Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

Tigris és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: dgabesz Dátum március 20, 2018, 21:22:14
Bezony van!  :police:
Szkrínsátolni kell minden befizetésed igazolását abaqoosban és küldeni mail-be...

Én a helyedben hanyagolnám ezt az irodát. Pár nagyobb értékű nyertes fogadás után korlátoz...  :crazy:

Ez csak átmeneti technikai gond miatt volt (esetleg még van) így.  :cya:

Unibet TV: Legmagasabb szintű foci és tenisz - ÉLŐ közvetítések

Világszerte keményebbnél keményebb válogatott mérkőzések és európai belső bajnoksági rangadók kerülnek terítékre. Emellett a Miami Open is az izgalmas befejező részéhez közeleg. Fogadj és kövesd élőben az Unibet TV-n.



Valaki? A mostani kockázatmentes fogadás érvényes azokra is akik az előző magyar meccs idejéről kaptak visszatérítést és még nem forgatták meg azt az 1500 bónuszpénzt? Avagy lehet fogadni abból is?

Idézetet írta: Capo21 Dátum március 27, 2018, 19:12:20
Valaki? A mostani kockázatmentes fogadás érvényes azokra is akik az előző magyar meccs idejéről kaptak visszatérítést és még nem forgatták meg azt az 1500 bónuszpénzt? Avagy lehet fogadni abból is?

Szerintem nem, mert ha elfogadod az új bónuszt, akkor a mostani bónuszösszeg elvész, de ezt aktiválásnál ki is írja.

Egy olyan gondom volna, hogy az oldalon, a fogadóirodáknál (irodaválasztó) nem látom az Unibetnél a Skrill logót. A kérdésem az lenne, hogy ez csak lemaradt, vagy nem lehet az Unibetnél Skrill-lel ki- és befizetést eszközölni?

Közben látom, hogy rossz helyre írtam a kérdést. Itt a Sportfogadási ajánlatok vannak. Sorry.

Idézetet írta: HT Dátum április 01, 2018, 21:09:13
Egy olyan gondom volna, hogy az oldalon, a fogadóirodáknál (irodaválasztó) nem látom az Unibetnél a Skrill logót. A kérdésem az lenne, hogy ez csak lemaradt, vagy nem lehet az Unibetnél Skrill-lel ki- és befizetést eszközölni?

A befizetést már évek óta nem engedik skrillről és netellerről (bár úgy emlékszem, hogy a legutóbbi foci EB alatt mégis élt ez az opció pár hétig, talán a vb alatt megint így lesz), kifizetést meg akkor kérhetsz netes pénztárcára, ha korábban fizettél már be vele.
Ezek szerint a régi ügyfeleknek él ez a lehetőség, az újaknak meg nem.
Legalábbis úgy tűnik, mert nálam látszik netes pénztárca a kifizetési opcióknál, de nem szoktam használni.


Idézetet írta: Knapp Dátum április 01, 2018, 22:01:30
A befizetést már évek óta nem engedik skrillről és netellerről (bár úgy emlékszem, hogy a legutóbbi foci EB alatt mégis élt ez az opció pár hétig, talán a vb alatt megint így lesz), kifizetést meg akkor kérhetsz netes pénztárcára, ha korábban fizettél már be vele.
Ezek szerint a régi ügyfeleknek él ez a lehetőség, az újaknak meg nem.
Legalábbis úgy tűnik, mert nálam látszik netes pénztárca a kifizetési opcióknál, de nem szoktam használni.

Értem.
Köszi a segítséget.

Sziasztok!

Kezdő vagyok a sportfogadásban, de most gondoltam, hogy kipróbálom mondjuk az Unibetet. Az első befizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy jelenleg lehet-e banki átutalással belföldre utalni nekik (otp-sként), illetve, ha külföldi számlára kell, akkor a megadott lehetőségek közül az abaqoos-ról van-e valakinek valamilyen tapasztalata?

bet365-ön gondolkodtam még, de ott olvastam, hogy külföldre kell utalni, ami kisebb tétű játéknál nem biztos, hogy megéri.

Köszönöm előre is!

Idézetet írta: David1993 Dátum április 04, 2018, 08:29:15
Sziasztok!

Kezdő vagyok a sportfogadásban, de most gondoltam, hogy kipróbálom mondjuk az Unibetet. Az első befizetéssel kapcsolatban lenne kérdésem, hogy jelenleg lehet-e banki átutalással belföldre utalni nekik (otp-sként), illetve, ha külföldi számlára kell, akkor a megadott lehetőségek közül az abaqoos-ról van-e valakinek valamilyen tapasztalata?

bet365-ön gondolkodtam még, de ott olvastam, hogy külföldre kell utalni, ami kisebb tétű játéknál nem biztos, hogy megéri.

Köszönöm előre is!

Szia,

Igényelj egy VISA kártyát (vagy jó lesz a Mastercard is, ha csak Unibetre) és használd egészséggel.  :cya:

Idézetet írta: SPF Admin Dátum április 04, 2018, 18:25:17
Szia,

Igényelj egy VISA kártyát (vagy jó lesz a Mastercard is, ha csak Unibetre) és használd egészséggel.  :cya:

köszönöm a választ!

Sziasztok!

Fogadásom elhelyezésénél az alábbi üzenet ugrik fel:

"A tét túl magas
Elnézést, a maximális megengedett tét Ft 0.00.

A tétbizonylatot módosítjuk."

A bibi csak az, hogy a piacon nincs olyan esemény, ahol próbálkozásom során (minimum téttel) ne ezt kapnám vissza. Ügyfélszolgálat ránézett a számlámra, mindent rendben talált. Azt mondják nem tudnak semmit tenni ezekkel a limitekkel. Kérdeztem, hogy akkor kihez kellene fordulnom? Ügyfélszolgálat volt a válasz, de hozzátette, hogy ők sem tudnak segíteni. Senki nem tud segíteni, mert szerintük nincs semmilyen hiba a rendszerben. De én a 15 ezer fogadási lehetőség egyikét sem tudom megtenni, mert a maximális megengedett tét Ft 0.00. 

Találkozott már valaki hasonló problémával?

Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem, hogy unibetről szerettem volna kifizetést igényelni és mastercardra nem enged kifizetni, a hozzá tartozó számlára pedig az iban számot nem akarja elfogadni, ügyfélszolgálat csak annyit mond próbálkozzak amíg nem sikerül:)
Az adatok helyesek, igazából ezt már feladtam, de olvastam az unibeten hogy visa kártyára lehet kifizetést igényelni.
Van esetleg valakinek tapasztalata visa kártyára való kifizetéssel?
Válaszokat köszönöm!

Idézetet írta: csumasz Dátum április 05, 2018, 16:20:54
Sziasztok!

Olyan problémába ütköztem, hogy unibetről szerettem volna kifizetést igényelni és mastercardra nem enged kifizetni, a hozzá tartozó számlára pedig az iban számot nem akarja elfogadni, ügyfélszolgálat csak annyit mond próbálkozzak amíg nem sikerül:)
Az adatok helyesek, igazából ezt már feladtam, de olvastam az unibeten hogy visa kártyára lehet kifizetést igényelni.
Van esetleg valakinek tapasztalata visa kártyára való kifizetéssel?
Válaszokat köszönöm!

A VISA-ra kifizetés működik, 3-4 napig eltarthat.

Idézetet írta: csacsa44 Dátum április 05, 2018, 15:51:04
Sziasztok!

Fogadásom elhelyezésénél az alábbi üzenet ugrik fel:

"A tét túl magas
Elnézést, a maximális megengedett tét Ft 0.00.

A tétbizonylatot módosítjuk."

A bibi csak az, hogy a piacon nincs olyan esemény, ahol próbálkozásom során (minimum téttel) ne ezt kapnám vissza. Ügyfélszolgálat ránézett a számlámra, mindent rendben talált. Azt mondják nem tudnak semmit tenni ezekkel a limitekkel. Kérdeztem, hogy akkor kihez kellene fordulnom? Ügyfélszolgálat volt a válasz, de hozzátette, hogy ők sem tudnak segíteni. Senki nem tud segíteni, mert szerintük nincs semmilyen hiba a rendszerben. De én a 15 ezer fogadási lehetőség egyikét sem tudom megtenni, mert a maximális megengedett tét Ft 0.00. 

Találkozott már valaki hasonló problémával?

Előzmények/kukik törlése nem segít?
Ha nem a böngészőben akad valami, akkor vagy unibetes technikai hiba vagy nullára korlátozás. (utóbbiról az unibetnél még nem hallottunk...)

Arra rákérdezhetsz egy konkrét esemény kapcsán, hogy ők látják-e az arra érvényes tétlimitedet és náluk mennyi a maximálisan felrakható összeg?