Szerencsejáték Zrt. Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Szerencsejáték Zrt. Infó

Tudom, tudom...most azt gondoljátok, hogy eladtuk a bőrünket...s bár sokan szeretnék ez nem történt meg, s nem is fog.

Ettől eltekintve mivel elég sokan használják a Szerencsejáték Zrt. szolgáltatásait (ötös lottó, tippmix stb.), s úgy gondoltuk (s javasolták is), hogy illik, hogy legyen egy hasonló kategória is.

Hogy miért jó ez?

- pl. azonos lottózóba járok egymásra találhatnak ezen a fórumon, s következő alkalommal úgy találkoznak, hogy "szia, fórumtárs... ;D "
- beszélgetni lehet a különböző játékokról, véleményeket lehet kifejteni
- hasznos információkat szolgálhattok egymásnak
stb. stb.

Ebben a témában általánosan beszélgethettek a Szerencsejáték Zrt.-ről, a fontosabb szolgáltatásoknak külön fórumtémát nyitunk.

Várjuk javaslataitokat!  :beerchug:

+ Gönczi vadászat!

Aki találkozik Gönczivel valamely lottózóban az jelentse, no meg várjuk az Ica nénis képeket is.


Idézetet írta: Milan Dátum március 20, 2013, 12:58:17
+ Gönczi vadászat!

Aki találkozik Gönczivel valamely lottózóban az jelentse, no meg várjuk az Ica nénis képeket is.

A LEGENDA!!!


Az origon most jelent meg egy cikk az indulo tippmixpro.hu oldalrol es van kep is a leendo oldalrol! Sajnos nem tudtam a linket betenni ide...


Idézetet írta: tsabigo Dátum május 09, 2013, 19:38:17
http://www.origo.hu/gazdasag/20130509-tippmaxpro-neven-indul-az-allami-sportfogadas.html

Cím: Tippmaxpro néven indul az állami sportfogadás
Első mondat: Tippmixpro néven fog indulni az állami Szerencsejáték Zrt. (SzZrt.) új sportfogadási honlapja.

Tippmaxpro vagy Tippmixpro?  :)

Idézetet írta: csabax Dátum május 09, 2013, 19:44:48
Cím: Tippmaxpro néven indul az állami sportfogadás
Első mondat: Tippmixpro néven fog indulni az állami Szerencsejáték Zrt. (SzZrt.) új sportfogadási honlapja.

Tippmaxpro vagy Tippmixpro?  :)

csak a cikk címét írták el... a képen is látni, hogy tippmixpro, amúgy egész kis korrektül néz ki a kezdőlap, én tuti regisztrálok, neten is nyomtam a tippmixet meg a tippmaxot  :)   már csak vmi befizetési bónusszal kéne csábítaniuk az embereket  ;D :great: :redchug:

IdézetA kizárólag magyar nyelvű új oldalon több ezer eseményre, köztük élőben is lehet majd fogadni, a tranzakciók forintban történnek, és a társaság nem von le jutalékot. Új fogadási lehetőség lesz például a kétesély és a gólszám megtippelése is.

http://www.vg.hu/vallalatok/szolgaltatas/tippmixpro-neven-indul-az-uj-online-sportfogadas-403339

komolynak tűnik, hogy már a "gólszámot" is meg lehet majd tippelni:)  esetleg valamilyen hc fogadás? gondolom ázsiairól szó sem lehet

Idézetet írta: galarn Dátum május 10, 2013, 07:44:51
http://www.vg.hu/vallalatok/szolgaltatas/tippmixpro-neven-indul-az-uj-online-sportfogadas-403339
esetleg valamilyen hc fogadás? gondolom ázsiairól szó sem lehet

Á, a birka magyaroknak olyan bonyolult dolgot :D Amúgy már tényleg nagyon kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz..

Egyébként ugyanezt csinálták a rádiókkal...a magas dijakbol, adok, stb. állami pénzen csináltak a magán zenei rádióknak konkurenciát az MR1 Petofi rádióval, párat meg le is takarítottak a piacról.

" már csak vmi befizetési bónusszal kéne csábítaniuk az embereket  ;D :great: :redchug:"

Legnagyobb lenne 100 %-os feltöltési bónusz 30.000 Ft-ig. Aztán ott lenne apró betűvel, hogy a promócióban nem vehetnek részt s következő országok: Magyarország ...  ;D


Én nem regisztrálok, az 100%.