Sorozatok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum március 07, 2016, 12:23:38
Sziasztok!
Nem tudom, hogy korábban már volt róla szó esetleg, én a Banshee c. sorozatot szeretném a figyelmetekbe ajánlani. Már a 3. évadot nyúzom, és nem volt benne még csak egy unalmas rész sem. Folyamatos pörgés, látványos akciók, és persze erotika is bejátszik :D
Egy próbát mindenképpen megér! :)
Áprilistól befejező évad a Cinemaxon!  ;)

#136 március 09, 2016, 21:24:18, hubika88
húh én is elkezdtem ezt, egy nap betegszabi alatt végigpörgettem az első évad háromnegyedét, baszki nem nagyon tudtam leállni vele, jó kis krimis féle (eddig minden részben szeretkeztek)

Idézetet írta: hubika88 Dátum március 09, 2016, 21:17:44
húh én is elkezdtem ezt, egy nap betegszabi alatt végigpörgettem az első évad háromnegyedét, baszki nem nagyon tudtam leállni vele, jó kis krimis féle (eddig minden részben szeretkeztek)

Én is 5 nap alatt toltam le a 3 évadot. Szerintem a minőség az évadok előrehaladtával esik vissza, de ettől függetlenül megnézem majd a 4. évadot is.

Pedig sztem, és a kritikák alapján is a 3. évad a csúcs. 8) :D
Az 1. még "csak" egy elég korrekt, pörgős akciósorozat.

Még nem láttam ezt a Banshee-t, de sok jót írtatok róla. Tudnátok hasonlítani nekem valami sorozathoz? Évadon átívelő története van?

Kijött már a House of Cards negyedik évada??? :D :D :D

Én áprilisra/májusra vártam. Jó pár hónappal ezelőtt olvastam egy cikket amiben az volt, hogy most nem februárban érkezik, hanem csak tavasz közepe felé várható. Mérgelődtem is magamban, hogy ennyit kell várni az új részekre. Most meg látom, hogy már egy hete elérhető. Indítom is! Ma nem alszok...

kurva jó volt ez a banshee, mikor lesz kb a 4. évad ncoreon?
kicsit úgy éreztem magam mintha GTA-znék, tolom a küldetéseket megölök mindenkit ilyesmi  ;D

Aki szereti az igényes és minőségi sorozatokat MAGYARUL nézni, annak ajánlom áprilistól a 11.22.63.-at (Stephen King műve JFK meggyilkolásáról..időutazós James Francós műsor), illetve májustól az American Crime Storyt (O.J. Simpson gyilkossági ügyének tárgyalása). Mindkettőt a Fox magyar nyelvű csatornáján tekinthetjük meg. 11.22.63. értékelése 8.8 és nem csökken, hanem stagnál, ahogyan az American Crime Story 8.6-os értékelése is.
Mindkét sorozat a végéhez közelít Amerikában (1-1 rész maradt csak belőlük) és ennyi alapján bátran merem ajánlani. Nekem nagyon tetszett mindkettő, igaz mindkét sorozatban volt 1-1 gyengébb rész, de ez szerintem bőven belefér.

11.22.63. : Szinkronos előzetes
www.youtube.com/watch?v=MzrDoSZbmaA


American Crime Story: ehhez még sajnos nincsen szinkronos előzetes
www.youtube.com/watch?v=b9Qoo8vh-Ms

Kidőltem pár napra, az alatt ledaráltam az új X-Aktákat. 8) Kicsit félve álltam neki, nehogy meggyalázzák az emlékeimet, nem sok jó kritikát olvastam, illetve eléggé felemásak voltak. Első rész után aztán én is fogtam a fejem. Egyrészt jó volt újra a képernyőn látni Muldert és Scullyt, de, ha nincs bennem a nosztalgia-faktor, akkor valószínűleg nagyon gyorsan kaszáltam volna.  :redchug: Így kitartottam, gondoltam, amúgy is rövid az évad. A harmadik részért viszont megérte. Az egy 10/10-es epizód. :) Összességében lekötött, azt hiszem még néztem is volna, de 7/10-nél többet nem adnék neki, és ebben benne van az is, hogy anno nagy rajongó voltam. :)

Idézetet írta: secretariat Dátum április 03, 2016, 11:50:01
Kidőltem pár napra, az alatt ledaráltam az új X-Aktákat. 8) Kicsit félve álltam neki, nehogy meggyalázzák az emlékeimet, nem sok jó kritikát olvastam, illetve eléggé felemásak voltak. Első rész után aztán én is fogtam a fejem. Egyrészt jó volt újra a képernyőn látni Muldert és Scullyt, de, ha nincs bennem a nosztalgia-faktor, akkor valószínűleg nagyon gyorsan kaszáltam volna.  :redchug: Így kitartottam, gondoltam, amúgy is rövid az évad. A harmadik részért viszont megérte. Az egy 10/10-es epizód. :) Összességében lekötött, azt hiszem még néztem is volna, de 7/10-nél többet nem adnék neki, és ebben benne van az is, hogy anno nagy rajongó voltam. :)
Én is hasonlóan vélekedek róla. Voltak jó részek, de mostani szemmel nézve nem elit sorozat véleményem szerint.

Valaki nézte anno a Twin Peaks sorozatot? Én most jutottam el oda, hogy elkezdjem. Tudom, hogy egy klasszikusról van szó, de valahogy kimaradt az életemből. Ráadásul jövőre visszatér a sorozat, így lehet aktuális is belevágni. Amúgy is mostanság néztem meg David Lynch pár filmjét (Mulholland drive, Straight Story) és ezek alapján nagyok az elvárásaim a TP-vel szemben is.

Twin Peaks elég alap, csak győzd ki a végéig. :D Van némi üresjárat, ha nem kap el a hangulata.. Mondjuk nálam többször nézős. :) De nem minden részt Lynch rendezett, sőt, ez meg is érződik rajta.
Lost highwayt is lesd meg, ha már Lynch. :D

A 11.22.63. és az OJ-s sorozatot én is ajánlom. 8)

Banshee 4. évad elindult :topbet_125: :topbet_125: :topbet_125:

Master of none
Szerettem volna egyik estére egy lazítós/nevetős 20-30 perces sorozatot nézni. Erre esett a választásom. Eredmény: kevés alvás és letoltam az egész évadot aznap este (5 óra körülbelül). Nagyon kellemes csalódás volt. Nem vártam túl sokat a beharangozók alapján tőle, de végül nagyon meglepett. Főszereplő egy indiai srác, aki színészként dolgozik. Az ő mindennapjaiba tekinthetünk be rajta és a barátain keresztül (ázsiai haver, néger leszbikus csaj stb.). A 10 részes sorozat minden epizódjában a mostani világ egyik problémáját boncolgatja, hol viccesen, hol elgondolkoztatóan. Lesz itt szó családról (hogy a szüleink mennyi minden tettek és tesznek értünk), megcsalásról, gyerekvállalásról, közösségi média káros hatásáról, kisebbségek helyzetéről stb. Ne várjuk azt a sorozattól, hogy végig nevetni fogunk, akadnak persze minden részben vicces jelenetek (még így is eléggé sok), de összességében ez a sorozat inkább az érzelmeinkre és a gondolkodásunkra helyezi a fő hangsúlyt.
Értékelés: 9/10


Wayward Pines
Ez egy kiváló sorozat lehetett volna. Nagyon elő volt készítve az alap szituáció : rejtélyes kisváros, ahová egy baleset folytán kerül hősünk (a titkosügynök Ethan Burke). Két eltűnt társát jött megkeresni, de végül a saját életét is menteni kell, hiába került egy idilli helyre. Wayward Pinesban semmi és senki sem az, aminek látszik. Nem spoilerezek tovább, inkább arról írnék, hogy jól fel volt építve a sorozat a 5-6-7. részig, de aztán jött a mélyrepülés. Az addigi részekre nyugodt szívvel adnék egy 8-8,5 pontszámot, de az évadzáró nálam csak 5/10. A végét elszúrták. Most májusban viszont jön a második évad, így lehet javítani a készítőknek. Külön jó hír azoknak, akik magyarul szeretnék nézni, hogy a neten így is megtaláljátok a sorozatot.



Aki nézte, annak ez egy jó hír (számomra nap híre). Szóval május 10.-én jön a Gomorra második évada. Az eddigi részeket meg lehet tekinteni magyarul is, hogy ha valakit érdekel.

www.youtube.com/watch?v=2ycqPHLZ2D0

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 13, 2016, 12:23:42
Aki nézte, annak ez egy jó hír (számomra nap híre). Szóval május 10.-én jön a Gomorra második évada. Az eddigi részeket meg lehet tekinteni magyarul is, hogy ha valakit érdekel.

www.youtube.com/watch?v=2ycqPHLZ2D0

Húha, kíváncsi voltam, hogy folytatják-e, de akkor sem lett volna komoly hiányérzetem, ha maradnak az 1 évadnál. Remélem marad a színvonal. :)  :ok: