Tenisz tippek (Április 15. - április 22.)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tenisz tippek (Április 15. - április 22.)




(Április 15. - április 22.) között a női teniszezők a Fed Kupa küzdelmeiben vesznek részt, míg a férfiak Monte Carlo városában lépnek fel.


Ide várjuk tippjeiteket, véleményeiteket.  :topbet_125:

Berdych szettelőnyben,2. szett 2-2-nél úgy döntött szarik az egész tornára.Legalább az ütőt dobálhatta volna.Ráadásul Nishi csuklóját is ápolták.Lehet arra várt a csehszlovák mikor adja fel a japó. :D

Rao-ra meg szetthátrányban 1.3 odds van. ;D

Azt hittem Donaldson odaver a szekbironak, vagy legalabb megfejeli  :D Mondjuk igy is komoly buntetese lesz, ez tuti.

Piros Zsombor ugy jutott a fotablara hogy mindharom ellenfele feladta a kvaliban. Egyetlen fotablas gyozelme ugy szuletett hogy Bento megserult Noumea-ban. Fabbiano szar formaban van, lehet hogy ki sem allnek a helyeben  ;D

Rublevnek még mindig van mit tanulnia. :D
Hisztizett amúgy a végén, ahogy szokott? Csak a 2. szett végébe tudtam belenézni.

Donaldson 5000 euro, lesz 1-2 ingyen kanyarja.

Pulinak is megjött az első szett után.Jó,nyugodt srác,nem idegesítette fel magát azon hogy szettelőnyből kap ki. ;D

Közben Dimi is parádézik,a végén még a stadionból is kicsapta a lasztit. ;D

Az argentin fiúk is odatették magukat rendesen.  :beerchug:

Cilicre leszek kivancsi, azt szamolgatja hogy vilagelso lehet  ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Fabbianonak kell vajon a Zsombi elleni meccs? 

Idézetet írta: Suugger Dátum április 17, 2018, 17:21:37
Fabbianonak kell vajon a Zsombi elleni meccs?

Szettelőnyben nyomok egy lay-t az olaszra hátha elmegy a kedve a meccstől. :D

Az igen, Thiem jó simán kikapott.  ??? Ennél azért jóval szorosabbat vártam. Lehet Djokó ellen ellőtte mindenét már.