Betclic Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


18 millió forintos Ünnepi versenysorozat a Betclicnél

December 25.-ig a Betclic Kaszinó sorban hét ajánlattal vár, amelyeken különböző extra nyereményekben részesülhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a Karácsonyi Kívánság Ranglistaversenyen

A Betclic 18 millió forintos Ünnepi versenysorozatának második ajánlatával ingyenes pörgetéseket és pénznyereményt zsebelhetsz be. A főnyeremény 90 ezer forint. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Szerezz akár 100 ingyenes pörgetést az Aloha! Christmas nyerőgépen

A Betclic 18 millió forintos Ünnepi versenysorozatának harmadik ajánlatával számládra való befizetéseddel akár 100 ingyenes pörgetést szerezhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vegyél részt a Betclic Téli Versenyén

A Betclic 18 millió forintos Ünnepi versenysorozatának negyedik ajánlatával egyetlen pörgetéssel akár 30 ezer forint pénznyereményt zsebelhetsz be. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Vedd ki részed 15 millió forintból a Betclic Dupla Esély ajánlatával

A Betclic 18 millió forintos Ünnepi versenysorozatának ötödik ajánlatával a jogosult nyerőgépeken játsszva, a véletlenszerű nyeremény mellett, további duplázó meglepetéscsomagot is bezsebelhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A zord időjárással dacolva a Jeti Ranglistája 300 ezer forintos fődíjat hoz

Gyűjtsd serényen a ranglistapontokat a Betclic Kaszinó jogosult nyerőgépein és vedd ki részed a vonzó nyereményekből. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

A 'faelorn-wild-heroes' slot betölt nektek? Tegnap játszottam rajta, és valami tündér ikonból ha 200-at összegyűjtünk, jött volna valami bónusz kör. Na mármost nekem 196-nál elszállt a játék, azóta sem tudom betölteni...  Nézzen már rá vki legyen szíves, neki betölti-e

Chaten azt javasolták, töröljek kukit, de nem segít...

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2021, 10:22:00
A 'faelorn-wild-heroes' slot betölt nektek? Tegnap játszottam rajta, és valami tündér ikonból ha 200-at összegyűjtünk, jött volna valami bónusz kör. Na mármost nekem 196-nál elszállt a játék, azóta sem tudom betölteni...  Nézzen már rá vki legyen szíves, neki betölti-e

Chaten azt javasolták, töröljek kukit, de nem segít...

Nekem betöltött.

Itt sem volt baj, amíg égette a pénzt. Valami tündér ikonból kellett volna 200-at gyűjteni, hogy jöjjön valami kis cash vissza, erre mikor már 196-ot összegyűjtöttem, egyszerűen megadta magát a játék  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 16, 2021, 10:22:00
A 'faelorn-wild-heroes' slot betölt nektek? Tegnap játszottam rajta, és valami tündér ikonból ha 200-at összegyűjtünk, jött volna valami bónusz kör. Na mármost nekem 196-nál elszállt a játék, azóta sem tudom betölteni...  Nézzen már rá vki legyen szíves, neki betölti-e

Chaten azt javasolták, töröljek kukit, de nem segít...
Igazàn megvàrhattàk volna a 199 et is.... :redchug:

Próbáld másik böngészővel. Chrome szokta ezt csinálni, már ha abba vagy jelenleg..


A Betclicnél 30 millió forintos Őrült Fesztivál kezdődik

Vegyél részt a kétnapos versenyeken a Betclic Kaszinó részlegének jogosító nyerőgépein játszva és szerezz minél nagyobb szorzót a megjátszott tétekkel/nyereményekkel. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Szerencsés napok a Betclic Kaszinóban

Játssz a Betclic nyerőgépein és az Élő Kaszinó részlegén, hogy 10%-os visszafizetésben részesülhess 30,000 forintig. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Ünnepeld a Kínai Újévet 300 ezer forintos nyereménnyel

Gyűjtsd a ranglistapontokat a Betclic Kaszinó jogosult nyerőgépein és akár 300 ezer forintos pénznyereményt zsebelhetsz be. Emellett, ingyenes pörgetésekben is részesülhetsz. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org