III. elődöntő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szerinted ki a Nagymenő a felsoroltak közül?

Lacapi
flamman
LosGabos
András
BvB_09
Tomka
Szigo
gavrilo14
Irtis
laudrup
hillandkimi
november 26, 2021, 02:18:08, TiB
SPF Nagymenő - második elődöntő

Könnyed hangvételű szavazás, melyet kiegészítünk laza tippjátékkal is, hogy végül megtaláljuk a Nagymenőt! Dönthetsz a jelöltek tippjei, hozzászólásai, naplója vagy akár szimpátia alapján is, rád van bízva! Jelölteknek a kampányolás megengedett, csináljuk egy jó hangulatú dolgot ebből!

III. elődöntő (december 6. - dec. 12. között): @Lacapi @flamman @LosGabos @András @BvB_09 @Tomka @Szigo @gavrilo14 @Irtis @laudrup @hillandkimi

A legtöbb voksot gyűjtőnek (azonos állás esetén gyűjtőknek) irány a döntő!

Legtöbb szavazatot begyűjtő nyereménye: 5000 forint Skrillen
Szavazás kezdete: december 6. - 10:00
Szavazás vége: december 12. - 10:00

Sok szerencsét mindenkinek!

Na itt egyértelműen csakis a tippeket néztem, ezért nem is lehet más a választásom, mint: @Szigo! :ok:

Szóval kezdjük ott, hogy @LosGabos egy remek ember, ezért került be a jelöltek közé, ez a Tipster Liga de más alapján is nyugodtan állíthatom, és mivel inkább a rossz emberek sokasodnak, kell ide nekünk LosGabos! Rövid kampánnyal indított már ő is, eredményeket említve!

Idézetet írta: LosGabos Dátum november 18, 2021, 13:12:03
Köszönöm a jelölést! Valószínűleg a Tipster Ligában végzett munkám hagyott @TiB -ben eddig ki nem törlődött nyomot.  :D
Esélyem csekély a nyerésre, de lazán véve ez jó buli lesz.

Kampány?
Nézz be a naplómba, ahol annyi a zöld, mint a Váci úton este 10-kor zöldhullámnál.
Nem pirulok akkor sem, ha valamelyik tippem piros, de ne engem hibáztass, ha befolyásolható voltál és pont azt választottad.

Ha pénzt is szeretnél keresni, akkor a Nap tippjénél keresd a tuti döntetlen ajánlatomat.

Az esetleges pénznyeremény felét valamelyik adományalapba ajánlom fel.

A végére: SFTotó nyertes 5x, SFScore nyertes 4x, Tippverseny nyertes, Liga nyertes, SPF Kupa nyertes, mert "egyetlen dologra vagyok igazán büszke magamban, az a szerénységem."  ;D

Írtam az eredeti topikba, hogy köszönöm a jelölést, de nem szeretnék részt venni ebben a játékban.

Köszönöm, jó játékot kívánok.

Idézetet írta: zbking Dátum november 18, 2021, 17:17:34
Írtam az eredeti topikba, hogy köszönöm a jelölést, de nem szeretnék részt venni ebben a játékban.

Köszönöm, jó játékot kívánok.

Igazad van van, bocsánat, bent maradtál, de kivelettelek.

Szorzók az elődöntő győztesére:

III. elődöntő (december 6. - dec. 12. között)

@Várda64 2.10
@Szigo 2.20
@gavrilo14 4.50
@LosGabos 6.50
@BvB_09 7.50
@Tomka 9.00
@Lacapi 11.00
@flamman 21.00
@András 21.00

Minden jelölt kap szavazatot @ 1.02
A győztes szavazatainak száma 13,5 alatt 1.85 - felett @ 1.85
A győztes a Várda-Szigo duóból kerül ki Igen @ 1.55 - Nem 2.35
Az élen holtverseny alakul ki @ 7.50

Idézetet írta: oakland23 Dátum november 19, 2021, 09:42:14
Szorzók az elődöntő győztesére:

III. elődöntő (december 6. - dec. 12. között)

@Várda64 2.10
@Szigo 2.20
@gavrilo14 4.50
@LosGabos 6.50
@BvB_09 7.50
@Tomka 9.00
@Lacapi 11.00
@flamman 21.00
@András 21.00

Minden jelölt kap szavazatot @ 1.02
A győztes szavazatainak száma 13,5 alatt 1.85 - felett @ 1.85
A győztes a Várda-Szigo duóból kerül ki Igen @ 1.55 - Nem 2.35
Az élen holtverseny alakul ki @ 7.50
Számomra a megtiszteltetés @oakland23 , hogy ilyen magasan rangsoroltál. Majd a szavazók eldöntik, de tetszik a játék, a világ pénzéért ki nem hagynám.  ;)

Erre nem volt felkészülve a MonkeyBet, de bekerült a harmadik elődöntőbe két új jelölt: @Irtis és @laudrup

Meggyőző érveket is hoztak fel maguk mellett! :beerchug:

Idézetet írta: laudrup Dátum november 19, 2021, 12:32:54
Ha még van hely én is jövök szívesen!
Majd ránézek a szabályokra, de gondolom tippeket kell tolni!
szerk.
Látom indokolni kell miért akarok jelölt lenni:
Az év sportfogadója cím nyertese voltam(2014? valahol ott környékén)
naplóm 711ezer feletti megtekintésen áll
stabil gólvadász stratégiát dolgoztam ki
youtube videókkal is segítettem, segítem a kezdő és középhaladó sportfogadókat
több cikkem is jelent már meg az oldalon, elsősorban fogadási stratégiák témában(gólvadászat, brék vadászat)
2010 nyara óta vagyok fórumtag
6767 hozzászólást küldtem már amire 2733 köszönet érkezett,
a több mint 10 éves tagság, és a több hosszabb "egészségügyi" szünet ellenére is napi 1.635 kommentes átlagot sikerült tartani.
Ez jelzi hogy azért nem floodolok minden hülyeséget, átgondolt, statisztikai alapon alátámasztott tippeket tolok.

Idézetet írta: Irtis Dátum november 19, 2021, 12:03:50
Köszönöm a megtisztelő jelölést! Ha még lehetséges, elindulnék a játékban.

Miért szavazz rám?

8 éve vezetek egy igen egyedi naplót (https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=10725.0), ahol a meccsek előtti oddsmozgások alapján próbálom kitalálni, hogy mire érdemes fogadni. A stratégiát betartó fogadásaim pluszban vannak.
Mostanában újra aktív a napló. Főleg teniszben utazok.
Ha nyerek, megírom a régóta tervezett "A második szett átka" c. cikket.
A nyereményt teljes egészében jótékony célra ajánlom fel.

A monkeyBet ezzel csak nyer  ;D

Kicsit olyan, mint amikor fogadsz egy férfi 100-ra, aztán kiderül, hogy mondjuk Bolt és Blake is indul, de a korábbi fogadások is érvényben maradnak :D


Rám nincs is szorzó, mondjuk 1,01 ért nem éri meg magamat rakni :D

Idézetet írta: hillandkimi Dátum november 23, 2021, 14:33:40
Rám nincs is szorzó, mondjuk 1,01 ért nem éri meg magamat rakni :D

Utólag kerültél be, miután a Monkeybet oddsmesterei hosszas számítások után kijöttek a kínálattal, és mivel egy globálisan is elismert fogadóirodáról van szó, nincs idejük mindig frissíteni a kínálatot, a fogadási opciók be és kikerülése után.

#11 november 26, 2021, 09:16:14, Irtis
A fogadásaimból nyert milliókból megbíztam a Monkey Solutionst, hogy készítsen elfogulatlan, a megbízó érdekeit véletlenül sem tükröző közvélemény-kutatást szűkebb hazámban, Dél-Budán. Az eredmények biztatók: a 2. OEVK-ban 43%-on, a 18. OEVK-ban 41%-on állok. A szavazóköri eredmények azt mutatják, hogy a lakótelepeket még meg kell dolgoznom, a XI. kerület északi részén viszont nincs ellenfelem.  :)



Idézetet írta: TiB Dátum november 18, 2021, 15:32:28
III. elődöntő (december 6. - dec. 12. között): @Lacapi @flamman @LosGabos @András @BvB_09 @Tomka @Szigo @gavrilo14 @Irtis @laudrup @hillandkimi

Sziasztok!

Amint láthatjátok kikerült a nevem a jelöltek listájából. Én kértem meg a játék szervezőit, hogy töröljenek a listáról.
Az oka: hosszú, türelemmel viselt betegsége után 28 éves korában itt hagyott bennünket a menyem, legkisebb unokám édesanyja, akit leányunkként szerettünk.  :'(
Ezt csak azért osztottam meg veletek, hogy mindenki képben legyen, nyomós oka van a visszalépésemnek.

Megértéseteket köszönöm és mindenkinek jó játékot kívánok!

Várda64  :'(

Idézetet írta: Várda64 Dátum november 27, 2021, 08:30:45
Sziasztok!

Amint láthatjátok kikerült a nevem a jelöltek listájából. Én kértem meg a játék szervezőit, hogy töröljenek a listáról.
Az oka: hosszú, türelemmel viselt betegsége után 28 éves korában itt hagyott bennünket a menyem, legkisebb unokám édesanyja, akit leányunkként szerettünk.  :'(
Ezt csak azért osztottam meg veletek, hogy mindenki képben legyen, nyomós oka van a visszalépésemnek.

Megértéseteket köszönöm és mindenkinek jó játékot kívánok!

Várda64  :'(

Oszinte reszvetem  :'(

Szerintem mi szavazás nélkül is tudjuk, hogy @Várda64 egy Nagymenő, ahogy a menye is az! Aki felveszi a küzdelmet egy ilyen betegséggel, és türelemmel, gyereknevelés mellett küzd ellene, nem mindennapi ember. Habár nem ismertem, de nálam a menyed egy igazi harcos Nagymenő, a legkisebb kisunokára vigyázni fog fentről, ebben biztos vagyok. Nyugodjon békében, és kitartás a családnak :(

Kell ott fenn egy ország, amit senki nem talál, kell ott fenn egy ország, mely bárkit átölel...

https://m.youtube.com/watch?v=t3rluBFlkhM