Kézi-Aréna

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


http://www.sport1tv.hu/sztori/74928/gyori-audi-eto-kc-olyan-csapatunk-van-ahol-mindenki-egyfele-megy/

,,Úgy gondolom, Yvette visszatérése sajnos annyira bizonytalan, hogy egyelőre nem tudok azzal számolni, hogy visszatér a közeljövőben, és hiba is lenne, ha ezzel foglalkoznánk, és erre áldoznánk bármennyit az energiánkból. Természetesen nagyon várjuk vissza, és szeretnénk, ha köztünk lenne, de azt tudomásul kell vennünk, hogy nincs itt, és ha itt is lenne, számolnunk kell azzal, hogy májusban edzett utoljára, és mindannyian tudjuk, hogy ez nem így van, hogy hiphop visszaáll"

"Aki a legjobban tud jobbkettőben játszani az Tomori Zsuzsi. Ő jobban játssza a jobbkettőt, mint a bal kettőt. Őt nagyon várjuk úgy 3 hét vagy 1 hónap múlva."

Hat ez a Groot kurva gyenge...  :noway:

Undorító eredmények szó szerint az összes nemzetközi kupában egész hétvégén.  :noway: Szinte minden meccsen volt ügyeskedés. Ilyet ritkán látni.

Még nem hivatalos, de biztos forrásból: Klujber Katrin januártól a Fradit erősíti:beerchug: :great:
... és Pásztor Noémivel is tárgyalunk  :)

#1909 december 09, 2018, 08:53:13, csak1tomi
ÁZSIA: Ázsia-bajnokság - női - Play Off - Döntő
09.12.2018 07:00
Dél- Kórea - Japán

Dél-Kórea win 1.3

30:25

Idézetet írta: Gorriaran Dátum december 07, 2018, 17:32:37
Még nem hivatalos, de biztos forrásból: Klujber Katrin januártól a Fradit erősíti:beerchug: :great:
... és Pásztor Noémivel is tárgyalunk  :)

http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/noi-kezi-a-dunaujvaros-u20-as-vilagbajnokaval-erosit-az-ftc-2673609  :great:

Eduarda Amorim magyar állampolgár lett

    Letette a magyar állampolgársági esküt Eduarda Amorim, a magyar bajnok és Bajnokok Ligája-címvédő Győr brazil kézilabdázója, így kettős állampolgár lett.

    A 32 éves átlövőt Borkai Zsolt polgármester eskette fel csütörtökön délelőtt, a győri polgármesteri hivatalban.
    "Igazán büszke vagyok, hogy megkaptam a magyar állampolgárságot. Nagyon régóta élek már itt, és úgy érzem, teljesen befogadott ez az ország" - idézte a Győri Audi ETO KC honlapja Amorimot, aki 2009 óta a klub játékosa.
    A brazil csapattal 2013-ban világbajnok kézilabdázó a Győrrel négy BL-t nyert, s kilencszer végzett az élen az NB I-ben és a Magyar Kupában.

forrás: MTI

Magyar válogatott csapattársa pótolja Miklert Veszprémben

   Székely Márton, a Tatabánya válogatott kapusa a következő szezontól a Veszprém férfi kézilabdacsapatánál folytatja pályafutását.


    A 28 éves játékos - a Telekom Veszprém honlapja szerint - csütörtökön két évre szóló szerződést írt alá a 25-szoros bajnok klubhoz, melyhez július 1-től csatlakozik.
    A szerződéskötésre egy nappal azután került sor, hogy kiderült, Mikler Roland, a Veszprém jelenlegi kapusa - Székely válogatottbeli csapattársa - a jövő nyártól visszatér a rivális Szegedhez.
    Székely Márton a PLER-Budapestnél kezdte felnőtt karrierjét 2008-ban, majd 2012-ben Balatonfüredre igazolt, 2015-ben pedig Csurgóra. Jelenlegi csapatát, a Grundfos Tatabányát 2016 óta erősíti.

forrás: MTI

#1913 december 24, 2018, 17:45:17, csak1tomi
Thea Mörk visszavonult.  :'(

ezt is csak most olvastam :(

Linn-Kristin Riegelhuth Koren (34, NOR, Larvik) decided to end her handball career.

In Larvik she is an all-time top scorer with her 3407 goals in 591 matches. For Norway she scored 971 goals in 279 matches.



Üdv.
Ma lesz ez a megyei rangadó, női  : 12.30. 18:00    Dunaújváros - Fehérvár       2,33   7,75   1,75
Szerintem nyerni fog a hazai csapat.
Szerintetek?

Szerintem is, ehhez képest furák az oddsok  :)

Idézetet írta: jostir Dátum december 30, 2018, 09:29:17
Üdv.
Ma lesz ez a megyei rangadó, női  : 12.30. 18:00    Dunaújváros - Fehérvár       2,33   7,75   1,75
Szerintem nyerni fog a hazai csapat.
Szerintetek?

Kljubert eladták a Fradinak + a kapusuk Tomasevic megsérült az EB-n. Ezért underdog a Dunaújváros, de ettől még nyerhetnek.

Az unibetnél 3,30-ról most hozták le 2.95-ra a hazait, lehet volt valami kis sure-bet lehetőség valahol