Sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ballers
Hétfőn kezdik vetíteni (magyarul is az HBO-n) Mark Wahlberg legújabb sorozatát, a Ballerst (Nagypályások). Hasonló stílusú sorozat lesz, mint az Entourage. Játékosügynökök, sztárok, amerikai foci. Számomra ez a nyár leginkább várt új sorozata. Remélem hozza az elvárt szintet (a trailerek alapján ütősnek tűnik), főszerepben Dwayne Johnsonnal.

www.youtube.com/watch?v=15lfITfxMDI

Utolsó bejegyzésem óta senki nem ajánlott sorozatot, így megteszem én. Aki szereti a Netflix sorozatait, annak ez kötelező, de szerintem aki végignézi a videót az is kedved kap majd hozzá. A sztori nem túl bonyolult: Pablo Escobar életéről szól. Elnézve az első évadot (ami már ki is jött egyben, hála a Netflixnek), kiváló alkotás született (szerintem az elmúlt 5-10 év sorozatai alapján nálam top3 gyanús), és már be is rendelték belőle a második évadot. Kiváló szereposztás, fantasztikus akciójelenetek, és ragyogó sztori.

www.youtube.com/watch?v=U7elNhHwgBU


Limitless
Filmből készült sorozat. Játszik benne a film főhőse Bradley Cooper is (igaz nem főszerepben). Első rész nem sikerült túl erősre, de érdemes folytatni, mert úgy néz ki, hogy kezd beindulni a sorozat a 2-3. résztől.

www.youtube.com/watch?v=QqMe6pwSfIE


The Player
Wesley Snipes neve már nem jelent egyet a minőséggel. Első részt láttam, az annyira nem győzött. Eléggé humoros akciójelenetek, de adok egy esélyt a következő két résznek is.

www.youtube.com/watch?v=7eXHjHBb368

Észbontók S02

Mikor született Mátyás király?
- Húúha, hát szerintem előbb, mint anyám.

Milyen halmazállapotú a levegő szobahőmérsékleten?
- Egyáltalán mi az a halmazállapot?
- Van a kemény, meg a híg. Vagy ilyen nincs?
- Nem tudom.
- Legyen kemény.
- De az biztos, hogy nem. Kemény például a talaj. A talaj az kemény halmazállapotú.

Mettől meddig tartott az első világháború?
- Jó de most várjál. A honfoglalás volt előbb, vagy az első világháború?
- Mikor volt a honfoglalás?
- 1848-ban.

http://play.viasat.hu/eszbontok/

Első évad is "zseniális" volt, de ebbe sikerült még nagyobb hülyéket összeszedni.  :great:



Láttam már a bemutatóját, amikor kihozzák PONTOS évszámnak az 1500-as éveket mint a 14.század kezdete, hát beszartam. De ezek most komolyan ilyen hülyék? Vagy kamu az egész? Én nem hiszem el hogy ilyen ostoba emberek léteznek. Ráadásul önként jelentkeznek?  :o Vagy hogy megy ez?

Térképről kellett volna felsorolni a kontinenseket... A válasz: északi, déli, nyugati és keleti kontinens...

Az első szezon jobban tetszett. Ott még tudtam nevetni, sőt voltak helyes válaszok is! Szerintem az idei évadban rámentek arra, hogy csak a leghülyébbek kerüljenek be...

Néhány sorozat legújabb évadáról: SPOILEREK!!
Arrow 4. évad: Már a harmadik évaddal is akadtak bőven problémák, de ez a negyedik eddig egy borzalom. Erősen kezdett az Arrow, de hasonlóan anno a True Bloodhoz, ugyanolyan gyorsan hanyatlik. Gyenge verekedések (szinte már röhejesek), erőltetett párbeszédek, szokatlanul sok érzelgősség. Egyedül Damien Darhk tartja életben valamelyest a sorozatot. Első normális főellenség a sorozatban.

Flash 2. évad: Nem nagyon tudom hova tenni ezt a második évadot. Többször a röhögőgörcs fog el, hogy mennyire gagyi az egész, máskor pedig kifejezetten várom a következő részt (na ez volt eddig ritkábban). Nem akarok nagyon belemenni a témába, de eddig az új évadot, csak a föld 2-vel tudják nézhetővé tenni. Ahogy látom lesz egy újabb szerelmi szálunk a főhős és a nyomozócsaj között.

Empire 2. évad: Egészen fain az új évad is, mondjuk nem kell túl magasra tenni a lécet, de legalább ebben nem csalódik az ember, nem úgy mint a fenti két sorozatban. Hozza a kötelezőt.

Gotham 2.évad: Nagyon vártam a második évadot, főleg Joker és Pingvin karakterei miatt. Erre mi történik?? Nézzétek meg...  Csak azt nem értem, hogy minek egy olyan embert alkalmazni írónak, mint Bruno Heller, aki sikeresen elszarta a Mentalistát is? Ugyanez lesz a Gotham sorsa is, ha így folytatja...
Talán minden idők egyik legjobb sorozatkarakterét szúrta el az egója miatt Mr. Heller.

Lehet, ha így folytatódik, akkor három kasza lesz az évadok végén.


Most kezdem a Mad Men című sorozatot. Régóta meg akarom nézni, de eddig sose volt rá időm. Kíváncsi vagyok ki az aki látta már a fórumról, és ha igen, mi a véleménye róla. Utána pedig jöhet végre a Fargo második évada.


Aranyélet
Kijött a hazai gyártású aranyélet első része. Eddig egy nagyon ígéretesnek tűnő könnyed sorozat. Kiváló képi világ, jó karakterek, és nagy potenciált rejtő sorozat. Ha így folytatják a többi részt, akkor az utóbbi évek (évtizedek) legjobb magyar sorozata lehet, ami még nemzetközi színtéren is megállná a helyét.

www.youtube.com/watch?v=aYwQTTeca9U

Idézetet írta: Pozzato Dátum november 08, 2015, 23:22:47
Ha így folytatják a többi részt, akkor az utóbbi évek (évtizedek) legjobb magyar sorozata lehet, ami még nemzetközi színtéren is megállná a helyét.
Azert valljuk be, az a lec nincs olyan nagyon magasra rakva.

Idézetet írta: Pozzato Dátum október 29, 2015, 22:44:30
Néhány sorozat legújabb évadáról: SPOILEREK!!
Arrow 4. évad: Már a harmadik évaddal is akadtak bőven problémák, de ez a negyedik eddig egy borzalom. Erősen kezdett az Arrow, de hasonlóan anno a True Bloodhoz, ugyanolyan gyorsan hanyatlik. Gyenge verekedések (szinte már röhejesek), erőltetett párbeszédek, szokatlanul sok érzelgősség. Egyedül Damien Darhk tartja életben valamelyest a sorozatot. Első normális főellenség a sorozatban.

Flash 2. évad: Nem nagyon tudom hova tenni ezt a második évadot. Többször a röhögőgörcs fog el, hogy mennyire gagyi az egész, máskor pedig kifejezetten várom a következő részt (na ez volt eddig ritkábban). Nem akarok nagyon belemenni a témába, de eddig az új évadot, csak a föld 2-vel tudják nézhetővé tenni. Ahogy látom lesz egy újabb szerelmi szálunk a főhős és a nyomozócsaj között.

Empire 2. évad: Egészen fain az új évad is, mondjuk nem kell túl magasra tenni a lécet, de legalább ebben nem csalódik az ember, nem úgy mint a fenti két sorozatban. Hozza a kötelezőt.

Gotham 2.évad: Nagyon vártam a második évadot, főleg Joker és Pingvin karakterei miatt. Erre mi történik?? Nézzétek meg...  Csak azt nem értem, hogy minek egy olyan embert alkalmazni írónak, mint Bruno Heller, aki sikeresen elszarta a Mentalistát is? Ugyanez lesz a Gotham sorsa is, ha így folytatja...
Talán minden idők egyik legjobb sorozatkarakterét szúrta el az egója miatt Mr. Heller.

Lehet, ha így folytatódik, akkor három kasza lesz az évadok végén.


Most kezdem a Mad Men című sorozatot. Régóta meg akarom nézni, de eddig sose volt rá időm. Kíváncsi vagyok ki az aki látta már a fórumról, és ha igen, mi a véleménye róla. Utána pedig jöhet végre a Fargo második évada.

Arrow+Flash  :great: :great: :great: :great: :great: :great: :great:

Idézetet írta: junglefever Dátum november 09, 2015, 02:24:57
Azert valljuk be, az a lec nincs olyan nagyon magasra rakva.
Egyértelműen nincsen magasan a léc, de ez a sorozat (első rész alapján), még a nemzetközi mezőnyben is megállná a helyét. Persze így is akadnak hibák, de már ez is hatalmas fejlődés. Az HBO-tól jó volt a Terápia is, szóval lehet, hogy innentől több igényes magyar sorozatot kapunk tőlük.

#103 november 12, 2015, 03:28:53, Knapp
Idézetet írta: Pozzato Dátum november 09, 2015, 10:08:14
Egyértelműen nincsen magasan a léc, de ez a sorozat (első rész alapján), még a nemzetközi mezőnyben is megállná a helyét. Persze így is akadnak hibák, de már ez is hatalmas fejlődés. Az HBO-tól jó volt a Terápia is, szóval lehet, hogy innentől több igényes magyar sorozatot kapunk tőlük.

Az hbogo-n megnézhető az első 4 rész (a legelsőhöz nem kell regisztráció, azaz előfizetés), tényleg nem rossz és érdekel a folytatás, viszont az kicsit zavar, mikor a Maffiózók vonaltól elmennek a Szívtipró gimi irányába!  :)

Ha egyszer lesz amerikai verziója a sorozatnak, akkor abban szerintem több lesz a vér és a csöcs - ez ugye egyébként sem áll távol az HBO-tól - ebben egyelőre visszafogottak a készítők. (spoiler: eddig egy pár cicit mutattak, de nem azét, akiét kellett volna!!!)

De várjuk ki a végét, mert az évad utolsó epizódjai állítólag azért lesznek késő este vetítve, mert más korhatár besorolás alá esnek. (a mostani részek 15-ös karikával mennek)

Milyen szar lesz majd a 16-17 éveseknek, hogy nem engedik nekik megnézni az évadzáró részeket a szüleik...


Hja, ezt most találtam:
http://kupon.hbogo.hu/?p=1

Elvileg 30 napos ingyenes hozzáférést lehet vele aktiválni.
Majdnem olyan jó, mint egy betathome kupon.

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 29, 2015, 07:49:17
Láttam már a bemutatóját, amikor kihozzák PONTOS évszámnak az 1500-as éveket mint a 14.század kezdete, hát beszartam. De ezek most komolyan ilyen hülyék? Vagy kamu az egész? Én nem hiszem el hogy ilyen ostoba emberek léteznek. Ráadásul önként jelentkeznek?  :o Vagy hogy megy ez?

Megkapják azt a pár ezer forintot,és eljátszák a hülyét,ilyen egyszerű. Egy ismerősöm volt benne,innen tudom. De ennél sokkal durvább dolgok is vannak,ismerek tv2-nél egy sminkest,olyanokat mond néha,amin még én is meglepődök ,pedig tudom hogy a média egy nagy humbuk.