Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

Tigris és 3 vendég van a témában



Sziasztok!Visa kártyával nem tudok befizetni az Unibetre.Miért?

Nálam is ugyanaz a helyzet. Cseteltem velük a múlt héten, aztán buzeráltak valamit. Most már ha be akarok fizetni, küld a rendszer egy sms kódot, ezt megadom és így sem fogadja el a befizetést ;D ;D.

Unibet TV: Sportágak tavaszi zsongása - ÉLŐ közvetítések

Ahogyan a természet, úgy a sportvilág is aktívabb az új évszak érkezésével. Ez a hétvége a különböző sportágak sokszínűségével fogja várni az érdeklődőket. Fogadj és kövesd mindezt élőben az Unibet TV-n.



Sziasztok!Befizetten az irodához,de nem tudok sportfogadni!Bármifle tétet teszek azt irja,hogy tu magas a tét,mindegy nekik ötven vagy ötszáz forint!Magdika nem tud segiteni!

A VISA kártyás kifizetéssel is gondok vannak.


Idézetet írta: Anyuci123 Dátum április 20, 2018, 15:02:39
Sziasztok!Befizetten az irodához,de nem tudok sportfogadni!Bármifle tétet teszek azt irja,hogy tu magas a tét,mindegy nekik ötven vagy ötszáz forint!Magdika nem tud segiteni!

Nálam is ez volt, nem tudtak segíteni. Aztán egyik napról a másikra megszűnt a hiba.

Van ma éjfélig egy ilyen nyereménynövelő unibeten: 25% profitnövekedés Valid for max stake Ft 6000.00, max extra winnings Ft 900000.00, event group that has been closed.
Tudja valaki, hogy ez mit jelent?

#3068 április 21, 2018, 20:47:37, Csenii
Bizonyos tippeknél felajánlja hogy élhetsz ezzel a bónusz lehetőséggel. Nekem focinál nem nagyon szokta beadni, de tenisznél annál inkább. Csak single tippnél érvényes, kötésben nem tudod felhasználni. Ja, és nem veheted ki a pénzed élőben, mert akkor nem érvényes. Egyébként szerintem minden napra adnak egy ilyet. Aznap kell éjfélig felhasználnod.

ez most e-sportra ervenyes, azon belul is a CS:GO / Dreamhack Marseille esemenyre.

Igaz, ez tényleg e-sportra van. Kevertem a 100-sal. Olyat is szoktak adni elég sűrűn.

Unibet TV: Április végi sokszínűség - ÉLŐ közvetítések

Rengeteg izgalmas sporteseménnyel leszel elárasztva ezen a héten is. Fogadj és kövesd ezeket élőben az Unibet TV-n.



Sziasztok!

Ha most a hosszú hétvégén elindítok egy kifizetést Otp-s bankszámlára, akkor az várhatóan leghamarabb csak szerdán érkezik meg? :O
Azért 4-5 nap leállás az átutalásoknál, meg eleve egy bank rendszerében elég sok idő.

Idézetet írta: benedek185 Dátum április 27, 2018, 21:10:25
Sziasztok!

Ha most a hosszú hétvégén elindítok egy kifizetést Otp-s bankszámlára, akkor az várhatóan leghamarabb csak szerdán érkezik meg? :O
Azért 4-5 nap leállás az átutalásoknál, meg eleve egy bank rendszerében elég sok idő.

Szerintem lesz abból péntek is.

Valakinek van valami tapasztalata a telefonra való kifizetéssel aki már kért ki oda? Mi a menete, hogy kell elképzelni? Sajnos csekély az angol tudásom, így nem tudok utánaérdeklődni a megadott számon. :/