Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum április 05, 2018, 18:34:36
Előzmények/kukik törlése nem segít?
Ha nem a böngészőben akad valami, akkor vagy unibetes technikai hiba vagy nullára korlátozás. (utóbbiról az unibetnél még nem hallottunk...)

Arra rákérdezhetsz egy konkrét esemény kapcsán, hogy ők látják-e az arra érvényes tétlimitedet és náluk mennyi a maximálisan felrakható összeg?

Mindent próbáltam. Böngészők, telefon, otthon, idegenben, mindent.

Ők ezt mondják:

"Megnéztem az Ön számláját, és semmiféle korlátozást nem találtam. A fogadási tétekért a bukmékerek felelősek, ők állapítják meg a téteket bizonyos szempontok alapján. Megértem az elégedetlenségét, de a Unibetnek sajnos nincs joga befolyásolni a tétek alakulását."

Állítják, hogy a rendszerben nincs hiba.


Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 05, 2018, 19:37:24
a Unibetnek sajnos nincs joga befolyásolni a tétek alakulását."

A bukméker nem az ő alkalmazottjuk?
Nem is tudnak arról, hogy a buki az egyik ügyfél számláját korlátozta?!
Ez nevetséges.
Vagy megint az ügyfélszolgálat láma a témához, vagy itt hülyének néznek.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 05, 2018, 21:21:33
A bukméker nem az ő alkalmazottjuk?
Nem is tudnak arról, hogy a buki az egyik ügyfél számláját korlátozta?!
Ez nevetséges.
Vagy megint az ügyfélszolgálat láma a témához, vagy itt hülyének néznek.

Két külön emberkével is beszéltem, mindkettő ugyanazt hajtogatja. Még írok nekik, hogy kutakodjanak egy cseppet a bukmékerek között, hátha kiderül valami. Valami véletlen tiltásra gondolok, csak azt nem értem, hogy ezt miért nem látja az ügyfélszolgálat.

Köszönöm, hogy próbáltál segíteni.  :beerchug:

Idézetet írta: butyi Dátum április 05, 2018, 19:40:50
lekorlátoztak.

Le. Legközelebb figyelnem kell, hogy az összesen havi két fogadás (vesztes) helyett csak egyet tegyek.  ;D

Itt a válasz:

"Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot!

Sajnos, ahogy mondtam erre nekünk semmi befolyásunk nincs. Megvizsgáltattam a sportosztállyal az ügyét, és nincs korlátozás a számláján.

A bukmékereknek teljes joguk van bármiféle tét elfogadására vagy visszautasítására.

Megértem a felháborodását, de sajnos nem tudunk ezzel mit tenni.

Köszönöm a megértését!

Szeretném megragadni az alkalmat, hogy megköszönjem, hogy igénybe veszi az Unibet szolgáltatásait és sok szerencsét kívánok Önnek a jövőben is honlapunkon!"

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 05, 2018, 15:51:04
Sziasztok!

Fogadásom elhelyezésénél az alábbi üzenet ugrik fel:

"A tét túl magas
Elnézést, a maximális megengedett tét Ft 0.00.

A tétbizonylatot módosítjuk."

A bibi csak az, hogy a piacon nincs olyan esemény, ahol próbálkozásom során (minimum téttel) ne ezt kapnám vissza. Ügyfélszolgálat ránézett a számlámra, mindent rendben talált. Azt mondják nem tudnak semmit tenni ezekkel a limitekkel. Kérdeztem, hogy akkor kihez kellene fordulnom? Ügyfélszolgálat volt a válasz, de hozzátette, hogy ők sem tudnak segíteni. Senki nem tud segíteni, mert szerintük nincs semmilyen hiba a rendszerben. De én a 15 ezer fogadási lehetőség egyikét sem tudom megtenni, mert a maximális megengedett tét Ft 0.00. 

Találkozott már valaki hasonló problémával?

Szia!

Ugyanez van nálam is.
Semmire nem tehetek.

Nekem volt korlát a számlámon, egy időbe nyertem náluk nagyobb összegeket, de azért 4-5k-t feltudtam tenni a kisebb piacokra is, az utolsó fogadásom pl. egy BL 20K-s vesztes fogadás volt, ráadásul az utóbbi időben az a kevés fogadásom is vesztes volt, szóval érthetetlen.


Idézetet írta: Lucho Dátum április 06, 2018, 10:26:31
Szia!

Ugyanez van nálam is.
Semmire nem tehetek.

Nekem volt korlát a számlámon, egy időbe nyertem náluk nagyobb összegeket, de azért 4-5k-t feltudtam tenni a kisebb piacokra is, az utolsó fogadásom pl. egy BL 20K-s vesztes fogadás volt, ráadásul az utóbbi időben az a kevés fogadásom is vesztes volt, szóval érthetetlen.

Fasza. Én soha nem voltam korlátozva, csak az életben, szellemileg.  ;D


SPF Admin ti nem tudnátok esetleg rákérdezni az unibetnél, hogy ez miért történt?

Mert ezek szerint több felhasználót is érint.

#3039 április 06, 2018, 14:50:51, butyi
úgy tűnik, hanyagolni kell ezt az irodát  :-\

a maximum 0 Ft tét álláspontjuk szerint akkor nem korlátozás miatt van?

Idézetet írta: Lucho Dátum április 06, 2018, 13:10:34
SPF Admin ti nem tudnátok esetleg rákérdezni az unibetnél, hogy ez miért történt?

Mert ezek szerint több felhasználót is érint.

Privátban küld át a felhasználóneved/azonosítószámod, s teszek egy próbát, de nem ígérek semmit.  :ok:

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 06, 2018, 10:18:58
"sok szerencsét kívánok Önnek a jövőben is honlapunkon!"

Jelen pillanatban ez elég fura.  ;D

Lehet, hogy csak egy technikai hiba történt, de utánnajárunk.  :ok:

Valami történt, újra tudok fogadni. Szegény tárcám.  ;D

Sziasztok!
Én is nyertem az unibeten le is korlátozott ha nem is nullára de nem tudok tenni nagyobb tétet!
1,5 odds kb 800 ft max
Most egy 1,08-ra engedné 7 ezret!
Gondolom ez a tiltás végleges!
Vagy nem?
Arbitrázst csináltam nagy téttel elég sokszor ki lehetett játszani a rendszert még élőben is!