OAKLAND BET's

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


nagyjából 2 negyed után lehet is tolni a cash outot, szinte a 100%-át adja

#3706 május 19, 2018, 18:34:22, oakland23
Dánia a 3. negyedben 3 perc 30 másodperc alatt kapott 7 gólt  ;D Vízilabdában öcsém  ;D
Dánia akkor is gólt kap, amikor nála a labda  ;D
-az úszással is komoly gondok vannak, pedig azért Dánia nem egy Csád

22:00
CONCACAF zóna vb selejtező a csajoknál este
US Virgin Islands-Grenada

Két egész vak csapat feszül egymásnak, de a női focinak is legalját kell elképzelni
itt egy videó pl az esti Trinidad-Virgin szigetek meccsről, elképsztő a virgin szigeteki csajok produkciója :D
https://www.youtube.com/watch?v=_4MUElQzxU0

10-0-ra nyert Trindad, az ellenfél védekezése azért nem etalon.

Gondolnánk, hogy ennél nincs lejjebb, de igazából Granada sem jobb egy fokkal sem. Nehéz igazából mit mondani, hogy ez európai szemmel milyen szintnek felel meg, de nagyjából semmilyennek. Grenadáról is akad egy-két videó youtube-on, kedvencem az, amikor egy mezőnyjátékosra bízzák a kirúgást, és kb saját térfél felééig bírja kirúgni a csaj.  ;D

2.5 gól felett @ 1.52-ért van kinn, sok érték nincs benne, mert amilyen bambák a védők, itt olyan bambák a támadók, de azért ilyen védelmek mellett, ilyen grundmeccsen 90 perc alatt minimum 4-5 dugónak meg kell születnie

péntek reggel 9:20-tól
női vizilabda
Wales - Dél Afrika
Tipp: 21.5 gól felett @ 1.83
bet365, már kinn van a kínálatban
(egyébként a program részen azt írják, hogy lesz rá live, de erre azért mérget nem vennék, inkább behúzom pre-match)

nagyon nem akarok indoklásba bocsátkozni, de az előző ilyen tornán Wales Dél-Afrikától gyengébb csapatok ellen is rendre kurva sok gólt kapott, Izrealtől meg a csehektől például 30 felett kapott, de az írek is 22-ig jutottak ellenük.
Legutóbb ezt a tornát (picit más csapatokkal rendezték) de a dél-afrikaiak nyerték, Wales full utolsó lett.

Negyedenként 7 góllal lehet kalibrálni Dél-Afrika részéről, és akkor ne zárjuk ki, hogy Wales is dob 3-4 gólt, szerintem többet aligha. Egyébként a -15.5-ös hendi is tutinak tűnik, de én valamiért inkább a gólokra megyek.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 24, 2018, 21:20:01
péntek reggel 9:20-tól
női vizilabda
Wales - Dél Afrika
Tipp: 21.5 gól felett @ 1.83
bet365, már kinn van a kínálatban
(egyébként a program részen azt írják, hogy lesz rá live, de erre azért mérget nem vennék, inkább behúzom pre-match)

nagyon nem akarok indoklásba bocsátkozni, de az előző ilyen tornán Wales Dél-Afrikától gyengébb csapatok ellen is rendre kurva sok gólt kapott, Izrealtől meg a csehektől például 30 felett kapott, de az írek is 22-ig jutottak ellenük.
Legutóbb ezt a tornát (picit más csapatokkal rendezték) de a dél-afrikaiak nyerték, Wales full utolsó lett.

Negyedenként 7 góllal lehet kalibrálni Dél-Afrika részéről, és akkor ne zárjuk ki, hogy Wales is dob 3-4 gólt, szerintem többet aligha. Egyébként a -15.5-ös hendi is tutinak tűnik, de én valamiért inkább a gólokra megyek.

2-18 lett az over elszállt, a hendi pp jött volna, de hát én a gólokra mentem, minthogy feleztem volna a tétet...
Igazából csak a bet365 kis grafikáját követtem oldalt, kiállítás az első félidőben nem is volt, ami vizilabdában kb a hihetetlen kategória, a végén meg rendre Walesnek adták a labdát, azok meg be voltak oltva gól ellen, így csak az idő ment... Ááá, sajnálom nagyon, mert nem így terveztem, és alakulhatott volna ideálisan, de most ez van.

nem is írok má' inkább konkrét tippet, csak tényt közlök
szóval női vizilabda, eu nations cup
Írország-Wales
3.5-ös hendiből tették ki, szerintem az írek négynél többel nyernek. két éve ezen a tornán 22-2-őt játszottak, az írek nyertek ilyen arányban. Ha két éve 20-al nyertek, akkor legalább négy csak lesz közte most is.

még egy megérzés, belgium-dél afrika meccsen bőven 20.5 fölé megyünk majd, de már félve írom, mert amit beírok, baszik jönni.

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 25, 2018, 12:18:07
nem is írok má' inkább konkrét tippet, csak tényt közlök
szóval női vizilabda, eu nations cup
Írország-Wales
3.5-ös hendiből tették ki, szerintem az írek négynél többel nyernek. két éve ezen a tornán 22-2-őt játszottak, az írek nyertek ilyen arányban. Ha két éve 20-al nyertek, akkor legalább négy csak lesz közte most is.

még egy megérzés, belgium-dél afrika meccsen bőven 20.5 fölé megyünk majd, de már félve írom, mert amit beírok, baszik jönni.
Az ilyen majomkodást már szeretem. Köszönöm a tippet oak, és várom a folytatást. ;)

egy érdekesség

-este Seattle-RSL meccs az MLS-ből, melyhez stat:

A két csapat utolsó 13 (!) bajnokiját sorozatban rendre a hazai csapat nyerte
A Seattle utolsó hét hazai bajnokiját kivétel nélkül megnyerte a Real Salt Lake ellen
A Real Salt Lake a mostani bajnokságban idegenben egyszer ikszelt, ám az utolsó 5 idegenbeli bajnokiját csúnyán elbukta 3-1, 4-0, 2-0, 3-1 és 4-1 arányban.

Ezek után kíváncsi leszek, hogy mi lesz itt, én várok egy kezdőt, hátha Lodeiro tud játszani, és akkor valami -1-es AH-t biztos rakok

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 26, 2018, 11:23:56
egy érdekesség

-este Seattle-RSL meccs az MLS-ből, melyhez stat:

A két csapat utolsó 13 (!) bajnokiját sorozatban rendre a hazai csapat nyerte
A Seattle utolsó hét hazai bajnokiját kivétel nélkül megnyerte a Real Salt Lake ellen
A Real Salt Lake a mostani bajnokságban idegenben egyszer ikszelt, ám az utolsó 5 idegenbeli bajnokiját csúnyán elbukta 3-1, 4-0, 2-0, 3-1 és 4-1 arányban.

Ezek után kíváncsi leszek, hogy mi lesz itt, én várok egy kezdőt, hátha Lodeiro tud játszani, és akkor valami -1-es AH-t biztos rakok

bummm, 0-1 a vége. Félidőt néztem, hát igazi hányinger meccs volt, de a BL finálé után levezetésként még aludni úgysem tudtam. A Seattle azért próbákozott, de szar és bamba srácokkal állt fel a kezdő, igazi tuskó bunkókkal, Dempsey pedig már rég a nevéből él. Morris és Lodeiró nélkül ez a csapat képtelen lenne gólt lőni még Kariusnak is. Most meg nézem, 0-1 a vége  ;D. Meg is érdemelte a seattle, mondjuk annyiból jó volt látni, hogy ilyen formában komolyabb csapat ellen (mondjuk Atlanta) a RSL védelem 5-6 gólt alsóhangon kapna. Tapasztalatnak jó volt, egyébként mint sportélmény, hát kb a hányinger kategória

22 órától
St Kitts-Virgin szigetek női foci

https://int.women.soccerway.com/international/nc-america/womens-wc-qualifying-concacaf/2018/caribbean-1st-round/r47256/

St Kitts meglepetésre ikszelt Tobagóval, így a továbbjutás attól függ, melyik végzi ki jobban ellenfelét a 4. meccsen. St kitts a Virgin szigetekkel játszik, Trinidad meg majd Grenadával 00:30-tól.

elvileg lesz live, érdemes lehet majd követni az alakulást, mert St Kittsnek minél többet kell lőni, nem szabad majd alibizni, annyit kell lőni, amennyit csak bír


#3715 június 09, 2018, 16:14:02, oakland23
2/4-ben

észt-marokkó 4.5 gól felett
magyar-ausztrál 4.5 gól felett
tunézia-spanyol 4.5 gól felett
franciaország-usa 5.5 gól felett

350 Ft alaptéttel unibeten, ott a legjobbak az oddsok ezekre a piacokra

aztán
400-400 Ft, hogy az ausztrálok vagy mi kihagyunk egy büntetőt, 26-os és 29-es odds, illetve hogy lesz öngól a meccsen, erre 300 Ft-ot tettem 13.00-as oddson.

ill még unibeten brahiból 100 Ft-tal 6 darab correct score a meccsünkre
0-3 1-3 2-3, ill. 0-4, 1-4 és 2-4

betclicen meg bónuszt pörgetek, így ott 2500 Ft-tal tettem, hogy ausztrália 1.5 gól felé megy.

Nem merek többet rátenni, mert nagyobb néptipp, mint az ausztrál győzelem nem nagyon volt mostanában. De elnézve a csapatunkat, szerintem kettőt biztosan lőnek az ausztrálok, és ebból az egyik valószínűleg fejesgól lesz. Sajna nem tudom nézni élőben, de majd úgyis ismétlik  :)

ill. betclicen 150 Ft, hogy Kádár gólt lő, csak a 30.00-as odds miatt  :)

Port Adelaide - Melbourne
AFL (ausztrál focim, a tojáslabdás)

226 pont felett @ 21.00

megérzés  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 22, 2018, 11:50:43
Port Adelaide - Melbourne
AFL (ausztrál focim, a tojáslabdás)

226 pont felett @ 21.00

megérzés  :D

hát 8 perc alatt három széles, kurvára meg bolondulva ez a liga, meg ezek szerint én is...

Múlt héten a Sydney - WCE hozott egy olyan első negyedet, ahol egy gól volt, hát nem gondoltam, hogy ezt is alul lehet múlni, de lehet sikerül  ;D

kézi, női live, 10:00-tól, bet365
Montenegró-Szerbia
női
mediterrán játékok

1. fi első 15 gól Montenegró @ 5.00
1. fi első 17 gól Montenegró @ 9.50

Montenegró eljut 35 gólig @ 15.00

elsőt komolyan is gondolom, másik kettő vagy-vagy tippek. Igazából 5-10 perc után okosabbak leszünk, de keret alapján Montenegró jobb, és egység alapján is, hisz itt a Bud fele, Jaukovic, Grbic stb... szerbek szerintem nem olyan erősek, és az egység sem biztos, hogy megvan