TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 07, 2018, 22:41:51
A válaszuk az volt hogy előbb kezdődött a meccs és a 18.40.00után tett fogadások érvénytelenek. Én meg 48mpcel később tettem.. A meccs amúgy kb 18:45kor kezdődött és élőben kint volt..

Most ez mi szar??

A hivatalos kezdési idő számít Tippmixpro-n. Még akkor is,ha esetleg néhány perccel később kezdődik.
Biztosan a 18:40 volt a hivatalos kezdési időpont. Ezzel nincs mit tenni,az ilyen mindig 1.00 odds.
Ha az élő felületen rakod meg,ami most már Tippmixpro-n is elérhető kicsivel a kezdés előtt (ha nem is minden eseménynél), akkor ott nem érvénytelenítették volna a tippet.

Ertem. Fura ez nekem, de igy mar vilagos.
Koszi

Abban bizok, akkor is ervenytelen lett volna ha vesztes a fogadas.

Sziasztok!

K&h maestro kártyával be és kifizetni lehetséges?
Elvileg a szerencsejátékot tiltja a bank, de a zrt. kivétel úgy olvastam régebben.

Idézetet írta: Bucak77 Dátum szeptember 14, 2018, 00:52:24
Sziasztok!

K&h maestro kártyával be és kifizetni lehetséges?
Elvileg a szerencsejátékot tiltja a bank, de a zrt. kivétel úgy olvastam régebben.

én még régebben próbáltam, de akkor nem sikerült.

Tippmixpro szokott korlátozni nagy nyeremények, vagy nagyobb összegek kiutalása után?

Idézetet írta: suba74 Dátum szeptember 21, 2018, 17:50:12
Tippmixpro szokott korlátozni nagy nyeremények, vagy nagyobb összegek kiutalása után?

Ismerek olyat aki havi kb 2 milliót nyer, és napi 150-200k rak fel de még nem korlátozták.... pedig régóta játszik

Idézetet írta: Bucak77 Dátum szeptember 21, 2018, 20:27:52
Ismerek olyat aki havi kb 2 milliót nyer, és napi 150-200k rak fel de még nem korlátozták.... pedig régóta játszik
Az szuper. Köszönöm!

Kicsiny hazánk tradicionális irodájánál tudtok olyat ahol a régebbi meccsek szorzóit lehet megnézni? (Az eredmények rész alatt listázva van minden fogadási lehetőség, de a szorzó nincs) Lehet akár egy másik oldal is, ami listázza a tpmxpro oddsokat - sajnos az oddsportal keze idáig nem ér el...

No komment.  Fél órája vesztes az egyik, másik értelemszerűen fél órája NEM nyertes.   :noway:

nincs pénz....  ;D
jobb lesz vigyázni velük  :police:

más is látta ezt a promóciót, ahol elvileg okt 1-14 közötti fogadásokért kap az ember adott összeget?
már csak az a furcsa, hogy a kisbetűs leírásnál 11-ét ír

"Játssz a tippmixpro.hu oldalán 2018. október 1. és 2018. október 14. között és fogadásaid összértéke után 2.000 Ft-onként jóváírunk 1.000 Ft-ot a számládon, maximum 5000 Ft értékben!"

"Ez az ajánlat a 2018. október 1. 00:00-tól 2018. október 11. 23:59-ig megtett fogadásokra érvényes."

Nyílván 12-én vettem észre és kezdtem el fogadni...

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 14, 2018, 13:21:13
más is látta ezt a promóciót, ahol elvileg okt 1-14 közötti fogadásokért kap az ember adott összeget?
már csak az a furcsa, hogy a kisbetűs leírásnál 11-ét ír

"Játssz a tippmixpro.hu oldalán 2018. október 1. és 2018. október 14. között és fogadásaid összértéke után 2.000 Ft-onként jóváírunk 1.000 Ft-ot a számládon, maximum 5000 Ft értékben!"

"Ez az ajánlat a 2018. október 1. 00:00-tól 2018. október 11. 23:59-ig megtett fogadásokra érvényes."

Nyílván 12-én vettem észre és kezdtem el fogadni...

Hát ha lenne ilyen ott lenne a promók közt, de csak a 100x pénz havonta van még mindig :)

Idézetet írta: ricsi046 Dátum október 14, 2018, 13:21:13
más is látta ezt a promóciót, ahol elvileg okt 1-14 közötti fogadásokért kap az ember adott összeget?
már csak az a furcsa, hogy a kisbetűs leírásnál 11-ét ír

"Játssz a tippmixpro.hu oldalán 2018. október 1. és 2018. október 14. között és fogadásaid összértéke után 2.000 Ft-onként jóváírunk 1.000 Ft-ot a számládon, maximum 5000 Ft értékben!"

"Ez az ajánlat a 2018. október 1. 00:00-tól 2018. október 11. 23:59-ig megtett fogadásokra érvényes."

Nyílván 12-én vettem észre és kezdtem el fogadni...
személyre szabott ajánlat volt, én is kaptam...én arra gondolok, hogy ez most azért jött, mert lassan 1 éve nem játszottam náluk. Úgy tapasztalom, hogy bizonyos hosszúságú inaktivitás után megtalálnak ilyen kedves kis ajánlatokkal, ez már nem az első ilyesmi :)

Idézetet írta: MarkoPolo Dátum október 14, 2018, 20:33:31
személyre szabott ajánlat volt, én is kaptam...én arra gondolok, hogy ez most azért jött, mert lassan 1 éve nem játszottam náluk. Úgy tapasztalom, hogy bizonyos hosszúságú inaktivitás után megtalálnak ilyen kedves kis ajánlatokkal, ez már nem az első ilyesmi :)

lehetséges, de végül is a nagybetűs rész volt igaz, a kisbetűs csak elírás lehetett mert én megkaptam a 11-e után tett fogadásokért

Van egy akció a Tippmixpro-n, 100-szoros esély a neve. Vissza lehet nyerni a havi fogadások 100-szorosát, max. 500E Ft értékben.
Sorsolás hó elején.
Gondoltam, hátha nyertem, megnézem már a nyerteseket. Sehol nem lehet megtalálni. Írtam nekik 1 soros üzit, hogy ugyan, hol láthatom, kik nyertek?
Válasz:

Tisztelt Játékosunk!

Hivatkozással Társaságunknak küldött megkeresésére tájékoztatjuk, hogy a ,,100-szoros esély!" elnevezésű nyereményjátékhoz üzleti döntés alapján nyerteslista nem készül, kizárólag a nyertesek kapnak értesítést nyereményükről.

Üdvözlettel:
a Tippmixpro csapata

Ehh..., válaszoljak nekik, hogy ugyan már, ezt akkor most hogy higgyük el, hogy tényleg sorsoltak? Mi a bizonyíték? Nem elég tisztességesnek lenni, annak is kéne látszani...