szabcsi151 vs Salvio
Greipel vs baliizu

Sok sikert kívánunk!  :beerchug:

Èn èrtem el a több pontot,mègsem èn jutottam tovàbb a Kupàban,?kuciboy vagyok

El kell olvasni a szabályzatot.

5. A nyolcaddöntők, illetve a negyeddöntők 3 napot tartanak, s minimum 5 tippet kell tenni.

Gondolom nem volt meg az öt tipped.

4 tipped volt, 5 kell a továbbjutáshoz.