Tour de France 2019

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Bucak77 Dátum július 14, 2019, 11:01:12
9. szakasz

1. Sagan
2. Matthews
3. Van Aert
4. Trentin
5. Colbrelli

A szabály az szabály, de 1 percet késtem, így egyszer és utoljára elfogadható?  ::)

Sajnálatos, de nem, az egy perc is időtúllépés. Erre figyeljenek a többiek is!
Ha egyszer elfogadom, utána másnál is el kéne fogadnom, illetve ők is joggal reklamálhatnak, hogy az övék miért nem lett elfogadva, ha késtek.

Idézetet írta: Pozzato Dátum július 14, 2019, 11:09:27
Sajnálatos, de nem, az egy perc is időtúllépés. Erre figyeljenek a többiek is!
Ha egyszer elfogadom, utána másnál is el kéne fogadnom, illetve ők is joggal reklamálhatnak, hogy az övék miért nem lett elfogadva, ha késtek.

:'(  :'( :'( :redchug: :redchug: :redchug:

Tegnap amikor kijöttek a kilencedik szakasz oddsai, akkor megtettem külön-külön egy ezresért Simont(601-es odds) és Bardet-et győztesnek(501). Most az oddsok: 81 és 34. Ha sikerül szökni, nem tudom, hogy adja-e majd a felvehető most funkciót. Van ilyen a kerékpárnál is?

Bet365-nél változó, van, hogy kínál fel, van, hogy nem. Hogy mitől függ, erre még nem jöttem rá  :redchug:

Elvileg délelőtt is ajánlhatott volna fel valamennyit, elvégre fogadható opciók voltak. Szerintem sokszor néha ők maguk sem tudják, hogy mi a reális, aztán hagyják végigfutni. Én amúgy emlékszem, hogy unibeten is volt már nekem bicós fogadásom, igaz ott live fogadást tettem, és értelemszerűen live is vettem fel.

Bucak ne csüggedj, ma vegig megy egy 10fos szokes, mindenki nullazik

Idézetet írta: prigioni1 Dátum július 14, 2019, 11:43:53
Tegnap amikor kijöttek a kilencedik szakasz oddsai, akkor megtettem külön-külön egy ezresért Simont(601-es odds) és Bardet-et győztesnek(501). Most az oddsok: 81 és 34. Ha sikerül szökni, nem tudom, hogy adja-e majd a felvehető most funkciót. Van ilyen a kerékpárnál is?

Én Unibeten raktam Sicardot 401es odds 1-3ban 101. De nem adta meg a lehetőséget... még

#247 július 15, 2019, 00:05:30, Pozzato
9. szakasz hivatalos végeredménye: https://www.procyclingstats.com/race/tour-de-france/2019/stage-9
1. Daryl Impey
2. Tiesj Benoot
3. Jan Tratnik
4. Oliver Naesen
5. Jasper Stuyven


Szakasz eredménye:
1. @Agot PSF 3 pont
2. @prigioni1 , @oakland23 és @LuckyBeny 1-1 pont

Többiek nem szereztek pontot!

A szökés megtréfálta a fórumozók többségét, de @Agot PSF résen volt és pontosan eltalálta Stuyven helyezését, amivel megnyerte első szakaszát  :ok:
Számoljátok át a pontokat, ha pedig hibát észleltek, jellezétek nyugodtan!

10. szakasz: Saint-Flour - Albi, 217.5 km
Tippelési határidő: július 15. 11:00


10. szakasz

1. Ewan
2. Viviani
3. Groenewegen
4. Nizzolo
5. Kristoff

10.szakasz

1. Groenewegen
2. Ewan
3. Viviani
4. Kristoff
5. Sagan

10.

1. Ciccone
2. Landa
3. Viviani
4. Trentin
5. Barguil

10. szakasz

1. Ewan
2. Groenewegen
3. Kristoff
4. Viviani
5. Sagan

10.szakasz

1. Viviani
2. Ewan
3. Groenewegen
4. Sagan
5. Kristoff

10.szakasz

1. Groenewegen
2. Kristoff
3. Sagan
4. Ewan
5. Viviani

10.szakasz

1. Groenewegen
2. Viviani 
3. Ewan
4. Sagan
5. Kristoff