ATP Estoril, München

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Heti ATP tornák: Estoril, München

Ebben a témában lehet beszélgetni a tornákról, ide jöhetnek a tippek, vélemények stb.  :topbet_125:

Legutóbbi öt győztes:


Estoril

ATP Estoril 2018   Sousa Joao
ATP Estoril 2017   Carreno-Busta Pablo
ATP Estoril 2016   Almagro Nicolas
ATP Estoril 2015   Gasquet Richard
ATP Oeiras 2014   Berlocq Carlos


München

ATP München 2018   Zverev Alexander
ATP München 2017   Zverev Alexander
ATP München 2016   Kohlschreiber Philipp
ATP München 2015   Murray Andy
ATP München 2014   Klizan Martin

Érthetetlen, hogy lehet Zverev még mindig 3. ekkora folyamatos 0 teljesítménnyel...

Idézetet írta: Greipel Dátum május 03, 2019, 18:02:23
Érthetetlen, hogy lehet Zverev még mindig 3. ekkora folyamatos 0 teljesítménnyel...

Mert a pontjai jelentos reszet tavaly majusban szerezte, ezek majd most fognak elveszni (ilyen formaval). Egy eve Munchen es Madrid zsinorban behuzva, majd romai donto es utana rekordnak szamito negyeddonto Parizsbol.

En azt nem ertem h ezt a muncheni tornat miert ilyenkor eroltetik, mikor max 10 fokok vannak  ;D egy hete stuttgartban fedett salak torna volt pont emiatt mert nem meglepoek ott meg ilyenkor a fagyasok, par eve mikor jottem haza nemetbol a muncheni torna idejen vagy 5 cm ho allt az autopalyan

Idézetet írta: hubika88 Dátum május 03, 2019, 19:27:01
En azt nem ertem h ezt a muncheni tornat miert ilyenkor eroltetik, mikor max 10 fokok vannak  ;D egy hete stuttgartban fedett salak torna volt pont emiatt mert nem meglepoek ott meg ilyenkor a fagyasok, par eve mikor jottem haza nemetbol a muncheni torna idejen vagy 5 cm ho allt az autopalyan
volt már, hogy havazott ezen a müncheni tornán is :D