SPF Póker Bajnokság

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Sziasztok!

Nemtudom mennyire pörög mostanában a póker téma errefelé, de korábban (évekkel ezelőtt) voltak SPF-es versenyek is.
Emlékszem, hogy 20-30 embert azért megmozgatott a dolog általában, és még így online is jó hangulatú kis versenyek voltak.

Ha lenne rá igény, nem találunk ki egy kis bajnokság jellegű, pontszerzős, SPF-es versenysorozatot!? Természetesen ingyenesre gondoltam, a PokerStars Home Games akár teljesen megfelelő felület erre. Korábban a termekben külön indultak ezek a versenyeink a privát fül alatt, de ehhez a szervezési részéhez nem értek. :)

Lennének érdeklődők!?  :beerchug:

Üdv mindenkinek:)

Mi benne vagyunk, ha van jelentkező. A Pokerstarsnál még megy a Home Games részleg?

Ezen kívül szükség lenne egy mindenkinek (vagy legtöbbnek) megfelelő időpont, s akkor rendszeresen abban az órában rendezni.



#4 június 22, 2018, 17:43:31, Powell
Én is szívesen játszanék :ok: Igen még most is van Home game rész pokerstaron

Na alakul ez, népszerű ez az online póker téma.  :)

Emlékszem anno még Várda64 is nagyon pókeres volt, de szerintem vannak még többen, akik nem bukkantak rá erre a posztra.

Díjazás témát nem tisztem eldönteni, de valamilyen minimális, jelképes díjakkal indíthatnánk (bár részemről nem ez az első számú, de mégis csak vonzóbb úgy az embereknek, ha a dicsőség mellé jár valami...  8) ). A rendszer meg lehetne bajnokság jellegű. Akár versenyenkénti díjazással, akár pontgyűjtős rendszerrel (pl. első 5 helyezett kap pontot a tabellába... és nyilván érdemes súlyozni a pontokat, hogy ne 1-1 pont legyen a helyezések közötti különbség... első 10 p., második 6 p., harmadik  4p., negyedik 2p., ötödik 1p. pl... ). Aztán azon belül sokmindent lehet finomítani... ide jöhetnének az ötletek... pl.... tegyük fel, szerda meg vasárnap esténként 8-kor lenne mindig a kis versenyünk (úgy rémlik ezek voltak a legnépszerűbb időpontok), az havi 8 kb... Így lehetne havi bajnokság, vagy lehetne, hogy egy bajnokság 2 hónapig fut, akkor akár 16 versenyből is állhat... Minimum részvételt lehetne megadni, pl aki díjat érő helyezést ér el, az csak akkor érvényes, ha a versenyeknek legalább az 50%-án részt vett. Stb... Ötleteljünk.

Ha úgy van, egy körüzenet, vagy egy kis poszt kimehetne erről az SPF részéről, sokakhoz nem jut el ez a poszt szerintem, de úgy gondolom, népszerű dolog lehet. Üdv!  :beerchug:

Ja és igen, a Poker Stars-nál még mindig van Home Games funkció. Nyilván ez könnyít a szervezésen, nem kell tárgyalgatni a termekkel, mint anno.

https://www.pokerstars-gg.eu/poker/home-games/?no_redirect=1


A mi részünkről, amint mondtuk mehet a dolog, de cselekedni csak kb. augusztustól tudnánk, vagy ősszel.


Idézetet írta: SPF Admin Dátum június 25, 2018, 13:08:30
A mi részünkről, amint mondtuk mehet a dolog, de cselekedni csak kb. augusztustól tudnánk, vagy ősszel.

Az is király, érthető.

Addigra ötleteljük ki a részleteket. Illetve összehozhatunk versenyen kívül egy-egy kis versenyt a Home Games-en belül, hogy csekkoljuk a rendszert. Azt létrehozom én, itt pedig megbeszéljük, hogy ki venne részt rajta, meg mikor lenne jó.

Gondolom az vitán felül áll, hogy No Limit Holdem-et játszunk!? Szerintem nincs, aki mondjuk mindenképp az Omahához ragaszkodna..  :laugh:

Hétvégén akár mehetne is egy próba verseny, az se baj, ha csak néhány indulóval.. Vasárnap este mondjuk ki jönne egy kis játékra, hogy teszteljük a Home Games-t? 19:00-es kezdéssel pl...  :beerchug:

Az időpont nem kőbe vésett... várom az ötleteket, na meg a jelentkezőket, hogy akkor ki lenne benne egy bajnokságon kívüli kis versenyben... és akkor az időpontra is dobjatok be ajánlatokat!  :)  :beerchug:

Péntek (vb-n szünnap lesz) este, 19-20 óra.

Úgy látom nem pörög túlságosan a topik egyelőre. Viszont biztos vagyok benne, hogy ennél jóval több embert érdekel a dolog, ahogyan korábban is volt rá példa!  :)

SPF Admin! Esetleg egy olyan dolog nem férne bele nektek, hogy kidobtok egy rövidke posztot/cikket a főoldalnak egy olyan részére, ahol ez releváns lehet!? "Újraéled az SPF Póker Bajnokság!"  ,   "Szívesen mérnéd össze pókertudásod sportfogadó közösségünk tagjaival!?" ...stb. Valami ilyesmi jellegűre gondoltam... esetleg egy linkkel, ehhez a fórumhoz... Szövegezését vállalom ha gondoljátok, valamint akár a szervezést is majd a későbbiekben.  :ok: :beerchug:

Idézetet írta: zsivany20 Dátum június 27, 2018, 14:36:58
Úgy látom nem pörög túlságosan a topik egyelőre. Viszont biztos vagyok benne, hogy ennél jóval több embert érdekel a dolog, ahogyan korábban is volt rá példa!  :)

SPF Admin! Esetleg egy olyan dolog nem férne bele nektek, hogy kidobtok egy rövidke posztot/cikket a főoldalnak egy olyan részére, ahol ez releváns lehet!? "Újraéled az SPF Póker Bajnokság!"  ,   "Szívesen mérnéd össze pókertudásod sportfogadó közösségünk tagjaival!?" ...stb. Valami ilyesmi jellegűre gondoltam... esetleg egy linkkel, ehhez a fórumhoz... Szövegezését vállalom ha gondoljátok, valamint akár a szervezést is majd a későbbiekben.  :ok: :beerchug:

Szerintünk nagyobb sikere lesz ha visszatérünk a témára ősszel. Most vb, közben szabadságok stb.

Csak most látom, de ez király ötlet :) Nyilván lehet majd SPF hivatalos, de ha előbb összeállunk egy kis játékra és simán benne vagyok.