Ruzsinho - Kezdő szárnypróbálgatások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Mai BL fogadásaim: Minimális összeget tettem a 0-2-re 8-szoros pénzért, csak a poén kedvéért... a Shalkét nem tartom gólveszélyesnek, a Realnak meg szerintem 2 gól elegendő... egyet ez első félidőben, egyet a másodikban..

Ennek megfelelően exchange fogadásba betettem 2,25-ért a félidő/végermény - Real/Real... Azért exchangeltem, mert ha kapna egy gólt az elején a Real, akkor lehet hogy ráfogadok ellnfgoadással, hogy Real/Real lesz akkor is, de akkor már nagyobb összeggel... meccstől függ.

Ruzsinho

Gratulálok a szárnypróbálgatásodhoz, úgy látom fog ez menni.  :) Sok sikert kívánok a további tippjeidhez :ok:

Köszönöm szépen!

A legszebb, hogy nem is láttam a meccset... :) Csak a 88. percben néztem livescore-t, és láttam, hogy jönnek a tippjeim! :) :)

Azért egy 8-szoros pénz soha nem rossz! :)   :redchug: :D

Ma is fogok néhány EL meccset megnézni, és remélem lesznek jól tippelhető meccsek! :)

Meg persze snooker... bár ez tegnap elmaradt... amit nem is bánok.

Ruzsinho  :beerchug:

Mai tippjeim:

Kötésben: Ajax - Legia Warsó - Haza és Celtic - Inter Vendég kb 5szörös pénézrt.


és egy újabb kötött fogadás, amiben abszolút nem vagyok biztos, csak így együtt jók voltak az odds-ok és mivel az előző két napon minden fogadásom győztes volt, így úgy gondoltam, hogy a teljes pénzem 3%-át rá lehet tenni egy ilyen ilyen 'szerencsjáték fogadásra is: Young Boys - Everton - Evertőn győzelem és Guingamp - Dinamo Kijev - Kijev győzelem együtt. kb 7-sezres pénzért!

Ma egyelőre ennyit akartam fogadni

Ruzsinho

végkimenetelre fogadtam és jól rá is fáztam... az Inter a 93. percbe kapott gólt, így ment el, a Dinamo Kijev meccsen pedig már az első félidőben két ember minusszal mentek pihenőre...

NEm is csodálom, hogy elmentek ezke a meccsek.. jobban jártam volna, ha mind a kettőnél 2,5 felettit fogadok, vagy, hogy ind a két csapat lő gólt... érdemes kupák elsőkörében ha az erősebb csapat van idegenben, akkor azt megfogadni, hogy mind a két sapat lő gólt.. persze csak akkor, ha a hazai csapat is képvisel valami játékerőt...

Első veszteségeim elkönyvelem, tanulságokat levonom, és felemelt fejjel megyek tovább! :) Itt a hétvége, és meccs dömping! :)

Ruzsinho

Mai fogadásom:

Utolsó kötés, ha nem jön be... Juventus - Atalanta: (1 gólos hendivel) hazai és Stuttgart -Dortmund Vendég. 4,92-es szorzó.

A Juventus rossz formájában is hazai pályán le kell, hogy győzze a kiesés ellen küzdő Atalantát, valamint a Dortmund magára talált és az utolsó bajnokijukon már vesztett helyzetből is talpra tudtak állni, ami először sikerült a bajnokság folyamán, ami jó előjel.. Suttgart pedig szenved még otthon is.

Ruzsinho

Idézetet írta: Ruzsinho Dátum február 19, 2015, 14:05:53
Mai tippjeim:

Kötésben: Ajax - Legia Warsó - Haza és Celtic - Inter Vendég kb 5szörös pénézrt.


és egy újabb kötött fogadás, amiben abszolút nem vagyok biztos, csak így együtt jók voltak az odds-ok és mivel az előző két napon minden fogadásom győztes volt, így úgy gondoltam, hogy a teljes pénzem 3%-át rá lehet tenni egy ilyen ilyen 'szerencsjáték fogadásra is: Young Boys - Everton - Evertőn győzelem és Guingamp - Dinamo Kijev - Kijev győzelem együtt. kb 7-sezres pénzért!

Ma egyelőre ennyit akartam fogadni

Ruzsinho
Az Ajax,Celtic kombi nem volt egy rossz elgondolás. Csak egy percen múlott, van ez így.Ember tervez........

mindket tipped jo lett volna ha megnyomod a kifizetest most gombot! figyeled a merkozest es mikor ugy latod h megeri akkor bumm :)

Igen én is gondolkoztam, hogy ki kellene fizetni, csak a család aludt, és nem akartam bekapcsolni a gépet és variálni... most úgy néztem meccset, hogy nem volt a kezem a kifizet gombon... legközleebb nem lesz ilyen! :)

Amúgy most ott tartok, hogy a hétfőn befizeettt összeg duplája csücsül a számlámon.. egy hét alatt dupla pénz... de most jönnek a vasárnapi tippek, és tapasztalatom alapján ilyenkor szoktam veszíteni a legtöbbet! :)

Kicsit később írom a tippjeim! :)

Ruzsinho :beerchug: :redchug:

Mai tippek:

C. Ronaldo az Elche ellen 2 vagy több gólt lő: 3,00 szorzóval

VAmint kötésbe: Sociedad - Sevilla - V és Everton - Leicter C. - H ez így egütt 4,68as szorzó.

és a másik kötés: willem II - Ajax V és Hamburg - Münchengladbch - V együtt 5,17.es szorzó.

A mai napon azt fogom figyelni, hogy lesz-e olyan meccs, ahol az esélytelenebb csapat fog vezeti, és ekkor fogom megfogadni az esélyesebb győzelmét, hogy jobb odds-t kapjak.

Ruzsinho

Azt hiszem, hogy látjátok, hogy milyen hatékonysággal jár, ha kötésben fogadok, ha nem olyan meccset írok be, amire vannak érzéseim, hanem csak úgy találok kettőt hármat és fogadok, csak azért, mert kell... hagyjuk az ilyet a francba.

Tegnap fogadtam három megérzőzet... Napoli győezelem, Inter győzeelm és Porto győzelem meg is 6szorozta a pénzem ez a hármas kombó...

Azt jött egy spanyol meccs, amire volt egy érzésem, hogy Levante nyerni fog, 2,8ért, és gondoltam mellé fogadok egy tutit, volt is egy GAlatasaray 1,22ért.... hát persze, hogy a GAlata ment el...

Mai BL fordulóra az érzéseim: Juventus nyer ezt szinte biztosra vettem (lehet ez fog elmenni pont ezért) :) ) valmint a Manchester City és BArcelona meccsen befogatam a Manchester City és a Barcelona győzelmét is...

Juventus - Barcelona győzelem 5-szörös pénz

Juventus Manchester City győzelem - 7,1-szeres pénz...

Jó tippet mindnekinek...
Ruzsinho  :beerchug: