Midi tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mit gondolsz az MU-Reál meccs Nani piros lapjáról?

Hatalmas nagy bunda volt!
5 (20.8%)
Elbaszta a mérkőzést, pedig de szépen játszottak..
10 (41.7%)
Megérdemeltem kapta.. Mit okoskodtok h nem piros?
5 (20.8%)
R*hadt k*b*aszott UEFA h mindig k*rv*ra belep*fáznak egy meccsbe!!!:@@@@
2 (8.3%)
Még sárgát se ért volna...
0 (0%)
Volt piros?:O
2 (8.3%)

Összes szavazó: 23

Már nagyon régóta figyelem a fórumot, eljött az idő a regisztrálásra  ;)

#1 július 25, 2012, 00:42:07, midi
Milyen sportágban játszok és miért?

labdarúgás:
Közkedvelt, nagy meccs választék, 8éve követem a sportot, kell még valami? A premiere league az erőségem

kosárlabda:
Rengeteg hiányoságom van még a sportággal kapcsolatban, de szerintem a kosárlabdában, főleg az NBA-ben van a legtöbb pénz.. Szerintem itt lehet és kell a legtöbb kutatú munkát végezni, amit szeretek is.. Valamint igen jók a szorzók is, van olyan aki nem fogad kosárlabdára egyáltalán?

egyéb sportok:
Mindenevő vagyok, de a fenti két sport teszi ki a fogadásaim 99%-át, de amiben látok fantáziát megrakom

Ja és a BET365-ön játszok, tétjeim 200-1000ft-ig terjednek ki, fogadásaim nagy része élőben zajlik, hogy miért?
Kisebb kutató munka után képben lehet lenni ki az esélyesebb, ki nyerhet, milyen a sztárok jelenlegi formája, ha élőben fogadok elég hamar kiderül h tényleg nincs-e formában a csapat

Ha hülyeségeket írnék kövezzetek meg.. Azért indítottam a naplómat h fejlődjek és vezessem a játékaimat!


szerk: kiegészíteném a tenisszel is! Mostanában rákkattantam:))

#2 július 25, 2012, 00:42:38, midi
Labdarúgás, brazil bajnokság

Vasco da Gama - Santos 1
tét: 500ft
odds: 1,6
   :ok:  /// Bánhatja, aki nem játszotta meg a nap tutiját, kiszámítható mérkőzés volt

ok: Santos nem igen van formában, véleményem szerint össze fogják később magukat szedni a srácok, de nem most! A Vasco pedig elemében! Itt egyedül a döntetlen lehet még kérdéses, mert szerintem a Santos nagyon be fog állni védekezni és ha véletlen betalálnak a kapuba...  1-0, 2-0, 1-1-re tenném a meccset, de elképzelhető egy laza Vasco da Gamma győzelem is!

Összesen: +300Ft  :great:   /// Legrosszabb időben fogadtam meg ezt is.. 1,60 odds-on, a mérkőzés elött 1,66 volt, de korábban 1,70 is..

#3 július 25, 2012, 00:45:38, midi
Labdarúgás, TIM kupa (45perces)

inter-juventus ÉLŐ 9.perc
dupla esély: juventus vagy inter
tét: 500ft
1,53odds /// Nem döntetlen szagúnak nézett ki a meccs! :ok:



ÉLŐ 9.perc inter-juventus
juventus gyözelem
3,00odds
tét: 200Ft /// juventus az egyik kedvenc csapatom és egész jól játszanak eddig a meccsen)

/// 12perc 1-0 internek... :D   :noway:


ÉLŐ 29.perc, juventus gyözelem!!
21odds
tét: 100ft
/// Végig uralja a meccset a juve.. Szerintem fordítanak  :noway:

Összesen: -44Ft  :noway:

Hibáim:
hiába uralta a meccset a juventus, elfogultan fogadtam meg h sikerül fordítaniuk!

Idézetet írta: midi Dátum július 21, 2012, 21:02:11
inter-juventus ÉLŐ 9.perc
dupla esély, juventus vagy inter 500ft, 1,53odds, Nem döntetlen szagúnak nézett ki a meccs!



inter-juventus ÉLŐ 9.perc
juventus gyözelem 3,00odds, 200Ft (juventus az egyik kedvenc csapatom és egész jól játszanak eddig a meccsen)

12perc 1-0 internek... :D


ÉLŐ 29.perc, juventus gyözelem!! 21odds, tét: 100ft
Végig uralja a meccset a juve.. Szerintem fordítanak

Tudod-e, hogy ezek 45perces meccsek?

#5 július 21, 2012, 21:42:50, midi
Idézetet írta: ncis88 Dátum július 21, 2012, 21:21:09
Tudod-e, hogy ezek 45perces meccsek?

igen persze, de az odds szerintem túlértékelve volt a két csapat játéka alapján (együntetű juventus fölény) 100Ft-ot meg nem sajnáltam rá. Igaz közrejátszott az is h imádom a juventust :)

A juventus játéka alapján benne volt a fordítás az utolsó 15percben, osztottam szoroztam és megérte rárakni, vagy szerintetetek minden 20.-ik ilyen meccsen nem lenne benne a fordítás esélye?

#6 július 25, 2012, 00:46:21, midi
Kosárlabda, NBA Summer League

ÉLŐ NBA Portland - Miami

3.-ik negyed, 7perc
over 34
2,00odds
tét: 200Ft

ok: 11 pont a Miami hátránya ha ebben a negyedben nem eröltetik meg magukat vesztettek
1. negyed: 37pont, 2. negyed: 36pont
  :noway:  /// mindössze 30 kosár, bánom h nem tettem meg az over 29-et időközben..

ÉLŐ 4.-ik negyed
under 40
1,9odds
tét: 200Ft  :ok:

ÉLŐ 4-ik negyed 6,50sec
under 149,5
odds: 1,86
tét: 400Ft  /// tehát végülis egy under 46..
  :ok:

Bejött a tippem, hogy a Miami feladta, és nem igazán akarták már lefárasztani/megerőltetni magukat a srácok..
33pont összesen..

Összesen: +324Ft   :great:

Hibáim: Nem vettem figyelembe, hogy ez egy felkészülési torna, és nem feltétlen akar itt fordítani a Miami, ha figyelembe veszem, vagy eszembe jutott volna a fogadás pillanatában, nem fogadtam volna meg! Amiben nem vagyunk biztosak blablabla soha ne fogadjuk meg című szabály. Azonban védelmemre szól, hogy mindegyik negyedben több kosár született, mint 34 és lehetett volna számítani h sok lesz most is

#7 július 24, 2012, 19:57:51, midi
Kosárlabda, nemzetközi barátságos:

USA-ARGENTÍNA
UNDER 186,5
Tét: 300Ft
Odds: 1,83
  :ok:

Teljes mértékben egyezik a véleményem a fortunawebbel, ráadásul 183,5-ról felemelkedett 186,5-re a kosarak száma:)
Nem hiszem, hogy az olimpia elött parádé lesz:)

http://www.fortunaweb.hu/Sportfogadas_tippek__USA-Argentina245?bind_id=324&bind_info=page


ÉLŐ: 7perc körül ///Ugynevezett tuti tipp
UNDER 191,5    /// Az utóbbi napokban nem megy az időzítés, fél perccel később felugrott 195,5-re!
odds: 1,83
tét: 300Ft     :ok:   /// nem értem miért nem tettem annyit, hogy ha elbukom a másikat ne    legyek mínuszba..
Továbbra is azon a véleményen vagyok, h nem lesz itt parádé, lefárasztás, sok kosár!

/// Félidőnél 47-40 az állás, 179,5 under-re csökkent a kosárszám, számok alapján egy kicsit nyugodtabb lehetnék, azonban esélyes h a 3-ik negyedet újra megnyomják az amerikaiak (akár 50kosár a két féltől), és az utolsó negyedben 3 eset lehet:
- Alig várják h vége legyen a meccs/védekező játék --->kevesebb kosár
- Közönség bemutatózni akarnak a felek -->sok kosár
- Szoros az állás és beleadnak apait anyait a felek ---> védekezés/pontosság függő
Van még félni valóm, de összeségében azt gondolom, hogy meglesz mindkettő tippem! Mivel ha 50kosarat dobnak a felek a 3-ik negyedben, minimum 50-et kell dobniuk az utolsóban! Az utolsó negyed utolsó 3-4percében pedig szerintem nem lesz már nagy hajtás (ez még nem az olimpia, te kimerítenéd magad 1 héttel elötte ha vezet a csapatod 15-20 ponttal?), de bármi lehet!

/// várható volt az utolsó negyedben lévő kevés kosár és defenzív játék, összesen 166pont, lazán bejöttek a tippek:)

Összesen: +498Ft  :great:

Hibáim: Bár biztos voltam mind a kettő tippemben és be is jöttek, a második fogadásnál (az általam tutinak nevezetnél) illik annyit tenni h ha az első nem jön be, ne végezzek mínuszba!

#8 július 24, 2012, 19:57:21, midi
Labdarúgás/Tenisz 3-as kombinált szelvény:

Garcia Lopez- Jurden Zopp
Mérkőzés Győztese: Garcia Lopez ///Ez véleményem szerint a nap egyik tutija, a többi szelvényt csak a nyeremény felhúzása miatt játszottam meg
Odds: 1,4 /// 1-6, 3-6, pocsék játék......  :noway:

Martin Klizan- Dominic Thiem
Mérkőzés Győztese: Martin Klizan
///Ennek jártam utána a legkevésbbé, ettől is félek a legjobban, de mondjuk ki, ez is szinte biztos! :)
Odds: 1,14  ///   ///6-1, 3-6, 7-5 amilyen simának indult, annyira izgultam a végefelé :) Összeségében bejött a statisztika, világranglista gyors átfutásom és Thiem fiatalsága, valamint kikalkulálható volt h elfáradhat  :ok:

Krasnodar- Rubin Kazan
Under 3,5gól ///Orosz premiere league, 1. forduló, kizártnak tartom, hogy gólparádé lenne, 1-0, 2-0, 1-1-es meccs
Odds: 1,230  ///2-1 lett a meccs:) volt izgulni valóm:)  :ok:

Tét: 365Ft
Végső odds: 1,96
Várható nyeremény: 353,31 Ft

Összesen: -365Ft  :noway:

Hibáim: Túl sokat alapoztam más véleményére és bár utánanéztem én is rendesen, azt kell h mondjam, amiben a legbiztosabb voltam a 3 fogadás közül, az volt a legesélytelenebb játék! Egy kis keresgéléssel találhattam volna olyan információkat, hogy garcia lopez az nap érkezett felkészülés nélkül, máskor is játszott-e már ennyire szarul (igen játszott), éppen elég lett volna egy kis kutatás és feketelistás lett volna ez a fogadás! Csak amikor már a kommentátor is azt mondja h esélytelen Zopp:(((((((((( Lett volna más tippem is ehelyett a meccs helyet, mondhatom h a legrosszabbul választottam, mert azok bejöttek...

#9 július 24, 2012, 12:44:54, midi
Közeleg az Olimpia..

Ez minden fogadó álma vagy rémálma, biztos vagyok benne lesznek akik nulláznak, de lesz fosztás is bőven..  :D
Én fosztani szeretnék és terveim között van egy minimum 2-3ezres plusz bevétel! (60-70%-os találati arányt tervezek)
Nagy hátrányom, hogy rengeteg ismeretlen sportág van még számomra és háromszor annyit kell utána járjak egy fogadásnak, mint normális esetben!

Olyan sportágakra teszem a voksaimat, amiben látok fantáziát, hogy esélyes h bejön, legyen ez akár a badminton is..

Szerintem lesz bőven meglepetés a tornán, érdemes lehet figyelembe venni, hogy melyik sportágakban van ANGLIAI esélyes és aszerint rakni a téteket! (ha nem is nyerik meg, de jobb eredményeket produkálnak mint korábban)

Megérzéseim azt súgják h a kínaiak kevesebb érmet szereznek mint tavaly! És abban se vagyok biztos h Phelps aratni fog megint, valamint szerintem most nem leszünk olyan jók vizilabdában, legalábbis nem nyerjük meg!

A legfontosabb szerintem a jelenlegi forma! Kit érdekel h hány érmet nyertek? Ha nincs élete topján!

Szabadtéri sportágnál érdemes böngészni lesz-e eső!

#10 július 24, 2012, 23:04:46, midi
Tenisz/Labdarúgás 2-es kombinált szelvény

Jan Hajek v Rogerio Dutra Silva   :angel:
Jan Hajek győzelem
Odds: 1,33
  /// Döbbenten látják szemeik h 1-4-nél Hajek feladta :O nem akarom elhinni

DVSC- Skenderbeu
over 1,5 gól
Odds: 1,20
  :ok:

Tét: 355 Ft
Végső odds: 1,596
Várható nyeremény: 212,99

Összesen: +71Ft  :great:

///szerk: Erősen meglepődtem, amikor kiderült, h hajek feladását törölték és jóváírták a loki plusszát, így összeségében nyereséggel zártam ezt a meccset is

#11 július 24, 2012, 19:58:22, midi
Tennis ATP, Kitzbühel

Andreas Haider-Maurer - Ernests Gulbis
Haider-Maurer győzelem
Odds: 2,2
Tét: 350 Ft
Várható nyeremény: 420 Ft
/// 6-2, majd volt 5-2 is de fordított Gulbis 5-7-re! Nem áll jól a szénám 1-4 a 3. szettnél

Nagyon jól szerepelnek véleményem szerint eddig az osztrákok a tornán és az oszták gyerek véleményem szerint jó formában van:) Lehetett volna kicsit nagyobb is az odds, de egy 55-60%esélyt így is érzek


ÉLŐ: 3. szett 1-4, 0-30-nál
1-6-ra nyeri Gulbis!
odds: 3,5
tét: 300 Ft
/// Felfoghatatlan számomra, hogy feljött gulbis, érezhető volt h összeesik az osztrák! 1-5-ben biztos voltam, 1-6-ra pedig óriási esélyt láttam, legalább egy 80%-ost!


Összesen: +400Ft

#12 július 24, 2012, 21:55:27, midi
Tennis ATP, Kitzbühel

Horacio ZEBALLOS - Simone BOLELLI
Over 22,5 game
odds: 1,8
tét: 320Ft
várható nyeremény: 256Ft
/// 5-7, 5-7 Bolelli javára, nagyon megéreztem h szoros lesz a közöttük lévő viadal :)

///Mérkőzés előtti gondolatmenetem:
Alapvetően egy sima Bolelli győzelmet várnék, azonban nemrégiben sikerült megnyernie egy fedettpályás versenyt, ez még jelenthetné azt is h elfáradt vagy nincs sok kedve itt játszani, de ezt nem tartom valószínűleg és inkább azt érzem h nagy formában van, nyerni akar!
Az alap teóriámat erre hegyeztem ki-->nehéz lesz megszoknia a salakot, ráadásul Zeballos is formában, és nem az a könnyen adja magát típus! 3szettes mérkőzést várnék, de legalább egy szoros két szettest! Hamár a szorzókat is nézzük közel azonos a két játékos esélyei, ráadásul Kitzübelben előfordult jópár 3 szettes mérkőzés is.
Lehetséges eset azonban az is h simán elfog vérezni az olasz, a salak se fekszik neki annyira, de továbbra is azon a véleményemen vagyok, h kemény, szoros, sok szettes mérkőzés elött állunk!


Összesen: +256 Ft

#13 július 25, 2012, 00:33:54, midi
ÉLŐ Kosárlabda USA-Spanyolország

4-ik negyed under 46
odds:1,83
tét: 300Ft
várható nyeremény: 272,72
  :ok: /// A vége izgalmas volt (az amarikaiak megakarták dobni a 100-at) , 2tripla az utolsó percben, de 44 kosár lett végül éppenhogy:)

/// Indoklás: esélyesnek érzem h az utolsó negyedben lesz a legkevesebb kosár, a spanyolok veresége eldőlt, olimpia egyre jobban közeleg, nem látnám értelmét egy kosáresőnek az utolsó negyedben!
1. negyed: 44 kosár
2. negyed: 44 kosár
3. negyed: 46 kosár
Ráadásul eddig nem volt olyan negyed, ahol több kosár lett volna 45-nél (közben átírta a bet a 3-ik negyedet ott több lett)! Miért éppen az utolsóban lenne?
Ha az amerikaiak parádézni akarnak és a spanyolok nem adják magukat, esetleg a spanyolok még nem adták fel 15 pontos hátrányról, akkor lehetséges h elveszítem, de összeségében hosszútávon pozitív szerintem ez a fogadás!


Végeredmény: 100-78

Összesen: +272,72Ft  :great:

#14 július 26, 2012, 12:30:19, midi
Tenisz és női labdarúgás Olimpia kombóm:

Rogerio Dutra Silva- Gulbis  :noway:
Gulbis győzelem
odds: 1,50
/// 6-4, 6-4 következő körben double a brazil ellen...

/// Bár Gulbis nem a legszimpatikusabb játékos a számomra és eléggé kiszámíthatatlan a játéka, de a tegnapi meccse a rendkívülien rossz kezdést eltekintve jól sikerült neki! Felpörgött és szerintem egy ilyen bámulatos fordítás után lemossa a brazilt a pályáról! (/szerk: lassan szó szerinti lemosás lesz, az eső miatt...)
A brazil Jan Hajek ellen nem igazán tudott bemelegedni, maximum a pályával szemezgetett egy kicsit, de még azzal se igazán, így szerintem Gulbis ellen nem sok esélye lesz, ráadásul a brazilnak már ez az eredmény is jónak tekinthető! Silva nem igen produkált jó eredményt eddig "nevesebb" teniszezők ellen idén rank 111 (    Michael Russell ) volt a best killje, bár gulbis szokott meglepetéseket okozni, de véleményem szerint a legutóbbi feltámadása azt jelentette h nem adja könnyen magát és jó helyezést akar elérni!


Kamerun- Brazilia (női olimpia)
Brazilia nyer
odds: 1,12
///0-5  :ok:

/// Mondanom se kell, elég esélytelennek tűnnek itt a kameruniak, akik valószínűleg inkább  tapasztalatszerzésnek fogják fel az egész olimpiát nem hiszem, hogy lenne keresni valójuk a mérkőzésen, egyedüli kérdés hány gólt kapnak! Meglepetések persze születhetnek! De véleményem szerint a brazil lányok sikeresen hozzák ezt a meccsüket, bár nem tartom top esélyesnek őket, de egy csoport továbbjutást elfognak érni, aminek az első lépése a kameruniak legyőzése lesz!


Svédország- Dél afrika (női olimpia)
Svédország nyer
odds: 1,2
  ///4-1  :ok:

/// Egy újabb afrikai csapat, a viszonylag erős svédek ellen! Nem hiszem, illetve felfoghatatlan lenne a számomra, ha nyernének az afrikaiak! Svédország akár érem esélyes is lehet! Egy laza 1-0, 2-0-ás eredményt várok!

Végső odds: 2,02
Tét: 405 Ft
Várható nyeremény: 415,12 Ft

Összesen: -405 Ft  :noway: