OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Közben a spanyolok hozták is, 27-6-ra győztek. Ha végig tolják izomból, akkor lazán 35-40 gólt dobnak. 11-0-al nyitottak  ;D, aztán félidő tán 16-1, onnantól lubickoltak, kicsit a luzitánokat is hagyták játszani, és lett 27-6 a vége.

Reméljük, USA és Japán is szállítja az overt, bár picit fura, hogy a line nem emelkedik.

11:40, bet365, vízilabda, női
Mediterrán játékok
Franciaország - Törökország
26.5 gól alatt @ 1.83

Inkább megérzés, mint jól megalapozott tipp. Törökország ugatja a vízilabdát, Európa elit csapataitól, nagyjából 27-30 között szokta kapni 2-4 dobott gól mellett. Franciaország nagyjából Európa elitje és a selejt közötti részbe tartozik, olyan csapat, amely azért a jobbak ellen is tanúsít ellenállást, ugyanakkor esélye még nincs olyan csapatok ellen, mint a spanyol, olasz, görög, holland, mi. stb.
De ez az olasz együttes inkább védekezés-orientált, arra épít. Ez mondjuk látszik mert itt a mediterrán játékokon már játszott egy 10-3-as meccset Olaszországgal. Összehasonlításképp az olaszok Törökországot 30-3-ra verték.

Franciaország nem nagyon szokott gólzáporos meccseket játszani, Törökország meg amúgy is be van oltva góllövés ellen. Max 5-6 gólt várok a török lányoktól, ugyanakkor szerintem a franciák se nagyon fognak 20 fölé menni, így ez a 26.5-ös határ elég jól be van lőve, de valószínűleg az under a sanszos.
Nem erős tipp, még csak közepes sem a tétet tekintve, de ezen a 'lyukas' napon játékba lehet küldeni egy kis apróval.

Egy másik tipp, szintén csak megérzés, mert a ffi vízit annyira azért nem követem, de
Görögország kényelmes csapat hírében áll, szeretik végigjátszani a támadásokat, nem sietnek soha sehová. Ha meg vezetnek, ráülnek az előnyre, aztán tartják.
A török csapat két meccset játszott itt a tornán, spanyolok ellen 20-5-re, olaszok ellen 23-3-ra kapott ki.
Most a line under/overt tekintve a bet365-ön 27.5
Amondó vagyok, nem lesz meg. Ez a görög csapat 'lusta', védekezésből jeles, és támadásba csak annyit tesz bele, ami kell a sikerhez. Nyílván ez a görög csapat számára egy edzésnek ér fel, nem hiszem, hogy rámennek arra, hogy 30 gólt dobjanak.
Egyébként, hogy milyen underes csapat a görög jelzi, hogy tegnap a spanyolok ellen játszottak egy 4-3-as találkozót.
Tippem az, hogy a görög-török meccs (férfi) 27.5 alatt marad a gólok száma (bet365)
Ez sem erős tipp, de az előzővel kombiban kiad egy 3.00-as odds körül.

#3738 június 29, 2018, 13:45:09, oakland23
Foci:
NPL Queensland - Women (Ausztrália)
Brisbane Roar/NTC   -   Logan Lightning
Kezdési időpont 11:15
sportingbet/bwin, már live felület

gólok száma 6.5 felett @ 3.80

kis téttel: 1. fi eredménye minden más @ 34.00

Az első opció reális, a másik meg kis bohóckodás, de amúgy nem ördögtől való gondolat

*Püüffff, volt pár dugó, de nem elég.

csoportmeccsek után számlá(k)ról pénz kiutalva (magam sem gondoltam két hete, hogy lesz mit kiutalni  :D), 10 + 10 ezer maradt fenn bet365-ön ill sportingbeten
Utóbbin megy erre a meccsre három tipp:
Stara Zagora - Anorthosis
Gólok száma pont 6: @ 26.00
pont 7: @ 67.00
ill 8 vagy több: @ 201.00

kezdés most!

#3740 június 29, 2018, 17:58:06, oakland23
akkor most egyet, amit komolyan is gondolok
17:30
bet365
Montenegró-Szlovénia
első fi első 17 gólig Montenegró @ 4.00

veszettül csalódott lennék, ha nem jönne

*kivettem a tét 2.5-szörösénél, megint jön a félidő közepi válság Montenegrónál
Valószínűleg 15 perc után jön valami sorcsere féle, mert addig szinte minden meccsen jól termeltek, aztán jön egy holtidő, mint most is.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 29, 2018, 17:29:37
akkor most egyet, amit komolyan is gondolok
17:30
bet365
Montenegró-Szlovénia
első fi első 17 gólig Montenegró @ 4.00

veszettül csalódott lennék, ha nem jönne

*kivettem a tét 2.5-szörösénél, megint jön a félidő közepi válság Montenegrónál
Valószínűleg 15 perc után jön valami sorcsere féle, mert addig szinte minden meccsen jól termeltek, aztán jön egy holtidő, mint most is.
Huhúú, de örülök, hogy cash outoltam. Első 15 percnél dobott Montenegró 10 gólt, aztán a 15-30 perc között 2-őt  :o:

#3742 június 30, 2018, 15:36:59, oakland23
12:20
vízilabda férfi, Mediterran Games
Törökország-Portugália

helyosztó meccs, a torna két leggyengébb együttese a 7. helyért küzd meg. Szóval tét lófasz, de tényleg semmi, viszont azt az egy győzelmet azért be szeretné gyűjteni szerintem mindkét csapat. Nos, ha tiszta lesz, akkor itt a törökök nyernek, mert bár valóban mindkét csapat kutyaütő az európai elithez képest, de egymás szintjén azért a török együttes 3-5 góllal jobb.

tipp: Törökország nyer @ 1.72 bet365
*Nyertek a portugálok,  :-X

sportingbet/bwin

lehet tenni, hogy kap lapot a kapus.
vb-ről van szó

8.00-as odds, na mármost ez előbb-utóbb valamelyik meccsen jön, hisz bejátszik az időhúzás is, meg ugye mezőnyben is kaphat lapot, ha egy csatárt elkaszál, stb.
500 Ft-ot tettem rá, ha nem jön, teszem a köv. meccsre is, és így tovább. Egyszer csak bejön  ;D

14:00
AFF
sportingbet/bwin élő felület

élőben kinn van singapúr meg indonézia meccs, u1ö mindkettő, szerintem mindkettőn elképzelhető, hogy az esélyes csapat jól megszórja a másikat, elég jók a szorzók gólokra, ha az egyik jön, már nem rossz.
ilyen 5-6 gólra mindkét meccsen lehet számítani

singapore-indonesia, sportingbet/bwin live 14:00-tól

női foci

gólokra szerintem ez is jó, indonesia jobb csapat, 4-5 góllal nyernie kéne

tegnap szépen megszoppattak ezek az ázsiai meccsek, de visszaszopatom mind  ;D
Kambodzsa-Malaysia női foci 14:00-tól de live felület

Egész sok mindenre lehet fogadni, én reménykedem egy félidő 0-3, 1-3-ban minimum, de titkon 5 maláj gólt várok félidőre. meg úgy ecte, bár két förtelmes csapat, de hátha jön egy grund jellegű meccs végre, nem úgy, mint tegnap.

Többet szopok az elmúlt két napban, mint Michelle Wild egész aktív pályafutása során.

Egy utsó, ha ez sem, akkor maradok a vb-nél, büntetők és öngólok látástól vakulásig.

Viszont van itt egy u19-es női meccs, Litvánia-Lettország
15:00-tól, sb/bwin, live rész

tipp: első félidő hazai csapat 1.5 gól felett @ 4.75  szerintem value, bár ezek a csajok vannak annyira bambák, hogy ilyet elég nagy bátorság írni, meg ugye nem is abban a passzban vagyok, amikor minden jön, hanem épp fordítva...

+ u20-as kézi bet365-ön, Japán eljut 30 gólig 2.15-ért elég jól néz ki, fi-ben vannak 17-nél, és fizikálisan jobban bírják, mint a románok

u20-as női kézi
Hollandia-Angola
Tipp: Mindkét csapat eljut 25 gólig @ 1.90
bet365

Minden meccs más, ez tény, de ha Hollandia képes volt ettől a vak Paraguay-tól 25-öt kapni, akkor ezt a 25-öt Angola is megdobja. Azt meg készpénznek veszem, hogy Hollandia eljut 25-ig. Meglátjuk. 20:00-tól van kezdés, előtte 18:00-tól jönnek a magyarok, sajna nem tudom élőben nézni, vagy ha úgy játszunk, mint vasárnap, akkor talán nem is baj

A magyar lányok számára elég homály volt az első félidő középső 10 perce (pontosabban 10-25. perc között), túl könnyen ment minden az elején. 7 gól 10 perc alatt easy tippé varázsolta, majd a következő tiz perces idősáv "ellehetetlenítette" a tippet. Félidőnként én is 17 gólra osztottam fel a tippet, de 30 perc után már no chance kategória.