Freerollok

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#60 április 17, 2009, 14:26:39, Várda64
Ma 21 óra Expekt: OPHU-100$-1FPP A nevezéshez 1FPP pont szükséges. Maximális létszám 500 fő.

Holnap 21 óra Expekt: OPHU-200$ Freeroll. Nevezés ingyenes. Maximális létszám 500 fő. Ma 21 órától már lehet rá nevezni. Aki indulni szeretne szerintem igyekezzen a nevezéssel, mert erre lehet hamar lecsapnak a pókeresek.

Sziasztok!
Regisztráltam egy irodánál és ma 19:00 - től van egy freerol verseny, az nemgond ha még a számlám nincs feltöltve??? Ettől függetlenül elindulhatok rajta??? gyors válaszotokat előre is köszönöm  :cya:

Idézetet írta: gerry Dátum április 23, 2009, 18:37:27
Sziasztok!
Regisztráltam egy irodánál és ma 19:00 - től van egy freerol verseny, az nemgond ha még a számlám nincs feltöltve??? Ettől függetlenül elindulhatok rajta??? gyors válaszotokat előre is köszönöm  :cya:

Ha nincs olyan követelmény, hogy játszanod kellett egy bizonyos valódi pénzes handet, akkor nyugodtan indulhatsz!

Am. melyik terem, úgy lehet jobban tudok/tudunk segíteni!? ;)

Hát ez most jo kérdés mivel most fogok előx játszani neten pokert! szal nemtom igy megmondani, de csak kiprobalni akarom. Irodat ugye nemszabad irnom ha joltudom!? köszi a segítséget!  :ok:

Megnéztem csak annyi van irva, h 100 $ 's freerol

Idézetet írta: gerry Dátum április 23, 2009, 18:51:26
Hát ez most jo kérdés mivel most fogok előx játszani neten pokert! szal nemtom igy megmondani, de csak kiprobalni akarom. Irodat ugye nemszabad irnom ha joltudom!? köszi a segítséget!  :ok:

Megnéztem csak annyi van irva, h 100 $ 's freerol

Szerintem szabad, főleg, ha olyan amelyik megtalálható az oldalon is, de, ha nagyon nem akarsz reklámozni akkor ki is pontozhatod! :) ;)

PokerHeaven privát fülénél van egy 200€ és egy 300€ privát verseny. Előbbi egy, másik két múlva lesz. Eddig 10-10 ember beregelve, de információim szerint 300 ember alatt nem indul el. Ha jelszó kell rá, akkor a verseny nevében lévő site-on megtaláljátok vagy privátba elküldöm annak akit érdekel. Gyertek sokan ;)

Inkább csak érdekesség:  Eurolinx Poker  18:30  50$-os Survivor Freeroll mindennap.

10 percenként azaz vakemelkedéskor kiesik az utolsó 10% :D  Kíváncsiságból meglesem.

Idézetet írta: Latzka Dátum május 04, 2009, 16:40:37
Inkább csak érdekesség:  Eurolinx Poker  18:30  50$-os Survivor Freeroll mindennap.

10 percenként azaz vakemelkedéskor kiesik az utolsó 10% :D  Kíváncsiságból meglesem.

Érdekes verseny lehetett :)  Hogy sikerült?

Idézetet írta: gigazo Dátum május 04, 2009, 21:50:13
Idézetet írta: Latzka Dátum május 04, 2009, 16:40:37
Inkább csak érdekesség:  Eurolinx Poker  18:30  50$-os Survivor Freeroll mindennap.

10 percenként azaz vakemelkedéskor kiesik az utolsó 10% :D  Kíváncsiságból meglesem.

Érdekes verseny lehetett :)  Hogy sikerült?

Végül is nem teljesen úgy volt ahogy gondoltam. 450-en indultunk és elkezdett visszaszámolni egy óra jobb alul 10 percről, mellette meg egy halálfej jel  meg 45(azaz 10%). De közben ahogy estek ki úgy csökkent ez a szám. Tehát ha a 10 perc letelte előtt kiesik a 10% nem történik semmi. Nem voltam sokáig versenyben, de holnap újra megpróbálom, majd csinálok képet. Poénnak jó :)

Várom a képet  ;)

Lehet, hogy valamelyik nap megnézem én is ezt a versenyt csak elég korán kezdődik az én időbeosztásom szerint.  :(

Idézetet írta: Latzka Dátum május 04, 2009, 22:09:00
Idézetet írta: gigazo Dátum május 04, 2009, 21:50:13
Idézetet írta: Latzka Dátum május 04, 2009, 16:40:37
Inkább csak érdekesség:  Eurolinx Poker  18:30  50$-os Survivor Freeroll mindennap.

10 percenként azaz vakemelkedéskor kiesik az utolsó 10% :D  Kíváncsiságból meglesem.

Érdekes verseny lehetett :)  Hogy sikerült?

Végül is nem teljesen úgy volt ahogy gondoltam. 450-en indultunk és elkezdett visszaszámolni egy óra jobb alul 10 percről, mellette meg egy halálfej jel  meg 45(azaz 10%). De közben ahogy estek ki úgy csökkent ez a szám. Tehát ha a 10 perc letelte előtt kiesik a 10% nem történik semmi. Nem voltam sokáig versenyben, de holnap újra megpróbálom, majd csinálok képet. Poénnak jó :)


Van még ez a verseny? 

Mert a honlapon nem látom a póker kliens pedig nincs letöltve.

Idézetet írta: gigazo Dátum május 10, 2009, 13:42:09
Idézetet írta: Latzka Dátum május 04, 2009, 22:09:00
Idézetet írta: gigazo Dátum május 04, 2009, 21:50:13
Idézetet írta: Latzka Dátum május 04, 2009, 16:40:37
Inkább csak érdekesség:  Eurolinx Poker  18:30  50$-os Survivor Freeroll mindennap.

10 percenként azaz vakemelkedéskor kiesik az utolsó 10% :D  Kíváncsiságból meglesem.

Érdekes verseny lehetett :)  Hogy sikerült?

Végül is nem teljesen úgy volt ahogy gondoltam. 450-en indultunk és elkezdett visszaszámolni egy óra jobb alul 10 percről, mellette meg egy halálfej jel  meg 45(azaz 10%). De közben ahogy estek ki úgy csökkent ez a szám. Tehát ha a 10 perc letelte előtt kiesik a 10% nem történik semmi. Nem voltam sokáig versenyben, de holnap újra megpróbálom, majd csinálok képet. Poénnak jó :)


Van még ez a verseny? 

Mert a honlapon nem látom a póker kliens pedig nincs letöltve.

A kérdés pont jókor tetted fel :)  Ma lesz egy 1000$-os ilyen survivor freeroll, ahol max 2000 ember indulhat és az első 10%-a (200-an) nyer 5$ ha jól értelmeztem.

Ott leszek én is a versenyen és kipróbálom ezt a műfajt.  ;)

Tetszett a játék  :ok:

Kár, hogy a király párommal beleszaladtam egy ász párba  :'(

Csoki.
A mai paradisepoker 5000 euros verseny jelszava 5000wc, vagy wc5000.
Egyébként 1 raked hand kell az utóbbi 8 napban hogy tudj regisztrálni.
Van itt olyan aki rendszeresen tud ilyen jelszavakat, rajtam kívül? :D