Inter Milan jegy érdekelne!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


szeptember 13, 2018, 12:15:15, SPF Admin
Az Inter Szurkolótábor topikba akartam írni, de láttam, hogy az Arsenal Szurkolótábor téma már archívumos, gondoltam egy olyan helyre írok, ami jobban szem előtt van.

Kicsit olasz foci, kicsit BL. A klub hivatalos weboldala mellett ismertek még olyan jegyvásárlási lehetőséget (tippet, trükköt), ahol baráti jegyárakat találok (viagogo kiesik). Az Intermánián láttam a másik két BL meccsre 70 €-től jegyet, de a Barca meccs még nincs terítéken (vagy a régi tagokkal egyeztetnek először). A Milánóban megrendezett Barca elleni BL meccsre kellene két jegy, azon belül is lehetőleg ne a felső sorba, s ne kapu mögé. Nem tudom, hogy itt hogy vannak a VIP jegyárak, de még 150 € / fő tökéletes lenne (megjegyzem, a Barca egyik bajnokiján volt ennyi, úgyhogy inkább ez álomkategória marad).

Tudom, hogy vannak AC Milan fanok is, gondolom akarva-akaratlanul is tudnak tippeket adni.

Segítségeteket köszönöm előre is!

először, másodszor, harmadszor? senki?

Senki nem jár Inter meccsre. Mondjuk én meg is értem.  ;D

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 19, 2018, 22:22:00
Senki nem jár Inter meccsre. Mondjuk én meg is értem.  ;D
Egyetértek!
Inkább megnézek egy megye III-as focimeccset, mintsem az Intert nézzem.

Kérdeztem egy milánói ismerősömet aki gyerekkora óta inter fan és ő is csak a klub weboldalát javasolta - igaz neki klubkártyája van